Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποτακτικέ, Δεν είσαι άνδρας - Μistress, Δεν είσαι γυναίκα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 19 Ιουνίου 2008.

  1. Απάντηση: Υποτακτικέ, Δεν είσαι άνδρας - Μistress, Δεν είσαι γυναίκα!


    Άρα (ενδεικτικά) ο κυριαρχικός άνδρας που αισθάνεται δέσμευση προς την υποτακτική του ή ο άνδρας που αισθάνεται δέσμευση προς το πατριωτικό του καθήκον είναι γυναίκες.
    Και (ενδεικτικά) η sub που δεν υπακούει σε έναν ξέμπαρκο ή η γυναίκα που αντιστέκεται στον επίδοξο βιαστή της δεν είναι γυναίκες.

    Ωραία το λύσαμε κι αυτό.  

    ...
     
  2. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Re: Υποτακτικέ, Δεν είσαι άνδρας - Μistress, Δεν είσαι γυναίκα!

    ...σωστα !
    ...η κοινωνια δεν εχει μυαλο!

    Γι ργος
     
  3. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Υποτακτικέ, Δεν είσαι άνδρας - Μistress, Δεν είσαι γυναίκα!

    Για μένα ισχύει αυτός ο όρος δεν νιώθω άντρας κ δεν δίνω δεκάρα να υπερασπίσω το φύλο μου σημασία έχει να νιώσω γλυκιά υποταγή τρυφερότητα χάδια κ να εκφράζω την έντονη θυληκότητα μου αν βρώ ποτέ κάποια να γίνει η αφέντρα μου!
     
  4. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Υποτακτικέ, Δεν είσαι άνδρας - Μistress, Δεν είσαι γυναίκα!

    ξέχασα να πώ ότι δεν συμφωνώ για όλους κ όλες δεν μου αρέσουν οι ετικέτες ο κάθε άνθρωπος μπορεί να λειτουργεί και να αισθανεται ξεχωριστα.
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Απάντηση: Υποτακτικέ, Δεν είσαι άνδρας - Μistress, Δεν είσαι γυναίκα!

    Αν και πολυ παλιό το πόστ θα σου απαντήσω σε αυτό...

    Ναι έχεις δίκιο.... @@ δεν έχει ένας sub έχει όμως ψυχή και αυτή είναι που τον κάνει να ξεχωρίζει από τους υπόλοιπους...