Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχ με νοικοκυρουλες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 25 Μαρτίου 2015.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αχ τι διαβαζω πρωι, πρωι.... 

    Αγαπητε @kostasmaster καλημερα. Θα σε στεναχωρησω αλλα οι συγκατοικοι αυτου του φορουμ σε δουλευουνε λιγακι. Ζω τον απολυτο ερωτα με την @lizard_ . Εχω βρει το αλλο μου μισο (η γυναικα). Σς ευχαριστω για τα καλα σου λογια παντως και συγνωμη που δεν μπορω να σου προσφερω το γυμνασμενο, γεματο μπλε φλεβες, ατριχο κορμι μου.

    Με αγαπη, ο Φαιαρ.
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Έλα Κυριακή είναι σήμερα .... για πάμε ενα κουράγιο  

     
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  4. brenda

    brenda FU very much

    Εντάξει, δεν χωράει στην απόλυτη αγάπη σας και ο μεσιέ? Ξανασκέψου το, είναι κελεπούρι... 
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εσενα θα σε σκισω!!!!!  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ φταίω που σε παινεύω, και λέω σ΄όλον τον κόσμο ότι δεν είναι μόνο οι γυναίκες νοικοκυρές, είναι και οι cd...  
    (Φυσικά και οι τρανστζέντερ και οι τζέντερφλούιντ κοκ...) 
    Δεν έχει φύλο η νοικοκυροσύνη!!! 
     
  7. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    το γνωριζω ότι με δουλευουν καλη μου.απο τον τροπο γραφης τους.ειναι παντοτε πιο ευκολο να κανει καποιος κριτικη και σχολια παρα να βοηθαει .........αλλωστε και εδώ μεσα ο μικρόκοσμος της εξω κοινωνιας ειμαστε..(σε λιγο θα εφεύρουμε πως φταινε οι........φινλανδοι...)καλη κυριακη,κωστας.
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    to guruni παει να μας χωρισει!!! αλλα δεν θα του περασει  
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Χμ, Κωστα σε λενε; Δεν το ηξερα, χαρηκα Κωστα  

    Παρολα αυτα να ξερεις μπορω να σου προτεινω την @bumblebee. Βεβαια ειναι μπρατονι μεγαλο, αλλα εαν εχεις υπομονη και επιμονη με λιγες μπατσες κτλ θα γινει η ιδανικη σουμπα για εσενα.   
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αυτο να το πεις στα απλυτα που εχω .....
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Κανε φίλη να δεις καλό. Καιρός να μάθει όλο το φόρουμ ότι είσαι εξαλλαγής φύλου λοιπόν, πάρτααααααααααααααααα  
     
  12. kostasmaster

    kostasmaster να γνωρισω κινκυ κ προχω ατομα εδω

    κωστα με λενε(το νικεναμε δεν είναι και προσδιοριστικο του κυριου ονοματος),κωστας