Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φεμινισμος και bdsm...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος karamel, στις 14 Φεβρουαρίου 2021.

  1. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Ειρωνικό ήταν το τρελός, ήθελα να πώ ότι είναι τόσο βυθισμένοι στην άποψή τους που όποιος διαφωνεί είναι τρελός.

    Τι να σχολιάσω στο τελευταίο; Μπράβο σου, έτσι όπως έγραψες το ναρκωτικά υπέθεσα ότι θα ήσουν κάποια φεμινίστρια που βρίσκει ότι γράφω βλακείες και με ειρωνεύτηκε.
    Δείχνει ότι είσαι εσωτερικά υγιέστατη και πλήρως συνειδητοποιημένη και όχι σαν κάποιες άλλες που έχουν ενοχές και κατηγορούν τους πάντες για σεξισμό όταν σε αυτές αρέσει η υποταγή.
     
  2. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Δεν είσαι αρκετά έξυπνος για να με ειρωνευτείς οπότε φεύγα.
     
  3. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Δεν ειρωνεύομαι ποτέ ερωτικές επιθυμίες και γούστα.
     
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Και εγώ φτιάχτηκα λίγο...   
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    άστοχα

    εύστοχα
     
  6. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!


    ε πές μου ντε γιατί γράφω βλακείες;
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εσωτερικά υγιεστατη εγώ;;;; Το έχω κάνει screenshot αυτό και το έχω στείλει στον άμεσα ενδιαφερόμενο  

    Για τα υπόλοιπα δεν έχω κάτι να προσθέσω, ότι είχα να πω το είπα. Καλή συνέχεια
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    υστερικά στον ίδιο βαθμό με την "κοπελίτσα" που προσπαθούσε να εκτονωσει τον αυταναφορικό εσωτερικό θυμό της στον τραγουδιάρη και γλυστρουσε κι έτρωγε τα μούτρα της.
    προς τέρψιν των μαρτύρων.
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Καλά μου τα έλεγαν εμένα ότι εδώ μέσα είναι γεμάτο ανώμαλους.

    Φιλάκια σας
     
  10. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Δεν σε καταλαβαίνω.
     
  11. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Oh the irony..
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    σαν φεμινιστής γράφεις, ασυνάρτητα και πρωθύστερα. συγχυσμένα. δαιμονοποιώντας.