Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χέρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Mind'n'Flesh, στις 9 Μαρτίου 2015.

  1. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

  2. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  4. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    .."'ύστερα όλος μου ο νους γύρισε στο Δαυίδ.Κι όπως δεν μπορούσα να τον κοιτάζω καταπρόσωπο,κοίταζα αφηρημένα ταχα τα χέρια του.
    Ήτανε βέβαια απόλυτα κύριος της φυσιογνωμίας του ο Δαυίδ,δεν άλλαζε έκφραση μ ότι έλεγε ή άκουε,όμως τα χέρια του δεν τα κυριαρχούσε.
    Ελεύθερα,αυθόρμητα,φάνταζαν άλλοτε χαρούμενα,άλλοτε λυπημένα,πολλές φορές αδιάφορα ή ειρωνικά..
    ..τον τόνο της ειρωνίας τον έδινε ένα δάχτυλο που έμενε στον αέρα ενώ έκλεινε όλο το άλλο χέρι,κι όταν ήταν κάτι για να λυπάσαι,πέφταν και τα δυο μαζί απάνω στο τραπέζι,το ενα πάνω στο άλλο,σα χτυπημένα πουλιά που δίπλωσαν τα φτερά τους.."

    (απο "τα ψάθινα καπέλα" Μ.Λυμπεράκη)
     
  5. Άγιος

    Άγιος génétiquement modifié

  6. Άγιος

    Άγιος génétiquement modifié

  7. Άγιος

    Άγιος génétiquement modifié

  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  10. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    "Ο Δαυίδ γλίστρησε στο πλαι μου σιωπηλά,ύπουλα όπως πάντα.Τινάζομαι.
    -Έχεις έναν τόσο αντιπαθητικό τρόπο να πλησιάζεις τους ανθρώπους,λέω δυνατά.
    Θα θελα να ημουν στον κόσμο τώρα μόνη μου,ολομόναχη,να σκέφτομαι τον πατέρα και τον Ντικ.Όμως ο Δαυίδ όλο και με πλησιάζει στον πέτρινο πάγκο και μ αγγίζει το χέρι.
    Απαλά στην αρχή..έτσι σαν αέρας ή σαν φύλλο..ύστερα το σφίγγει..το σφίγγει ωσπου να με πονέσει,κι υστερα παλι αραιώνουμε τα δάχτυλα και παίζουν το ενα με το αλλο σαν φύλλα στον αέρα..
    Παίρνει τότε το χέρι μου και μου φιλάει τα δάχτυλα ένα ένα,στις άκρες,απο μέσα,εκεί που είναι τρυφερά.
    -Ξέρεις οτι αυτό δε μ αρέσει.
    -Θέλω να μάθεις να σ αρέσει,λέει,και γελάει σιγανά.
    Μουδιάζω τότε,δεν ξέρω γιατί,κι ετσι για να ξεφύγω τινάζω τα πόδια μου,τα χτυπάω στο χώμα...Αρχίζω να φλυαρώ..Ο Δαυίδ γελάει ακόμα,τα φώτα παίζουνε στο πρόσωπό του..

    (απο "τα Ψάθινα Καπέλα",Μ.Λυμπεράκη)
     
  11. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

  12. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι