Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχ με νοικοκυρουλες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 25 Μαρτίου 2015.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Ναι, ναι, δίνε ιδέες εσύ μέρες γιορτινές, που έρχονται. Να τις περάσουμε τσίτσιδοι στην κουζίνα κάνοντας δουλειές... άντρες πράμα    . Πάντως ποδιά ΔΕ φοράμε... όσο κι αν χτυπιέστε. Να ξέρετεεε!!!

    Από την άλλη βέβαια βάζεις και ωραίες ιδέες. Γιατί το μπουκάλι και κάποια άλλα πράγματα αρχίζουν και ζεσταίνονται επικίνδυνα  
     
  4. mytoy

    mytoy New Member

    Συνημμένα Αρχεία:

  5. Τώρα δεν θέλω να γίνω κακιά και να σας το χαλάσω αλλα ότι ειδα πως ανεβάσατε παραπάνω δεν είναι φετίχ με νοικοκυρουλες... είναι επαγγελματίες πορνοστάρ, μοντέλα που απλά φωτογραφήθηκαν σε μια κουζίνα...
    Η μέση καθημερινή νοικοκυρουλα σίγουρα απέχει πολύ από αυτή την φαντασίωση..
     
    Last edited: 10 Δεκεμβρίου 2015
  6. mytoy

    mytoy New Member

    δε μου το χαλας.... Κατι ξερω κ εγω
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Η μεση καθημερινη ελληνιδα νοικοκυρουλα ειναι βερα πορνοσταρ, σοκο. Μπορει να μην το ξερει ο αντρας της, το ξερει ο γειτονας ομως και ο υδραυλικος. Αμαν ρε σοκο, πασχεις απο πολλα στερεοτυπα      
     
  8. Δεν ξέρω τι λες εσύ.. εγώ πάντως είμαι σαν την τελευταία με το κόκκινο..
     
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ... μου τα λεγε η μάνα!   

     
     
  11. daniela100

    daniela100 FREE-DOM