Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Η κρίση/άποψή μου ήταν επί της συνολικής παρουσίας. Κι επειδή, να διαβάζω ξέρω, ανθρώπους - καταστάσεις και πράγματα γνωρίζω ... έχω διαμορφώσει πληρέστατη άποψη.

    Το “σε εκτιμώ απεριόριστα” δεν είναι διόλου τιμητικό / κολακευτικό όταν λέγεται κατά συρροή ή από κεκτημένη ταχύτητα. Έχω αναπτύξει υγιή αντισώματα στο φαινόμενο, εδώ και δεκαετίες.

    To “δε θα είμαι πάντα τόσο ευγενική” το λέω μόνο σε όσους ΔΕΝ με γνωρίζουν: οι άλλοι, το ξέρουν ήδη.   {Btw, ρώτα τους.}

    Δεν χρωστάς καμία απολογία για τις σκέψεις σου σε κανέναν {είδες που, τελικά, μιλάμε άλλη γλώσσα;}. Φιλική συμβουλή να ωριμάσεις σου έδωσα, επειδή σε βλέπω να πηγαίνεις ντουγρού στο γκρεμό. Με ειλικρίνεια, εξηγήσεις και παραδείγματα audiovisual.

    Επειδή, οι άνθρωποι επιμένουν να μαθαίνουν κάποια πράγματα the hard way, κι επειδή υπερασπίζομαι σθεναρά το δικαίωμα του καθενός να κάνει όσα λάθη τραβάει ο οργανισμός τουkallo kouragio!” ( c) Olli Ren

    Πολύ ασχολήθηκα.

    @sotiris

    Αναγνωρίζω ότι το παλεύεις πάντως! Εύγε!  


    @cadpmpc

    Μα, το διευκρίνισα ήδη {σχόλιο #61} πως πρόκειται για ανδρική φαντασίωση. Νομίζω είναι σαφές:



    Το θέμα είναι να κατανοήσουμε ότι, το να με αποκαλεί κάποιος “τσολιά μου” επειδή φτιάχνεται έτσι {γούστο του, καπέλο του!}, δε σημαίνει πως εγώ πρέπει να κυκλοφορώ με τσαρούχι και να χτυπάω προσοχές στην προεδρική φρουρά!  

    Απλό και κατανοητό. Νομίζω, δηλαδή(ς).
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Το νήμα είναι για να εκφράσει ο καθένας τη φαντασίωσή του. Οσοι θέλετε να τσακωθείτε δεν πάτε΄κάπου αλλού να το κάνετε?
     
  3. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    isno, πότε θα γράψεις άλλη φαντασίωση?

    περιμένουμε!!!!
     
  4. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Πολύ σωστά. ( Αλλά, αλήθεια τώρα, πόσοι το τηρούν αυτό; )
    Εκ μέρους μου, έχει ζητηθεί συγνώμη από την Astrovroxi, για το δεύτερό μου post.
    Μέχρι εκεί, όμως.
     
  5. chienne royale

    chienne royale Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Αυτη ειναι φαντασιωση!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελεια..........
     
  6. spectrum

    spectrum Regular Member

    Re: Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Κοπελια εξεφρασε ελευθερα τις φαντασιωσεις σου και μην μασας..Για οσους σκανδαλιζονται σε βδσμ φορουμ..υπαρχουν φορουμ και της..εκκλησιας..
    Ευχομαι καθε φαντασιωση σου να γινει καποτε πραγματικοτητα  
     
  7. mairaincollar

    mairaincollar Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    εχει forum η εκκλησία? 
    εγω γιατι δεν το ανακάλυψα ακόμη η άπιστη? 
     
  8. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    γιατί είσαι άπιστη!  
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Λοιπόν γιά κάποιο ανεξήγητο λόγο με έχετε πείσει να κάνω δημοσίως εκμυστηρεύσεις τελευταία.
    Θέλω λοιπόν να μοιραστώ μαζί σας την πιο τρελλή μου φαντασίωση:
    Είναι η τελευτάια αγωνιστική του πρωταθλήματος.Το μεγαλύτερο τηγάνι της περιφέρειας Αττικης είναι κατάμεστο με 40.000 αλαλάζοντες γαύρους .Ο Ολυμπιακός παίζει με την ΑΕΚ,της οποίας προηγείται τρεις βαθμούς στη βαθμολογία,και έχει και καλύτερη διαφορά τερμάτων.
    Ο Ολυμπιακός παζει καλύτερα,και στο πρώτο ημίχρονο έχει 3 δοκάρια,4 χαμένες κλασσικές ευκαιρίες ενω ο διαιτητής του αρνείται ένα καθαρό πέναλτυ σε μιά ανατροπή στην περιοχή δίνοντας παράλληλα στον επιθετικό κίτρινη κάρτα για θέατρο!
    Στο δεύτερο ημίχρονο το ίδιο σκηνικό. Ο Ολυμπιακός επιτίθεται μαζικά,αλλα γύρω στο δέκατο λεπτό απο μιά τυφλή απόκρουση η μπάλλα πάει τυχαία στον σεντερ φορ που ξεχύνεται προς την εστία του Ολυμπιακου .Ενα μέτρο ΕΞΩ απο την περιοχή ο σεντερ μπακ τον σπρωχνει ελαφρά και το παλικάρι μας βουτάει εντυπωσιακά κάνοντας βαρελάκια στο χορτάρι . Ο διαιτητής δίνει πέναλτυ και κόκκινη κάρτα στον αμυντικό του ΟΣΦΠ!!! .Διαμαρτυρίες, κακό,οι γαύροι ουρλιάζουν, αλλά η απόφαση βέβαια δεν αλλάζει. Το πέναλτυ εκτελείται,ο τερματοφύλακας αποκρουει εντυπωσιακά αλλά ο διαιτητής σφυρίζει επανάληψη!!! Νέες διαμαρτυρίες,το γήπεδο ξεσηκώνεται,πέφτουν μπουκάλια ,κροτίδες ,αλλά ο διαιτητής ανένδοτος. Το πέναλτυ εκτελείται ξανά και....ΟΣΦΠ - ΑΕΚ 0-1
    Το μάτς συνεχίζεται, ο Ολυμπιακός αν και με δέκα πεισμώνει και προσπαθεί να ισοφαρίσει ,πιέζει ,κάνει φάσεις ,σε μια απάυτές γίνεται μια σέντρα στη μικρή περιοχή αλλά πρίν φτάσει στον αφύλαχτο επιθετικό ο αμυντικός την κόβει χρησιμοποιώντας και το χέρι. Ο διαιτητής ομως δείχνει "παίζετε" κι' ενω οι μισοί παίκτες του γαύρου διαμαρτύρονται,η ΑΕΚ κάνει αντεπίθεση,γίνεται μιά βαθειά μπαλλιά και ο επιθετικός από ελεγχόμενη θέση οφ-σαϊτ - που όπως αποδεικνύεται και από την κάμερα,ηταν!!! -,προχωράει ,πλασάρει τον τερματοφύλακα και....Ολυμπιακός - ΑΕΚ 0-2 ...
    Οι οπαδοί εν χορώ ισχυρίζονται ορυόμενοι πως η μάνα του διαιτητού έχει έντονη σεξουαλική δραστηριότητα αυτό όμως δεν εμποδίζει τον τελευταίο να αποβάλλει άλλον ένα παίκτη της αγαπημένης τους ομάδας με δεύτερη κίτρινη για διαμαρτυρία.
    Ο Ολυμπιακός πλέον συνεχίζει με εννέα παίκτες και προσπαθεί να κρατήσει το αποτέλεσμα,που του δίνει το πρωτάθλημα..Ταμπουρωμένος πίσω αμύνεται όπως όπως και τα καταφέρνει μέχρι το εβδομο (7ο ) λεπτό των καθυστερήσεων, οπότε στην τελευταία επίθεση της ΑΕΚ ένας αμυντικός πιεζόμενος γυρίΖει την μπάλλα στον τερματοφύλακα.Αυτός προσπαθεί να απομακρύνει με τα πόδια,αλλά κάνει "τσαφ" και η μπάλλα κάνοντας μκρά γκέλ περνάει απο κάτω και καταλήγει αργά αργά στα δίχτυα!!!
    Αμέσως ο διαιτητής σφυρίζει την λήξη του αγώνα...
    Ολυμπιακος - ΑΕΚ 0-3 , η ΑΕΚ ισοβαθμεί με τον ΟΛυμπιακο αλλά επειδή εχει καλύτερη διαφορά τερμάτων στα μεταξύ τους παιχνίδια ....
    ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!

    Πως;
    Δεν έχει σχέση αυτη η φαντασίωση με το βδσμ;
    Ετσι νομίζετε εσείς !   :mwink:
     
  10. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!


    Η αλήθεια ειναι ότι η ΑΕΚ έχει γαμηθεί ασύστολα, οπότε έχει και παραέχει!
     
  11. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Ειναι μεγαλη η διαστροφη σου αγαπητε! Ευχομαι να μην μεινει απλη φαντασιωση.. 
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Που έμενα με έφτιαξε τρελά αυτή η φαντασίωσή σας..."καθότι" Παναθηναικός,θα με θεωρήσετε πολύ   διεστραμμένη ...Κύριε?