Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχ με νοικοκυρουλες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 25 Μαρτίου 2015.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ασε @underherfeet τα ειχε γραψει και πιο μπροστα ... για να φανταστεις εγω αναγκαστηκα να φαω μπιφτεκακι ετοιματζιδικο .....
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @thief
    Εγω δεν συμβιβάζομαι με φτηνά υποκατάστατα.
    Αποχωρώ υπερήφανος και πάω να φάω ένα γιαρμά εις ένδειξιν διαμαρτυρίας.
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @underherfeet αυτό που θα φας δεν είναι ούτε μια στο εκατομμύριο γιαρμας ....
    Και βάζω στοίχημα. ....

    Συγνώμη αν σε απογοητευσα λέγοντας σου την αλήθεια
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    τι εννοείς? εντάξει ,έχω μερικούς βαθμους πρεσβυωπία , ίσως να ΄χει ξεκινήσει και ο καταρράκτης αλλά τα βασικά τα ξεχωρίζω ακόμα... 
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    aaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaxax

    ε ρε που μπλεξαμε...
     
  6.  
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Γιατί αγαπητή @Beatrix_ ? Εσείς που είστε πιο ψηλή θα τον κρατάτε τεντωμένο κι εγώ θα (τον) σιδερώνω...μούρλια θα περάσουμε... 
     
  8. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    ισως όλα αφτα τα nikename;s na είναι ΕΝΑ και το ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ...ισως-ισως...
     
  9. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    .....ελα μουνι στον τοπο σου...υπαρχουν σημερινες γυναικες που σιδερωνουννννννν;;;;;;;ε,να το δω και αυτοοο κ τι στον κοσμο,που λενε!!!
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @brenda , @Beatrix_ , @lizard_ , Οσία Ποταπία (κλεμμένο), τι σημασία έχει αν είναι μία, αν έχει πολλαπλές προσωπικότητες ή ακόμη και πουλάκι μέσα στο βρακάκι; Σημασία έχει να το πιάνει το χέρι το ατμοσίδερο...
     
  11. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    εεεεεεχει σημασια!!! μη την παθουμε ρε συ:να ψηφίζουμε ΟΧΙ και (ενώ το ξεραμε)να κανουμε ότι '''πέφτουμε από τα συνεφα''' που εγινε ΝΑΙ
     
  12. δεν αντέχε[τα]ι το βάρος μου