Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχισμός: Μέρη του σώματος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 26 Ιουνίου 2008.

Tags:
?

Ποια είναι τα αγαπημένα σας;

  1. Ηβική χώρα

    26,5%
  2. Μαλλιά

    24,5%
  3. Μασχάλες

    12,2%
  4. Μούσια

    20,4%
  5. Μουστάκια

    6,1%
  6. Στέρνο

    26,5%
  7. Κοιλιά

    14,3%
  8. Χέρια

    24,5%
  9. Πόδια

    28,6%
  10. Πλάτη

    10,2%
Multiple votes are allowed.
  1. blindfold

    blindfold Contributor

    για αυτό βγαίνουν γρήγορα.
     
    Last edited: 2 Ιουλίου 2008
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member




    εχω την εντυπωση οτι ειναι αυτοι

    κι επειδη μολις ειδα κατι και στενοχωρεθηκα θελω να το μοιραστω μαζι σας (τους ειχα πολυ ψηλα)
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Φετιχισμός: Μέρη του σώματος


    Οχι female μου,οχι εσυ.Και καλα ''δολωμα'' για να ''τσιμπησουν'' αλλοι,ηταν.Δεν περιμενα εσυ να με ''υποτιμας'' τοσο.Θα βαλω τα κλαματα.......κλαψ.... .....λυγμ.Παντως δεν πεφτεις στα ματια μου,με τιποτα.....ολοι τυχαινουν σε 1 λαθακι!!!!! 

    Υ.Γ.......Για τους Boneym δεν πρεπει να ξεχναμε οτι τωρα πια υπαρχουν 3 διαφορετικα group με το ιδιο ονομα,μια και τα παλια μελη φτιαξανε ο καθενας απο ενα,με συνεπεια να διεκδικουν στα δικαστηρια το δικαιωμα κατοχυρωσης του ονοματος.Και στο δευτερο βιντεακι του extreme32(που μπορει να ειναι και απο Αθηνα.....δεν ειμαι σιγουρος)δεν ειναι η πρωτη συνθεση.Αρα περα απο γερασμενοι δεν εχουν και την ατοφια δυναμικοτητα που ειχε το group οπως τo γνωρισαμε. 
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Φετιχισμός: Μέρη του σώματος

    Ηταν απο την περασμενη χρονια. Το θλιβερο ειναι που παιζει απο πισω Play back ακομα και τα γυναικεια φωνητικα με αποτελεσμα η φωνη του τυπου που τραγουδαει ζωντανα να ακουγεται ακομα χειροτερα.
     
  5. loreato

    loreato Regular Member

    Απάντηση: Φετιχισμός: Μέρη του σώματος

    Μιρέλα μου, δεν προκάλεσα εγώ την πολιτική συζήτηση, αλλά προκλήθηκα με την ύβρι του Λοστ. Ας μείνει και κάτι απ' την Ιστορία των αγώνων για μια καλύτερη ζωή που να μην το χλευάζουμε. Και εδώ, προφανώς, δεν ειμαι για τέτοιες συζητήσεις. Για το κορμί και τα φετίχ ήθελα να συζητήσω, Συράχ. Για τα χέρια που με τρελαίνουν! Και μάλιστα τους γυναικείους καρπούς των χεριών! Και τα δαχτυλάκια των γυναικείων ποδιών!

    Οσο για την απειλή του Λοστ, να "μην το παρατραβάω", τι εννοεί; Αυτός θα χυδαιολογεί και η χυδαιότητα θα μένει αναπάντητη; Μήπως θα με καταγγείλει στην Ασφάλεια;
     
    Last edited: 5 Ιουλίου 2008
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Άκου loreato.
    Η ερμηνεία που δίνω εγώ στους αγώνες από αυτή που δίνεις εσύ προφανώς διαφέρουν.
    Δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα για να συμφωνήσουμε.

    Από εκεί και πέρα, γράφε σύμφωνα με τους κανονισμούς του forum.
    Ο τρόπος που αντιδράς στις «δήθεν χυδαιότητες» είναι θρασύτατος. Κανείς δεν έθιξε εσένα προσωπικά. Εσύ γιατί το κάνεις;
    Κατά τα άλλα καμία καταγγελία στην ασφάλεια από εμένα φυσικά δε χρειάζεται να φοβάσαι.

    Υ.Γ. Έχω αναφέρει αρκετές φορές στο παρελθόν, πως οι πολιτικές συζητήσεις δε θα έπρεπε να υπάρχουν σε ένα τέτοιο forum. Το ίδιο υποστηρίζω ακόμη. Βλέπετε τι προκαλούν...
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Φετιχισμός: Μέρη του σώματος

    Λοστ κ εδω μαλωνεις?

    Δεν ειναι καλο πραγμα ο θυμος βρε παιδι μου, σπαει καταρχην η επιδερμιδα, κατα δευτερον δημιουργει στρες κ αγχος, ειμαστε για τετοια.. τετοιες εποχες που τα νευρα ολων μας εχουν γινει κοκορετσι?
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    H απαγόρευση των πολιτικών συζητήσεων είναι μια τρύπα στο νερό, με την έννοια ότι η πρόκληση των ταραχών, δεν αφορά μόνο στη συγκεκριμένη θεματολογία, την οποία αν απομονώσεις, κοιμάσαι ήσυχος. Πολιτική είναι ο τρόπος που σκεφτόμαστε, οι επιλογές μας, οι πρακτικές που υιοθετούμε, όλα ετούτα αντανακλώνται στην επικοινωνία μας, συνεπώς αργά ή γρήγορα να προκύπτουν διαμάχες και σε θέματα που επιφανειακά δείχνουν εντελώς άσχετα.
    Προσωπικά, δε βρίσκω τίποτα μεμπτό στις ρήξεις, όταν τηρούνται οι στοιχειώδεις αρχές της επικοινωνίας, η ομοφωνία, βολική μεν αλλά συνήθως στάσιμη.
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Φετιχισμός: Μέρη του σώματος

    Mikra_Psemata ξεκουβάλα.
    Αν τα νεύρα σου έχουν γίνει κοκορέτσι (όπως αναφέρεις) τότε σου εύχομαι καλή όρεξη  

    llazouli δεν είναι πρόβλημα οι ίδιες οι πολιτικές συζητήσεις αλλά η ανικανότητα αρκετών να τις χειριστούν με τον τρόπο και τους κανόνες που πρέπει. Γι' αυτούς τους λόγους πιστεύω πως οι συζητήσεις αυτές δεν έχουν χώρο εδώ.

    Όπως εξάλλου αναφέρεις σωστά στην τελευταία σου πρόταση...

     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2008
  10. loreato

    loreato Regular Member

    Απάντηση: Φετιχισμός: Μέρη του σώματος

    Η χθεσινή νύχτα, εδώ στα βουνά της Κεντρικής Ελλάδας, ήταν εξαίσια! Φεύγοντας άρον-άρον απ' την ταβέρνα όπου ο γιός του ταβερνιάρη περιέγραφε τα κατορθώματά του στον ξυλοδαρμό τραβεστί, αλλοδαπών, πρεζονιών και πούστηδων, και την πλάκα που σπάνε με τα άλλα παιδιά της υπηρεσίας κάθε βράδυ, οι δυο μικρές μου φίλες απομονώθηκαν στο δωμάτιο της πανσιόν. Έκανα μια μεγάλη βόλτα στο δάσος με τα πλατάνια και επιστρέφοντας τις βρήκα να κοιμούνται αγκαλιασμένες, με την έκφραση που ζωγραφίζει η ικανοποιημένη ηδονή στο πρόσωπο. Σκέφτηκα πως κάναμε καλά που αποφύγαμε την πολιτική συζήτηση. Το πρωί στο καφενείο του διπλανού χωριού, ένας γλυκύτατος νεαρός -στην ηλικία του χειριστή του κλομπ- μας περιέγραφε την τέχνη του να παράγεις μέλι! Οι μικρές εννοούν να δουν από κοντά τα μελίσσια. Απομονώνοντας, έτσι, και τον νεαρό μελισσοκόμο!... Καλά να περάσουν!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Φετιχισμός: Μέρη του σώματος

    Oλο αυτο που κολλα βρε παιδια με το νημα της Syrah??????????????? 
     
  12. female

    female Contributor




    Τριχωτοί.... Δασύτριχοι... Μακρυμάλληδες... Γοητευτικοί...