Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χέρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Mind'n'Flesh, στις 9 Μαρτίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  3. noC

    noC she is a teleiophile.

  4. noC

    noC she is a teleiophile.

  5. Nomad

    Nomad Keyser Sose

  6. ομολογω οτι και μενα μου αρεσει πολυ να μου γλυφουν τα χερια ή να γλυφω εγω τα χχερια του αλλου αρκει να ειναι καθαρά και να μην εχει τεραστια νυχια.προτιμω τα χερια που ειναι απαλα.προτιμω να τα πιπιλαω ή να δινω ελαφρια φιλακια κατα τη διαρκεια της ερωτικης περιπτυξεως!ειναι πολυ διεγερτικο!φυσικα οποιος μου ανει το ιδιο με αναβει σφοδρα!οπως και στα ποδια!καταλαβα οτι ειχα αυτο το φετιχ οταν ημουν μικρη και μου αρεσαν τα χερια ενος συμμαθητη που ηταν οπως τα περιεγραψα παραπανω!με τρελανε και τα σκεφτομουν συνεχεια!πλεον κατα τη διαρκεια της σεξουαλικης πραξης δινω σημασια στα χερια του αλλου και παιρνει μπονους οποιος ασχολειται κ με τα δικαμου
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  9. noC

    noC she is a teleiophile.

  10. noC

    noC she is a teleiophile.

  11. noC

    noC she is a teleiophile.

  12. noC

    noC she is a teleiophile.