Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Ε οχι και γερασμενο πωπουδακι ο Κορνηλιος, βρε Powerade!
    Πως φαινεται οτι δεν τον εχεις γνωρισει απο κοντα.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Ωραία λοιπόν, ας τα γαμήσουμε όλα τα νήματα με τις προσωπικές αντιπαραθέσεις των μελών. Πάμε, γουστάρω, να εκτονωθούμε κι όλας, τζάμπα και χωρίς να μας ενδιαφέρει κανένας και τίποτα...προς τι οι κοκορομαχίες, οι άνισες, άδικες αλλά και ευθείες επιθέσεις? ΠΜ δεν έχετε? Τα αρσενικά ας κλείσουν ραντεβού σε μια αρένα, να μας καλέσουν κι εμάς να απολαύσουμε το θέαμα.
    Στ΄αρχίδια μας και στο μουνί μας οι όποιες αντιπαραθέσεις σας στην τελική, αν το θέμα είναι να εκτονωθείτε, πείτε τα μεταξύ σας. Θεωρητικά είναι φόρουμ γνώσεων, επικοινωνίας, τοποθετήσεων και δημοσιεύσεων. Αν ήμουν διαχειριστής θα αφαιρούσα όλες τις προσωπικές αντιπαραθέσεις των μελών στο νέο, τρελό θρεντ ΑΡΕΝΑ...
    Αϊ σιχτίρ πια! Με έχετε βγάλει από τα ρούχα μου (κι έξω έχει 10 μποφώρ, θα παγώσω η γυμνίστρια...) 
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    mmmmmmm------ με εφτιαξες  
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μα κι εσύ! Τώρα που άρχισε να γίνεται κουβέντα για ανδρικά κωλαράκια; Εμείς ψυχή δεν έχουμε;  
     
  5. Tι να φτιάξουμε για μεσημέρι.
    Χμμμ. Προντόμα με χυλοπίτες (τουτουμάκια όπως τα λέμε οι χαμουτζίδες) γιουβετσάκι στο φούρνο.
    Υπέροχα  
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μα καλα, αφου υπαρχουν προ-ντομες, και απ οτι φαινεται και πολλες,
    δεν υπαρχουν αντιστοιχα προ-σουμπίτσες ???
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε γνωρίζω.
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    αυτά να τα συζητήσετε οι κυρίαρχοι στον κλάδο σας, οι υποτακτικοί είμαστε άλλου επιπέδου οργάνωσης  
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μα λογικα πρεπει !
     
  10. Ρε παιδιά, να οργανωθούμε χαχαχα
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ναι ρε παιδιά και μιας κι εγώ όπως κατάλαβα νωρίτερα θεωρούμαι ''διπολικός'' μαζί σας..
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    συγνώμη αγαπητό αναψυκτικό μπορείς να μου το κάνεις λιγο λιανά για το φτωχό μου μυαλουδάκι; υπο ποίαν άποψην είσαι διπολικός;