Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Glamorous sex in the city girls.

    Να τοπο8ετη8ώ και εγώ με τη σειρά μου: H αλή8εια είναι ότι δεν με ενοχλεί η ντόμα η προντόμα πως βγάζει χαρτζηλίκι για να πάρει
    Christian Louboutin, με ενοχλεί η επιβεβλημένη παρουσία πολλών γυναικών που λανσάρονται ως Αφέντρες/Κυρίες με τουπέ χιλίων καρδιναλίων, γνωρίζω κάποιες απο αυτές, αλλά μια έχω ξεχωρίσει.-

    Αν κάνεις το λά8ος να googlareis το nick Αφέντρα e.t.c 8a γεμίσει η ο8όνη fake profil, tespa αυτό το τροφοδοτούν άπειροι υποτακτικοί του ''είδους''. #restmycase

    "Ewww"...
    "Double Ewww"...
    "Ewwww εις την νιοστή!!"


    ps: Για πολλούς είναι τρόπος ζωής, άλλοι το γουστάρουνε πραγματικά, το κάνουν σαν χόμπι για τις ελεύ8ερες ώρες, και τέλος σαν επαγγελματική σταδιοδρομία.-

     
  2. "με ενοχλεί η επιβεβλημένη παρουσία πολλών γυναικών που λανσάρονται ως Αφέντρες/Κυρίες με τουπέ χιλίων καρδιναλίων, γνωρίζω κάποιες απο αυτές, αλλά μια έχω ξεχωρίσει."

    Το χειρότερο με τα κοριτσάκια τέτοιου τύπου δεν είναι, φυσικά, το γεγονός της συναλλαγής - δικαίωμά τους καθώς κι εκείνων που πληρώνουν για αυτό.
    Είναι το faux avant garde τουπέ αυθεντίας, ακόμα κι απέναντι σε άτομα που τις ξέρουν από τον καιρό που ήταν τόσα δα σαμπάκια.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα κάνω τρολλερώτηση: Γιατί γίνονται προντόμες για να νοιώσουν'' Πριγκίπισσες'', είναι παιδικό κατάλοιπο;
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Mα καλά, γιατί λυσσάτε 27 σελίδες τώρα με τις pro dommes ;
    Εσείς δλδ αν είχατε τρόπο με 4-5 ώρες δουλειά τη μέρα να καθαρίζετε ενα δεκαρικάκι και περιπλέον το μήνα -μαύρο -δεν θα το κάνατε;
     
  5. Μα δεν βλέπω να λυσσάει κανείς για το πόσα λεφτά γαζώνουνε άντερχερφίτ, μαύρα ή άσπρα.
    Για την φιλοσοφία τους γίνεται κουβέντα-σχολιασμός-σάτιρα.
    Πω, πω χειρότεροι και από Τζιχαντιστές είσαστε μερικοί μωρ' αδερφάκι μου...
     
  6. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Αλλαχου ακμπαρ!
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ποιά φιλοσοφία τώρα, πλλλάκα με κάνεις;
    Πριγκιπέσσες my ass, η ουσία είναι μία:

     
  8. Aντιδραστικέ, αναρχικέ  
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εύλογα ερωτήματα...
    Γνωρίζω για έναν μαστεράκο ο οποίος ήτο κι εκείνος στο παρελθόν prodom και πλέον αποφάσισε ν'απλώσει τα ποδάρια του και να γίνει εισοδηματίας προμοτάροντας ζαργάνες ως προντόμες.
     
  10. atasai

    atasai Regular Member

    Εννοείς ότι υπάρχει κοπέλα που αν θελήσει να εκπορνευτεί, δεν έχει τον τρόπο;
    Διότι δεν βλέπω καμιά ιδιαίτερη δυσκολία, με εξαίρεση ότι γι' αυτό το δεκαρικάκι (οκ, ας μην υπερβάλουμε, μάξιμουμ να βγάζουν ένα 2,5ρικάκι) θα πρέπει να σακατέψεις τον ερωτισμό σου. Συνεπώς, όχι, δεν θα το έκαναν όσες δεν το έχουν κάνει. Είμαστε overqualified.
     
  11. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Ωραία τα λέμε για τις prodommes, για τα πελατάκια τους όμως δε θα πούμε τίποτα;
    Θα υπήρχε προσφορά (αυτού του είδους, ύφους και ποιότητας), εάν δεν υφίστατο ζήτηση γι' αυτήν;


    @atasai , γι' αυτό σας αγαπάμε! Σεμνύνεστε και μας καυλώνετε!  
     
  12. atasai

    atasai Regular Member

    Τα είπαμε στις προηγούμενες σελίδες, κύριε @no_Taboo, για τους πελάτες.

    Πάντως, προσωπικά μετά από αλλεπάλληλα κρούσματα φουτλοβικών που μου ζητούσαν να μου αγοράσουν παπούτσια με αντάλλαγμα να χύσουν τον πάτο τους στο καμαρίνι του καταστήματος και παραπλήσιες αμφοτεροβαρείς προτάσεις όπου εγώ κατέληγα πλουσιότερη κατά μερικά ευρώ ή κατά μερικά παπούτσια ή άλλες που κατέληγα ίσα βάρκα ίσα νερά, δίνοντας το παλαιότερο και χρησιμοποιημένο και αγοράζοντας ένα ολοκαίνουργιο , πρότεινα σε κάποιους να οργανώσουμε ένα αποαναπτυξιακό παζάρι, όπου θα δίνονταν δωρεά χρησιμοποιημένα παπουτσάκια σε ανθρώπους που τα έχουν "ανάγκη". Παρότι αρκετές κοινωνικά ευαισθητοποιμένες φίλες μου ήταν πρόθυμες να δώσουν τα χρησιμοποιημένα τους παπούτσια στην συγκεκριμένη κοινωνική ομάδα - πρωτίστως επειδή για ιδεολογικοθρησκευτικούς λόγους κωλύονται να τα δώσουν στην Αλληλεγγύη -, τελικά οι φουτλόβερς τάχθηκαν συνειδητά υπέρ της εμπορευματοποίησης.

    Λυπούμαι.