Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φεμινισμος και bdsm...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος karamel, στις 14 Φεβρουαρίου 2021.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Μην παίρνετε και όρκο για αυτό...
     
  2. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Δεν παίρνω...you made me smile  
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Δεν καταλαβαίνω το λόγο, παρ' όλα αυτά χαίρομαι  
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Τι αποφασίσαμε;
     
  5. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    αχ με παρεξήγησες, είμαι σε περίοδο πένθους και λίγο βαριά, αλλά ήταν από την καλή άποψη> πως σαφώς δεν ξεχνάμε και τους ναζιστές εντός Ελλάδος> Μου άρεσε πως μου διόρθωσες...και με έκανες να χαμογελάσω...
     
  6. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    ανυπόμονη...χαχχα
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Τα ειλικρινά συλλυπητήριά μου. Δεν είμαι καλός στο να δίνω κουράγιο σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά συνήθως ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.  
     
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αν δεν βγάλαμε συμπέρασμα, να ρωτήσουμε την επιτροπή εμπειρογνωμόνων. Σήμερα πως και δεν βγήκαν να πουν για τα χιόνια τίποτε. Τους φιμώνουν!  
     
  9. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Ευχαριστώ είναι κάτι μέρες που δεν μπορώ και δεν αντέχω τίποτα...κοιτώ τα ταβάνι...κοιμάμαι πολλές ώρες...αυτές είναι μία από τις λίγες μέρες που αισθάνομαι δυνατή, σαν τον εαυτό μου και πάλι...μη νομίζετε συμβάλλει πολλά αυτό το forum, να ξεχνάω...να γελάω, το χρειάζομαι
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Τώρα μου ήρθε στο μυαλό η ερώτηση ενός καλλιτέχνη η οποία ήταν "η τηλεόραση ξέρεις τι κρότο κάνει άμα την σπάσεις;"
     
  11. karamel

    karamel Don't bother! I won't.


    Όχι, αλλά ξέρω αν την αποσιωπήσεις...κανέναν...χάθηκα στον ψίθυρο του χιονιού...απόλαυσα τη στιγμή και όχι το άγχος που μοιράζουν...τοξικά βλήτα μακριά...έμαθα να περνάω καλύτερα...
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Παραδοσιακώς...
    Υπάρχουν αμίμητα περιστατικά με απ' όλα...
    Που μπροστά τους κατι ΣτιβενοΚινγκ φαντάζουν γραφιάδες εκθέσεων δημοτικού...