Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλοσοφία προντόμας (η αλεπού γιατρός)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2014.

  1. Συμπερασμα... 1 το νημα εγινε σκατα.... 2 η αλεπου δεν εγινε γιατρος.... 3 η @atasai εχει πολλα παπουτσια 4 ο @underherfeet εχει δικιο " η ουσια ειναι τα λεφτα " και το ΚΚΕ το πιο πλουσιο...(το πιστευα και το αγαπουσα μεχρι που με δειραν μικρο γιατι σε μια αφισοκοληση κουτουπωσα την αλλη τσιλιαδορο και τους εκανε πεσιμο η αστυνομια... πριν πολλα πολλα χρονακια.....)  
    @Siren_Peisinoe και @dark explorer τα λετε καλα keep walking..... 5 @lucozade πορτοκαλαδας καπου ωρε με μπερδευεις με τας αποψεις σου αλλα οκ πρεπει να εισαι καλο παιδι.....
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Υπάρχει μια.  
     
  3. Άντρα εννοεί...
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γυναίκα, την ξέρουμε και οι 2.
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    aaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

    κλαιωωωωωωω!!!!
     
  6. Για άνδρα αναφέρει mad
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    στο ελλαντα εισαι οτι δηλωσεις  

    μονο στην εφορια γινεται τ αντιθετο, ο εκατομμυριουχος δηλωνει φτωχος .....  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Tα ''πελατάκια'' όπως λες έχουν διασκορπιστεί σε κάθε μια απο Eμάς, τα κοινά θνητά κορίτσια , στα social media , γνωρίζεις πόσα μνμ λαμβάνω την ημέρα; ( μου ζαλίζουνε την ''ζμπουτσα'').

    Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Δανιμαρκίας.  
     
  9. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @Madeleine Rk , δεν έχω καμία αμφιβολία! Μα καμία! Είμαι βέβαιος πως σας έχουν προτείνει εκατοντάδες ευρώ για να χύσουν στα παπούτσια σας.

    Αυτό που θέλω να πω είναι πως η προσφορά διαμορφώνεται από τη ζήτηση.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @no_Taboo

    Δεν το προκαλώ εγώ πάντως, κάτι παίζει και στον υποτακτικό γυναικείο κόσμο, αλλά δεν είμαι και σίγουρη.- 
     
  11. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @Madeleine Rk , αν φάνηκε πως υπονοώ κάτι τέτοιο, ζητώ συγγνώμη. Δεν πιστεύω πως τα πελατάκια περιμένουν να προκληθούν. Με κεκτημένη ταχύτητα λειτουργούν. Θεός τους είναι ο νόμος των πιθανοτήτων. Προτείνουμε σε εκατό, για να μας κάτσει η μία.
     
  12. Τσάμπα αναλύετε το θέμα αυτό διότι το θέμα του νήματος δεν έχει την παραμικρή σχέση με αυτά που λες εσυ και άλλοι. Επίσης δεν έχει σχέση το αν κάποιες τα παίρνουν, πως τα παίρνουν, πόσα παίρνουν, γιατί τα παίρνουν και αν αυτό είναι ηθικό η όχι.