Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. month

    month Regular Member

    Αρκετά καλή ιστορία, αλλά όσο την βάζεις σε σνιπετάκια, χάνει κάτι. Ίσως αν τα έβαζες ανα κεφάλαια κάι όχι ανα παράγραφο;
     
  2. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Θέλω να σας ...ταλαιπωρώ 

    25ο μέρος

    Την επόμενη ημέρα το πρωί ο Βίκτωρας ξύπνησε νωρίτερα από την Αφροδίτη και έφυγε για να πάει στο γραφείο του για δουλειά. Μόλις ντύθηκε μπήκε στο αυτοκίνητο του αλλά το κολάρο που φορούσε στον λαιμό του τον ενοχλούσε. Χωρίς να το σκεφτεί ιδιαίτερα το έβγαλε και το έβαλε στο ντουλαπάκι της Ferrari. «Σιγά μην καταλάβει πως το έβγαλα», σκέφτηκε και κατευθύνθηκε στα γραφεία της ναυτιλιακής εταιρίας.

    Κατά τις 11 το πρωί ξύπνησε και η Αφροδίτη. Αφού ντύθηκε κατέβηκε στην κουζίνα και με μεγάλη έκπληξη διαπίστωσε πως δεν είχε τίποτα για να φάει για πρωινό. «Ρε τον βλάκα δεν άφησε φαγητό. Ωραία τώρα έχω μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να χρησιμοποιήσω τα πράγματα τα οποία θα πάω να αγοράσω», σκέφτηκε. Βγήκε από το σπίτι και σταμάτησε το πρώτο ΤΑΧΙ που περνούσε από μπροστά της. Αφού είπε στον ταξιτζή που θέλει να πάει έφτασε στον προορισμό της λίγα λεπτά αργότερα. Ηταν ένα μεγάλο sex shop το οποίο είχε πολλά όργανα βασανισμού για τους λάτρεις του s/m.

    Αφού αγόρασε ότι ήθελε ζήτησε από τους υπεύθυνους του μαγαζιού να στείλουν τα πράγματα στο σπίτι. Πλήρωσε με την πιστωτική κάρτα του Βίκτωρα και έφυγε ικανοποιημένη από το μαγαζί. «Τώρα τι κάνουμε;» σκέφτηκε και μία ιδέα της μπήκε στο πονηρό μυαλό της. «Ας επισκεφτώ τον ΣΚΛΑΒΟ μου στην δουλειά του είπε». Φτάνοντας στην ναυτιλιακή εταιρία ζήτησε να μάθει σε ποιον όροφο ήταν το γραφείο του Βίκτωρα. Η ώρα κόντευε 2 το μεσημέρι και ο ΣΚΛΑΒΟΣ της είχε πάει για φαγητό. Η γραμματέας του την ενημέρωσε πως θα επέστρεφε και την οδήγησε στο γραφείο του. Κάθισε σε ένα δερμάτινο καναπέ και τον περίμενε να επιστρέψει.

    Κατά τις 2:30 ο Βίκτωρας επέστρεψε και η γραμματέας του τον ενημέρωσε πως μία γοητευτική δεσποινίς τον περίμενε στο γραφείο του. Αυτός φυσικά δεν κατάλαβε για ποια πρόκειται και μόλις μπήκε στο γραφείο έμεινε στήλη άλατος. «Κλείδωσε την πόρτα και γονάτισε», του είπε αμέσως η ΑΦΕΝΤΡΑ του και αυτός έκανε ότι τον πρόσταξε. «Πλησίασε και βγάλε το πουκαμισό σου», του είπε. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ έβγαλε το πουκάμισο του και η Αφροδίτη διαπίστωσε πως δεν φορούσε το κολάρο του.

    …συνεχίζεται.
     
    Last edited: 4 Σεπτεμβρίου 2007
  3. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    26ο μέρος

    «Που είναι το κολάρο σου;», τον ρώτησε εκνευρισμένη για να της απαντήσει. «Με ενοχλούσε και το έβγαλα. Ξέρω πως αυτό σας τσάντισε πολύ αλλά σας υπόσχομαι πως δεν πρόκειται να ξαναγίνει», απολογήθηκε ο ΣΚΛΑΒΟΣ.
    «Πρωινό πήρες;», τον ρώτησε με ειρωνικό ύφος η ΑΦΕΝΤΡΑ του και τότε αυτός θυμήθηκε πως δεν της είχε ετοιμάσει τίποτα για πρωινό. «Εχεις υποπέσει σε δύο σφάλματα μέσα σε λίγες ώρες. Αυτό δεν είναι καθόλου καλό για εσένα αλλά εμέν με ικανοποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μου έδωσες όχι μία αλλά δύο αφορμές για να δοκιμάσω τα νέα μου παιχνίδια. Μόλις τελειώσεις από την δουλειά έλα στο σπίτι. Σε περιμένει μία μεγάλη έκπληξη», του είπε και του έδωσε δύο χαστούκια.

    «Σήκω όρθιος και ντύσου. Δεν θέλω να σε δει η γραμματέας σου σε αυτά τα χάλια», του είπε και σηκώθηκε να φύγει. Ο Βίκτωρας ντύθηκε και ξεκλείδωσε την πόρτα του γραφείου του. Αυτή έφυγε και η γραμματέας του τον ρώτησε αν χρειάζεται κάτι. «Ένα ποτήρι ουίσκι είναι ότι πρέπει αυτή την στιγμή», της είπε και επέστρεψε στο γραφείο.

    Η Αφροδίτη πήγε στο σπίτι και κατά τις 5 το απόγευμα της έφεραν τα πράγματα που είχε παραγγείλει. Έναν πάγκο βασανιστηρίων σε σχήμα σταυρού, έναν περιστρεφόμενο σταυρό Αγίου Ανδρέα (είναι αυτός που έχει σχήμα Χ) και διάφορα άλλα παιχνιδάκια για να μπορεί να βασανίζει τον σκλάβο της. Εβαλε τους αχθοφόρους να τα κουβαλήσουν στον δεύτερο όροφο και να τα τοποθετήσουν στην δεύτερη κρεβατοκάμαρα, αφού πρώτα λύσουν και αποθηκεύσουν το κρεβάτι που υπήρχε εκεί.

    Ο Βίκτωρας εφυγε από τα γραφεία της εταιρίας κατά τις 7 το απόγευμα. Με το που μπήκε στο αυτοκινητό του φόρεσε το κολάρο μέσα από το πουκαμισό του. Σε όλη την διαδρομή προς την Βούλα σκεφτόνταν το τι θα πάθαινε από την ΑΦΕΝΤΡΑ του και κρύος ιδρώτας άρχισε να τον λούζει. Όμως, πέρα από το αίσθημα του ένοιωθε τον πούτσο του να σκληραίνει. Η ιδέα και μόνο πως θα γινόνταν για αkόμη μία φορά υποχείριο της Αφροδίιτης τον καύλωνε.

    …συνεχίζεται.
     
  4. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    27ο μέρος

    Λίγο αργότερα έφτασε στο σπίτι. Κατέβηκε από το αυτοκίνητο και άνοιξε την πόρτα. Τα φώτα ήταν σβησμένα και μερικά κεριά ήταν αυτά που έδιναν κάποιο φωτισμό στο δωμάτιο. Αμέσως γονάτισε στο κέντρο της τραπεζαρίας και περίμενε να ακούσει την φωνή της Αφροδίτης. Έμεινε εκεί γονατισμένος για περίπου 20 λεπτά. «ΣΚΛΑΒΕ γδύσου και ανέβα στην κρεβατοκάμαρα», άκουσε την φωνή της ΑΦΕΝΤΡΑΣ. Αμέσως σηκώθηκε γδύθηκε και ανέβηκε μπουσουλώντας στον δεύτερο όροφο.

    Κατευθύνθηκε στο δωμάτιο όπου υπήρχε ένας υποτυπώδης φωτισμός και έμεινε με το στόμα ανοιχτό μόλις αντίκρισε ένα πρωτόγνωρο για αυτόν θέαμα. Η κρεβατοκάμαρα είχε μετατραπεί σε dungeon. Στην μέση του δωματίου ήταν ο πάγκος βασανιστηρίων. Πολλά είδη μαστίγιων και διάφορα άλλα εξαρτήματα ήταν κρεμασμένα στους τοίχους, ο σταυρός του Αγίου Ανδρέα δέσποζε στην μία άκρη του δωματίου ενώ στην απέναντι μεριά υπήρχε ένας θρόνος.

    Εκεί ήταν καθισμένη η ΑΦΕΝΤΡΑ του. Φορούσε ένα μαύρο latex μίνι φόρεμα και οι μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες βινυλίου κάλυπταν σχεδόν όλη την έκταση των καλίγραμων ποδιών της. Στο χέρι της κρατούσε το μαστίγιο ιππασίας με το οποίο έκανε νεύμα στον ΣΚΛΑΒΟ της να πλησιάσει. Ο Βίκτωρας άρχισε να μπουσουλάει προς το μέρος της Αφροδίτης.

    «Πιστεύεις πως σήμερα ήσουν καλό παιδί;» τον ρώτησε με ειρωνικό ύφος η ΑΦΕΝΤΡΑ. «Όχι ΑΦΕΝΤΡΑ μου», της απάντησε για να νοιώσει το μαστίγιο της να προσγειώνεται στην πλάτη του. «Και τώρα τι πρέπει να κάνω εγώ για αυτό;», τον ρώτησε και πάλι η Αφροδίτη. «Μήπως θα πρέπει να εξαντλήσω όλη μου την αυστηρότητα μπας και τελικά βάλεις μυαλό; Η σημερινή βραδιά θα σου μείνει αξέχαστη. Μπορεί να μην χύσεις πολλές φορές όπως έγινε τις δύο προηγούμενες φορές, αλλά να ξέρεις πως ο πόνος που θα γευτείς θα είναι ατελείωτος», είπε κλείνοντας και με μία κλωτσιά στα αρχίδια τον ξάπλωσε διπλωμένο στο μαρμάρινο πάτωμα.

    …συνεχίζεται.
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    Αγαπητέ darknight προφανώς αυτος ή αυτοί που ανέβασαν την ιστορία στο συγκεκριμένο site την αντέγραψαν από εδώ δηλαδή από αυτά που γράφω εγώ. Σε ευχαριστώ για την παρατηρησή σου και θα προσπαθήσω να έρθω σε επικοινωνία με τους υπεύθυνους του συγκεκριμένου site για να δώ τί παίζεται... Αλλωστε αν διαβάσεις στο site μας την ιστορία θα δεις πως είναι πολύ πιο μπροστά από ότι στο άλλο site κάτι που αποδεικνύει το ΠΟΙΟΣ την γράφει και το ΠΟΙΟΣ την αντιγράφει.

    Και πάλι ευχαριστώ.
     
  6. δεν υπαρχει προβλημα αλλωστε οντως η δικη σου ιστορια ειναι πιο προχωρημενη εννοω στο φορουμ εδω. ομως για να διαβασει καποιος την ιστορια σου εδω πρεπει να ειναι εγγραμενο μελος οποτε οποιος σε αντιγραφει ειναι εκ των εσω. με χαρα να δουμε τη συνεχεια της υπολοιπης ευχαριστης ιστορια σου.
     
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    28ο μέρος

    Η Αφροδίτη σηκώθηκε από τον θρόνο της και άρχισε να κλοτσά τον ΣΚΛΑΒΟ της σε όλο του το κορμί. Ο Βίκτωρας δεν μπορούσε να αντιδράσει καθώς το χτύπημα που είχε δεχθεί στα αρχίδια του δεν του επέτρεπε καν να ανασάνει φυσιολογικά. Αυτό όμως δεν έδειχνε να απασχολεί ιδιαίτερα την ΑΦΕΝΤΡΑ του η οποία δεν έδειχνε καμία διάθεση να δείξει οίκτο. Αλλωστε ο ΣΚΛΑΒΟΣ της είχε πέσει σήμερα σε δύο σημαντικά παραπτώματα και όπως ήταν φυσικό δεν μπορούσε να μείνει ατιμώρητος.

    Μετά από περίπου 10 λεπτά συνεχούς σφυροκοπήματος σταμάτησε. Ζήτησε από τον Βίκτωρα να καθίσει στα τέσσερα με το κεφάλι του να ακουμπά στο πάτωμα και τον κώλο του τεντωμένο προς τα επάνω. Πήρε το μαστίγιο με τις 9 ουρές και άρχισε να τον μαστιγώνει. «Θα μετράς κάθς φορά που σε χτυπάω και θα λες ευχαριστώ ΑΦΕΝΤΡΑ. Εγινε καταννοητό;» τον ρώτησε για να πάρει την απαντησή του «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ».

    Το μαρτύριο άρχισε «Ένα, Ευχαριστώ ΑΦΕΝΤΡΑ, δύο Ευχαριστώ ΑΦΕΝΤΡΑ, τρία, Ευχαριστώ ΑΦΕΝΤΡΑ, τέσσερα, Ευχαριστώ ΑΦΕΝΤΡΑ… είκοσι, Ευχαριστώ ΑΦΕΝΤΡΑ». Ο κώλος του είχε γίνει κατακόκκινος αλλά η Αφροδίτη δεν είχε καμία διάθεση να σταματήσει. «Τώρα κάθισε στα γόνατα. Θα σου δείξω ένα νέο μαστίγιο που αγόρασα. Ονομάζεται bullwhip και θα καταλάβεις αμέσως τον λόγο για το οποίο λέγεται έτσι», του είπε και ξεκρέμασε το μεγάλο μαστίγιο από τον τοίχο.

    Αφού στήθηκε σε μία απόσταση περίπου 5 μέτρων από τον Βίκτωρα άρχισε να τον χτυπά λυσσαλέα. Το μαστίγιο σφύριζε στον αέρα και προσγειωνόνταν στην πλάτη του ΣΚΛΑΒΟΥ αλλά σε αρκετές περιπτώσεις η άκρη του έφτανε μέχρι το στήθος του. Ο πόνος ήταν και πάλι αφόρητος και ο Βίκτωρας δεν άντεξε και μετά από περίπου 15 χτυπήματα σωριάστηκε στο έδαφος λιπόθυμος.

    …συνεχίζεται.
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    29ο μέρος

    Ένα χαμόγελο ικανοποίησης ζωγραφίστηκε στα χείλη της Αφροδίτης η οποία πήρε έναν κουβά με νερό και τον άδειασε στο πρόσωπο του ΣΚΛΑΒΟΥ της. Αυτός συνήλθε αμέσως και προσπάθησε να σηκωθεί από το πάτωμα. Όμως, η ΑΦΕΝΤΡΑ τον πάτησε στο κεφάλι και του είπε. «Που νομίζεις ότι πας; Σου είπα εγώ να σηκωθείς από το πάτωμα; Μήπως νομίζεις ότι τελειώσαμε; Αυτά ήταν μόνο η προθέρμανση», του είπε και του έκανε νεύμα να την ακολουθήσει γονατιστός στον σταυρό του Αγίου Ανδρέα.

    Μόλις έφτασαν στην άλλη άκρη του δωματίου τον έδεσε επάνω στον σταυρό και πήρε στα χέρια της το μαστίγιο της ιππασίας. «Από ότι βλέπω ο πόύτσος σου άρχισε να αποκτά μέγεθος. Αυτό δεν θέλω να συμβεί γιατί σήμερα δεν πρόκειται να σε αφήσω να έρθεις σε οργασμό», του είπε και άρχισε να τον χτυπά με το μαστίγιο στα γεννητικά του όργανα. Ο Βίκτωρας έσκουζε από τον πόνο αλλά η ΑΦΕΝΤΡΑ δεν του έδινε καμία απολύτως σημασία. Στη συνέχεια και αφού τελείωσε με το μαστίγωμα άρχισε να του τοποθετεί κλιπάκια στις ρώγες του βάζοντας τους από κάτω βαρίδια. Αλλά δεν σταμάτησε εκεί. Παρόμοια κλιπάκια κρέμασε και στα αρχύδια του με βαρίδια από κάτω τα οποία κλοτσούσε με τις μπότες της. Ο ΣΚΛΑΒΟΣ ένοιωθε τα αρχίδια του να ξεκολλούν από το σώμα του και ούρλιαζε από τον πόνο. Αλλά τι το ήθελε, όσο πιο πολύ φώναζε τόσο περισσότερο η Αφροδίτη τον χτυπούσε.

    Στην συνέχεια γύρισε τον σταυρό ανάποδα και το κεφάλι του Βίκτωρα βρισκόνταν ανάμεσα στα πόδια της. «Γλύψε μου τις μπότες. Είναι το ευχαριστώ σου για αυτά που σου έχω κάνει μέχρι τώρα αλλά και για αυτά που θα ακολουθήσουν. Σήμερα το βράδυ θα είναι όλο δικό μας», του είπε με ειρωνικό ύφος ενώ αυτός είχε αρχίσει ήδη να τις γλύφει τις υπέροχες μπότες της. Μετά από 10 λεπτά του είπε να σταματήσει και τον κατέβασε από τον σταυρό.

    Του φόρεσε το λουράκι του στο δερμάτινο κολλάρο που εξακολουθούσε να φορά στον λαιμό του και τον οδήγησε στον πάγκο βασανιστηρίων. Αφού του είπε να ξαπλώσει επάνω ανάσκελα και αφού τον έδεσε χειροπόδαρα του είπε. «Είναι απαράδεκτο ο ΣΚΛΑΒΟΣ να μην έχει ξυρισμένα τα αρχίδια του και επειδή δεν έχω ξυραφάκια θα σου ξεριζώσω τις τρίχες με τα χέρια μου».

    …συνεχίζεται.
     
  9. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    AΠΙΣΤΕΥΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ! ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ Η ΑΦΕΝΤΡΑ...

    ΜΗ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ!

    ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΓΑΜΩΤΟ!
     
  10. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    30ο μέρος

    Κρύος ιδρώτας έλουσε τον Βίκτωρα. Γνώριζε πάρα πολύ καλά πως αυτό το μαρτύριο θα ήταν το χειρότερο που θα μπορούσε να του τύχει, τουλάχιστον μέχρι τώρα. Η ΑΦΕΝΤΡΑ άρχισε το έργο της και ο ΣΚΛΑΒΟΣ ούρλιαζε από πόνο. Μετά από περίπου 15 λεπτά δεν είχε μείνει καμία τρίχα στα γεννητικά όργανα του Βίκτωρα. «Τώρα μάλιστα», του είπε η Αφροδίτη και πήρε στα χέρια της ένα κερί.

    Το άναψε και άρχισε να ρίχνει το λιωμένο κερί σε όλο το κορμί του ΣΚΛΑΒΟΥ της από τα στήθη του μέχρι και τα γεννητικά του όργανα. Όταν τελικά …κουράστηκε έφυγε και πήγε να καθίσει στον θρόνο της. «Πως αισθάνεσαι;» τον ρώτησε με το ίδιο πάντα ειρωνικό ύφος, αλλά ο Βίκτωρας δεν απαντούσε. «Δεν με ακούς ΣΚΛΑΒΕ; Σε ρώτησα πως νοιώθεις». «Πονάω ΑΦΕΝΤΡΑ», της απάντησε ο Βίκτωρας. «Και; Σου αρέσει;» Ο ΣΚΛΑΒΟΣ το σκέφτηκε από εδώ το σκέφτηκε και από εκεί και της είπε: «Μάλιστα ΑΦΕΝΤΡΑ. Ευχαριστώ ΑΦΕΝΤΡΑ».

    Η Αφροδίτη τον πλησίασε και πάλι και αφού τον έλυσε τον έσυρε στα τέσσερα μέχρι τον θρόνο της. Αυτός γονατιστός μπροστά στην ΑΦΕΝΤΡΑ του και αυτή καθισμένη σταυροπόδι αναπαυτικά στον βελούδινο θρόνο της άναψε ένα τσιγάρο. «Άνοιξε το στόμα σου. Θα γίνεις το προσωπικό μου σταχτοδοχείο. Θα γευτείς τις στάχτες του τσιγάρου μου» και κάθε λίγα δευτερόλεπτα τίναζε την στάχτη της μέσα στο στόμα του και τον υποχρέωνε να τις καταπιεί. Ταυτόχρονα οι μπότες της έπαιζαν τον πούτσο του ο οποίος είχε σκλυρήνει αρκετά.

    Μόλις τελείωσε το τσιγάρο της το έσβησε πάνω στο στήθος του ΣΚΛΑΒΟΥ και με μιάς η καύλα εξαφανίστηκε. «Σου είπα πως σήμερα δεν πρόκειται να έρθεις σε οργασμό. Πάντως οφείλω να ομολογήσω πως τα κατάφερες αρκετά καλά. Πήγαινε κάτω στην κουζίνα τώρα και φέρε μου ένα πιάτο φαγητό να τσιμπήσω κάτι γιατί κουράστηκα να σε βασανίζω. Φρόντισα εγώ ανίκανε για το φαγητό γιατί αν περίμενα από εσένα θα έμενα και πάλι νηστική». Ο Βίκτωρας κατέβηκε στην κουζίνα όπου βρήκε ένα πιάτο κοτόπουλο με πατάτες και της το έφερε να το φάει. Η Αφροδίτη απόλαυσε το βραδινό της και αφού τελείωσε έριξε το υπόλοιπο φαγητό σε ένα δοχείο για σκύλους και υποχρέωσε τον Βίκτωρα να το φάει, ενώ ταυτόχρονα του πατούσε το κεφάλι έτσι ώστε αυτό να μην βγαίνει έξω από το μπολ.

    …συνεχίζεται.
     
  11. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Για ακόμα μία φορά να εκφράσω τον θαυμασμό μου για την ενδιαφέρουσα ιστορία....
    παρ'όλο που θα ήθελα να είναι πιό συχνές οι συνέχειες..!