Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    I love you too, baby  

    εξαιρετικη η φαντασιωση σου λυρικη , βουκολικη , αισθησιακη !!!!

    τους βλαχους ομως τους θελω με φουστανελλα και τσαρουχια
    μη δω κανενα κιλτ γιατι θα ξενερωσω .... 
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Sotiri μου, ν'αλλάξεις γυαλιά μωρό μου.....
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Έρχομαι, παιδί μου, όχι έρχομε... lol
     
  4. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    βασιλική δεν εννοουσα απο μερου σου αλλα απο την mona.

    οσο για τις φαντασιώσεις/ση μου την έχω πραγματοποιήσει μιας και ήταν το να κανω σεξ με μεγαλυτερη σε ηλικια απο εμενα ωστε να μου μαθει τα του σεξ (φαντασιωση που την έιχαν αρκετοι νεοι της εποχής μου)
    βέβαια ειναι αλήθεια ότι περιμενω να συναντησω καποτε την γυναικαρα που θα με κάνει να τρέχουν τα σάλια μου για αυτην μολις την συναντησω και θα με κανει να αρχισω να φαντασιωνομαι -αλλά ταυτοχρονα και να πραγματοποιω μαζί της φαντασιωσεις μου - μας .
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Εσύ μην χάσεις....να πας. Που να πας μικρό παιδί? Που την ξέρεις αυτή? Μπορεί να ειναι κακιά, να σου ρίξει τίποτα μεσα στο ποτο.Κάθησε εδώ μαζί μας.....

     
  6. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    διάβασα κάπου και συμφωνω ότι η γυναίκα πλάστηκε για να γαμιέται, είναι από την φύση της γαμιόλα, αυτό την τιμά δεν την προσβάλει. Η γυναίκα είναι πουτάνα όταν ξέρει την τέχνη του έρωτα, να δίνει μεγαλύτερη και ποιοτικότερη ηδονή. Και όμως ο άνδρας που θέλει την γυναίκα πουτάνα στο κρεβάτι, την υποτιμά όταν είναι.

    Μια γυναίκα είναι περήφανη για την φύση της. Είναι γαμιόλα και πουτάνα και αυτό την τιμά. Είναι τίτλοι τιμής.
    Όταν ο άνδρας έχει αληθινά ψυχή και ξέρει να σέβεται, τότε όλες οι "βρισιές" είναι μέτρο ερωτισμού, μέτρο της καύλας που του προσφέρει η γυναίκα. Τότε η γυναίκα μπορεί να νιώθει περήφανη και μοναδική. Ακόμα και εκείνες που δεν το αποδέχονται, βαθιά μέσα τους θέλουν να νιώθουν, ότι είναι, για τον άνδρα που κάνουν έρωτα, η μοναδική και καλύτερη πουτάνα στον κόσμο.(φ α ν τ α σ ί ω σ η???????)
    Πρέπει λοιπόν να αναζητάμε άνδρες-γυναίκες την ποιότητα, και όχι την ποσότητα. Η ποιότητα χορταίνει και μπορεί να δώσει και ποσότητα, η ποσότητα από μόνη της δημιουργεί λαιμαργία

    Γιάυτό λοιπόν οι γυναίκες πρέπει να έχουν το μουνί στο μυαλό, και όχι το μυαλό στο μουνί. Μάθετε, ελευθερώθητε, γίνετε οι καλύτερες πουτάνες, εκφράστε το, δείξτε το. Κράτήστε την φλόγα των ανδρών αναμμένη, κράτήστε τους συνέχεια καυλωμένους. Εσεις θα το απολαύσετε περισσότερο, γιατί όσο πιο καυλωμένος και ελεύθερος νιώθει ο άνδρας, τόσο καλύτερα θα σε γαμάει και όταν θα σου πει "χύνω πουτάνα" τότε θα ξέρεις ότι είναι δική σου δημιουργία ο οργασμός του, η ολοκλήρωση του. Τότε θα ξέρεις ότι όσο πιο πουτάνα γίνεσαι, τόσο πιο μοναδική είσαι για εκείνον.
     
  7. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    κριμα και μολις εφαγα!
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Οπότε σε λάθος....  δωμάτιο μπήκες καλό μου  
     
  9. Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Εσείς μάλλον διαβάζετε πολύ τον Θείο Μαρκήσιο...

    Υ.γ. Και για ν' απαντήσω στην ερώτησή σας περί της "βασανιζόμενης", μου άρεσαν οι σκιάσεις και τα φώτα πέρα από το προφανές του δεσίματος στην ηλεκτρική καρέκλα, και το κόνσεπτ γενικά.
    Αλλά περισσότερο, το δέλεαρ του να φανταστείς την έκφραση της καθήμενης.




    Εγώ βρίσκω ότι οι φαντασιώσεις είναι πολύ περιοριστικές.
    Προτιμώ να μην έχω, και χαίρομαι που δεν έχω.
     
  10. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    αν δεν υπάρχουν φαντασιώσεις (οπως το λές εσυ )- παιχνίδια (όπως το εννοω εγώ) που να κάνουν πικάντικη την ερωτική ζωή, τότε οι σχέσεις λιμνάζουν στη ρουτίνα της καθημερινότητας . συμφωνείς βασιλική ?

    τι λες για παιχνιδια ( όπως το εννοω εγώ ) φίλη Beatrix ?
     
  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Eν ανάγκη, επιστρατεύεστε και σκυλιά.

    Υ.Γ.  
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Απόλυτα Σωτήρη μου.Δεν έχει σημασία πως το ορίζουμε.Επιθυμία,φαντασίωση,παιχνίδι....Σημασία έχει να απολαμβάνεις αυτό που σε γεμίζει...