Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν αληθινοι Κ η έιναι ενας φτηνιαρικος τροπος για εύκολο σεξ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Mortisia, στις 28 Απριλίου 2016.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε συ @espimain ( το βρε είναι προσφώνηση συμπάθειας. Αν σ' ενόχλησε, ειλικρινά σου ζητώ συγνώμη ), είσαι έν' από κείνα τ' άτομα, που έχουν πράγματα να πουν ( τουλάχιστον αυτή την εντύπωση μου έχεις δώσει ).
    Τι αναλώνεσαι σε μπαρούφες? Άντε και να δεχτούμε, ότι η νηματοθέτρια είναι λογαριασμός fake ( ουε ουε τι πρωτόγνωρο κι αυτό. Άσε που δεν το ξέρουμε με σιγουριά. Αυτό το τελευταίο που το βάζεις? ),
    άντε κι ότι το νήμα είναι βαρετό ( για σένα/εμένα που τα "παράπονα" κάποιου/ας έχουμε σιχαθεί, να τα διαβάζουμε ).
    Πρώτον, τι στα τσακίδια γράψαμε? Μας το ζήτησε η νηματοθέτρια ή κανείς/καμία άλλος/η? Άρα, τα ήθελε η σούφρα μας.
    Δεύτερον, πες μου πιο νήμα εδώ, δεν γίνεται μπουρδέλο. Τρίτον, άντε και της τα "χώσαμε", τι κερδίσαμε? Εγώ τίποτε και μάλλον ούτε κι εσύ.
    Αν έχει η δεν έχει Κ, αν ψάχνει τον ουρανό με τ' άστρα ή όχι, αν θεωρεί ότι δεν υπάρχουν αληθινοί ή "αληθινοί" Κ και ότι περισσότεροι ή λιγότεροι, ενδύονται μιας μάσκας ( και μάλλον του κώλου ) για να γαμήσουν.
    Ε, ας μην ενδώσει σε κείνους που δεν της κάνουν. "Πρόβλημα" της είναι στο τέλος καθώς και γούστα δικά της.
    Δηλαδή εσύ κάθε φορά που κάποιος/α δίνει "μαθήματα" για τον σωστό και αληθινό Κ, και που δεν θα έβλεπες σε κείνα τον εαυτό σου, θα σου άλλαζε τίποτε? Ή θα γινόσουν ως δια μαγείας λιγότερο Master?
    Είσαι εσύ Α για την σ σου? Τι λέω εγώ ή οποιοσδήποτε/οποιαδήποτε άλλος/η, γράφτο εκεί που δεν πιάνει μελάνι. Θα είμαι βλάκας, αλλά εγώ εκείνο κάνω. Γιατί αν πάρω στα σοβαρά κάποια πράγματα που διαβάζω εδώ ή που άκουσα έξω.
    Όχι μόνο Κ δεν θα ήμουν, αλλά ούτε άντρας, μην πω ότι δεν θα ήμουν καν άνθρωπας. Και όλ' αυτά, επειδή τα λέει κάποιος/α με μένα τελείως άσχετος/η? Δε πα να λέει. Με κάθε σεβασμό, χέστηκα για τα γούστα των άλλων.
    Να είναι καλά και να τα χαίρονται, πλήρης σεβασμός από μέρους μου και ο/η καθένας/καθεμία στην "παραλία" του/της.   
     
    Last edited: 29 Απριλίου 2016
  2. sector10

    sector10 Regular Member

    Ακολουθησε την καρδια σου..... ακολουθησε αυτο που λεει ι ψυχη σου.... τα ονειρα μας και τα θελω μας υπαρχουν και περιμενουν να μας συναντησουν.....
     
  3. espimain

    espimain Contributor


    Αγαπητέ @Tenebra_Silente φυσικά και δεν με ενόχλησε τίποτε στα γραφόμενα σου, κάθε άλλο.
    Απλά κι εγώ διατηρώ το δικαίωμα να κάνω πλάκα, όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα, μόνο που επέλεξα να κάνω την πλάκα μου σε κάποιο νήμα που θεωρώ εξόφθαλμα σαχλαμάρα.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Ακριβώς αυτό. Πολύ καλά τα λες τώρα.
    Παρόλο που είπες ότι δεν θα συνεχίσεις.  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Tα νήματα που δεν γίνονται μπορντέλο είναι αυτά που πασχίζει ο, για όποιους λόγους, παρεπιδημών/σαχλαμαρίζων/άδειος να πει κάτι, ασμένως αναμένων μιαν ανταπόκριση στην σαχλαμάρα του, και προσπερνάται ως μη υπάρχων! Ελεμένταρι ντίαρ Γουότσον...
     
  6. Σωστα. Έχετε δικιο. Όπως πάντα... :-D<3
     
  7. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Μπηκα εχθες. Εγραψα κατι. Εγραψε λαος απο κατω. Ολα καλα, γινεται συζητηση.

    Βγαινω, παω να πιω, γυριζω και την πεφτω. Ξυπναω, ξαναριχνω μια ματια κι εχει ΓΑ-ΜΗ-ΘΕΙ.

    Η @Phaedra_Wonderland το εθεσε καλα. Υπαρχει ενα τειχος "παλιούρας" εδω μεσα πανω στο οποιο πεφτουν τα νεα μελη και πολλα απο αυτα δεν το περνανε ποτε. Πώς να ανεχτει αλλωστε η τοση BDSMικη σοφια των "αρχαιων" μια τοσο θνητη απορια, μια τοσο "σαχλαμαριστικη" τοποθετηση; Ασχετο, σαφως, το οτι εχουμε διαβασει απο πολλους Α' σερνικους τα κερατα μας απο υπαρξιακες εκρηξεις και ξεσπασματα.

    Ειναι αναποφευκτο αυτο με τα fora διοτι "τα γραπτα μενουν". Παιζεται το συγγραφικο μας mojo εδω ναουμε!

    Ας ειναι ο,τι θελει ο λογαριασμος: Fake, αληθινος, απο αφρικανικο ελεφαντα με συνδρομο down. Εγινε μια ερωτηση. Δεν ξερω αν το εχετε παρει γραμμη, δημογεροντες, ομως στον πολιτισμενο κοσμο οταν γινεται μια ερωτησει οι ανθρωποι που φερουν ευγενεια απαντνανε.

    Αυτα. Εκτονωθειτε.
     
    Last edited: 29 Απριλίου 2016
  8. Ευχαριστώ πολύ
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ωωω, κάντε σεξ, σας έχει πιάσει τρέλλα!;
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    ναουμε.... χαχαχαχαχαχαχα  
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ευκολο σεξ δυσκολο σεξ
    αληθινοι κ , δηθενκ , γιαλατζι κ .... ολα αυτα κολανε σε ολα τα στατους
    αυτους τους δηθεν προβληματισμους εχω βαρεθει να τους ακουω

    οσο για την ερωτηση σου για φτηνιαρικο τροπο για ευκολο σεξ οχι .. ο πιο φτηνιαρικος τροπος να κανεισ σεξ ειναι να πληρωσεις μια ιεροδουλη

    απο εκει και περα το θεμα ειναι εσυ τι ψαχνεις και τι θες να βρεις αν θες ευκολο σεξ θα το βρεις ΚΑΙ εδω αν θες κατι παραπανω απλα θελει να ψαξεις λιγο περισοτερο και να παιδευτεις λιγο παραπανω
    και μεσα απο τις συζητησεις και τις γνωριμιες θα βρεις αυτο που σου ταιριαζει/αξιζει ....
    και αν θες να γνωρισεις τον καταληλο <κ-υ-swicth κτλ > για εσενα δυστυχος η ευτυχος πρεπει να βγεις εξω και να τον γνωριζεις και απο κοντα και οχι πισω απο εναν υπολογιστη
     
  12. Το ξερω, ευχαριστώ