Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν αληθινοι Κ η έιναι ενας φτηνιαρικος τροπος για εύκολο σεξ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Mortisia, στις 28 Απριλίου 2016.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ο χώρος είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας, συνεπώς απ όλα έχει το πανέρι.

    Όταν πρωτομπήκα στον χώρο, δεν υπήρχε το υλικό που υπάρχει σήμερα, αλλά βρίσκαμε τρόπους να διαβάζουμε τι έγραφαν τα ξένα φόρουμ, να αλληλεπιδράσουμε με ομοειδεάτες και μη και να βρούμε σιγά σιγά τον δρόμο μας. Και για να μπορούμε να ξεχωρίζουμε ποιος είναι σοβαρός και ποιος όχι. Βάζοντας στην εξίσωση και την όποια εμπειρία ζωής είχαμε εκτός χώρου, μια και για να επιβιώσαμε εκεί έξω, δεν μπορεί, κάποια κριτήρια έχουμε θέσει, όπως και κάποιες άμυνες.
    Η βιασύνη είναι πολύ κακός σύμβουλος και μια εν δυνάμει υ, δεν έχει ακριβώς και την καλύτερη αυτοπειθαρχία, ιδιαίτερα όταν οι ανάγκες της ακουμπάνε κόκκινο και αφήνεται έρμαιο αυτών των αναγκών, συνεπώς και ευάλωτη σε κακές επιλογές.
    Τώρα υπάρχουν μιλούνια πληροφορίες ελληνικά, υπαρχουν άτομα διαθέσιμα να συζητήσουν και βέβαια υπάρχουν κι αυτοί, που ένα τέτοιο νήμα, το θεωρούν ως δική σου πρόκληση, για να βρεις Κ. και πιθανοί διεκδικητές θα εμφανιστούν πιθανότατα.

    Σ εσένα βρίσκεται εξ ολοκλήρου η ευθύνη του να έχεις αυτό που χρειάζεται, ώστε να μπορείς να ξεχωρίσεις.

    Κύριοι υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν.

    Αλλά τα μεταξωτά βρακιά θέλουν κι επιδέξιους κώλους.

    Έβαλα τα γέλια!
    Εγώ πάντως ήμουν πανεύκολη. Μετά από 15 μέρες ονλαιν και τηλεφωνικής γνωριμίας με Τον Κ, βρεθήκαμε κι απ την πρώτη ώρα της κατ ιδιαν συνάντησης ακολούθησα αυτή την συμβουλή! χαχαχαχα Κι αυτό γιατί υπήρχε μια διαδρομή από το αεροδρόμειο μέχρι το σπίτι!
    Το σεξ είναι εύκολο, τα υπόλοιπα όχι... 
     
  2. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Με όλη την καλή διάθεση πού έχω...όπως νομίζω και οι περισσότεροι εδώ στο νήμα σου...
    θα ήθελα να σου πω πώς με τέτοιου είδους εκφράσεις όχι μόνο δεν θα βρείς τις απαντήσεις που ζήτας...
    αλλά θα αναλωθείς σε άσκοπες κουβέντες που μόνο εκνευρισμό μπορούν να προκαλέσουν..χωρίς ουσία και χωρίς αποτέλεσμα...
    υ.γ. δεν είναι απαραίτητα κακό να έχουμε διαφορετικές απόψεις ....άκου τες και ίσως κάποια στιγμή σου χρειαστούν .....
     
  3. Ευχαριστώ πολύ λαρα
     
  4. Κι γω με καλή κ φιλική διάθεση το ξεκινησα, αλλα δεν ανεχομαι ειρωνειες και προσβολες. Παρόλα αυτα, ευχαριστώ.
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ευχαριστηση μου ομορφιά μου  
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Μπράβο σού κορίτσι μου ...όποτε με τέτοια διάθεση να είσαι έτοιμη να δεχτείς όλες τις γνώμες.....
    παρακάλω.....
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    επειδη το λες και το ξαναλες @Mortisia . Εγω δεν σε ειρωνευτηκα. Ουτε σε προσεβαλλα. Πουθενα. Κακως καταλαβες. Η κουβεντα αφορουσε την @brenda .
    Στο ειπα εγω, σου εβαλα φρενο, στο ειπαν αλλοι ΔΥΟ, η ιδια η @brenda , εσυ το χαβα σου.

    Στο ειπε και τριτος τωρα. Στο ειπαν εμμεσως αλλες δυο, οτι με τη συμπεριφορα ερχεται και αυτο που θες.

    Εγω δεν σε προσεβαλλα, εσυ ομως εμενα. Εγω τι πρεπει να κανω ?

    Τα γραπτα μενουν. Τρεξε το νημα και θα το δεις.

    Στο πριβε σου ειχα πει οτι η Μορτισια Ανταμς ειναι μαγισσα. Ετσι ειναι. Εξ ορισμου.
    Αν δεν θες να το δεχτεις, φτιαξε δικο σου συμπαν που να ειναι .. μπαλαρινα, ξερω γω, οτι θες.

    Εγω βλεπω μια συμπεριφορα. που σαν ανθρωπος δεν μ αρεσει. Δε θα διυλισω τον κονωπα, απλα δεν μ αρεσει.

    Επισης, αυτο που κανει η @gaby πιο πανω, λεει ρητα "και ασε τον @cadpmpc να λεει" ειναι απο τα κλασσικα εικονογραφημενα της.
    Διαχειριστρια του φορουμ και δεν σεβεται καν το μελος του φορουμ, που και σοβαρος Κ ειναι και εχει γραψει καποια χιλιομετρα στον χωρο. Τι να πει για κανονες, για συμπεριφορες και για νοοτροπιες, οταν η ιδια δεν τις τηρει. Το ψαρι, λενε...

    Αυτα τα ολιγα απο μενα. Καλη Ανασταση. Απο καθε πλευρας.
     
  8. Αν θυμαμαι σωστα, κατι ειπες για "φτηνιαρα" για ποια ήταν? #jack
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    οχι. Το χοντρυνες πολυ πιο πριν. Πολυ πιο πριν.
     
  10. Α... γι αυτο ασε μας σε παρακαλώ.. αντε που πας να βγεις κ απο πανω...
     
  11. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ολοι και ολες κρινομαστε απο τα λογια και τις πραξεις μας @Mortisia

    Τα λογια ειναι ευκολα. Τις πραξεις, οποιος εχει ματια, βλεπει..

    Καλη συνεχεια.
     
  12. Καλά οκ λες θα το θυμαται κανεις αυριο η νοιαζεται. Τεσπα καλό πάσχα ο Θεός να μας ΦΩΤΙΣΕΙ