Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χρειάζομαι γνώμες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 6 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    πες μου τι προσπαθειες εχεις κανει (ετσι λες....) και ποσο ειναι η γυναικα αυτη ηλικιακα?
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

     
     
  3. Ειρωνικά το ειπα
     
  4. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    κατι σε ρωτησα, αν θελεις να μιλησεις σοβαρα
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σοβαρέψου, λίγο, αν θες σοβαρές απαντήσεις, αν δε σε ενδιαφέρει, κάνε ότι θέλεις, dude! bb
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    Και εφτασα μεχρι τη σελιδα 6 να δω τι θα γραφτει...καλα να παθωωωω   
     
  7. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    κατσε, λεει οτι εκανε πλακα οτι κανει πλακα, και υποθετω θα μας πει πιο λεπτομερως ο,τι θελει...
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Άϊντε, ας βάλω στην άκρη τ' αληθινό ή όχι της ιστορίας. Γιατί αν μη τι άλλο - και έχει δίκιο ο νηματοθέτης -, είναι αληθινή η "φάση" ή όχι, σε μένα δεν αλλάζει τίποτε.
    Χασομέρι και κουβέντα να γίνεται και σιγά μην ακολουθήσει κατά γράμμα και καλά θα κάνει -, ότι του γράψει ο/η οποιοσδήποτε/οποιαδήποτε από μας.

    Σε λίγους μήνες η τύπισσα χωρίζει - ένα το κρατούμενο -. Σε λίγους μήνες κι εγώ θα βρεθώ στο φεγγάρι. Τουτέστιν, μπορεί να λέει αλήθεια, μπορεί και να πουλάει φούμαρο.
    Για ποιους λόγους? Θα το ήξερε μόνο κείνη. Δεύτερο κρατούμενο, αν θα παρατούσε ή όχι τα παιδιά της, όχι μόνο για τον "συγκάτοικο" αλλά για οποιονδήποτε άλλο.
    Είναι υπόθεση δική της και του "πρώην" ή πρώην σε λίγο καιρό συζύγου της. Αν θέλει κάποιος/α να κρίνει εκείνα της τα λόγια - και που γνωρίσαμε δι' αντιπροσώπου -,
    είναι ελεύθερος/η να το κάνει. Εγώ που από ηθική είμαι αρκετά άδειος - καθώς και αρκετά κυνικός -, δεν ασχολούμαι με το συγκεκριμένο θέμα.

    Ένιγουέϊ, ότι μια σαραντάρα θα γινόταν ποτέ σκλάβα ενός εικοσάχρονου, με κάθε σεβασμό στον νηματοθέτη, το κόβω από χλωμό ως γιαπωνέζικο ( δίχως να τ' αποκλείω. Αλλά σε κείνη την περίπτωση κρατώ την σκέψη μου για μένα...).
    Αν όμως θα ήθελε να κάνει την κάϋλα/φαντασίωση της, αλλάζει το "τροπάρι". Γιατί, ξανά δυσκολεύομαι, να πιστέψω ότι μια γυναίκα ( ή ένας άντρας ) που θα είχε τα διπλάσια μας χρόνια, δεν θα είχε τον έλεγχο ( ακόμη και παρασκηνιακά ) της όλης καταστάσεως. Ότι δεν θα πήγαινε εκείνη/ος το "πράγμα" εκεί που θα ήθελε, άρα καπαμάς Κυριαρχία/υποταγή.

    Με τα λίγα που διάβασα, μου φαίνεται ότι ο "συγκάτοικος" γυάλισε στη τύπισσα, είχε και κάποιες πετριές ή πετραδάκια στο κρανίο της.
    Αποφάσισε, ότι ήρθε η ώρα για να τα βγάλει. Ή βρήκε την ευκαιρία για να τα βγάλει. Όταν "χορτάσει" από κει παν και οι άλλοι, με γεια και χαρά της.
    Ως προς το ακραίο που ζητάει, εγώ θα πρότεινα στον "συγκάτοικο", να την γράψει εκεί που δεν χτυπάει ο ήλιος ( αν τ' ακραίο δεν το νιώθει ή αν βλέπει, ότι κάπου θα χώλαινε/δεν θ' ανταπεξερχόταν ακόμη ). Όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά γιατί της ψειρούς τα σίδερα δεν είναι για τους λεβέντες, αλλά για τους μαλθάκες.
    Ποτέ δεν ξέρεις, φύλαγε τα ρούχα σου, να 'χεις τα μισά. Τεσπα ( ξανά ), θα πρότεινα κι εγώ να "μαζέψει" τις στιγμές που θα ήθελε/μπορούσε και να την κάνει Αλέκος.
    Εγώ στη θέση του θα την είχα ήδη κάνει Αλέκος, γιατί η φάση μπελάς μου μυρίζει. Άσε που δεν γούσταρα ποτέ να γίνω ο "ψυχολόγος"/εραστής του "Σαββατοκύριακου" καμίας, ούτε καν σαν εικοσάχρονος. De gustibus πάντα.

    Όλα όσα έγραψα είναι υποθέσεις και προσωπική άποψη βασισμένος στα ελάχιστα που διάβασα, ψεύτικα ή αληθινά δεν έχει σημασία. Τ' επαναλαμβάνω, για μένα κουβέντα να γίνεται.
    Αν μη τι άλλο, πλέον με τα χρονάκια που κουβαλώ στην πλάτη, έχω "δει" αρκετές ιστοριούλες του είδους με τις όποιες παραλλαγές τους.  
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    ασε αν κάνει αυτή για σκλάβα, δούλεψε πρώτα αν εσύ κάνεις για Κ.
     
  10. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Άκου παλικάρι γτ σε βλέπω τραβας ζόρι . Ας αφήσουμε στη άκρη το γεγονός είναι αλήθεια η ιστορία σου !
    Όταν χωρίζει ενα ζευγάρι συνήθως είναι ψυχολογικά ράκος ! Συνήθως η γυναίκα ανάλογος με τη συνθήκες διαβίωσης με τον σύζυγο τής και τι βιώματα είχε όλα αυτά τα χρόνια περνάει μια ψυχολογική κατάσταση αρνήσεις για τα πάντα γύρο τής που λέγετε κατάθλιψη !!!
    Έτσι εξηγεί το γεγονός οτι παραμελεί τα παιδιά τής ,και εγώ σου λέω πώς παραμελεί και τον ίδιο τον εαυτό της , γτ νιώθει απογοήτευση για την ζωή, για της σκεσης, για την αγάπη που της άξιζε και δεν πήρε και μπλα μπλα.
    Αυτή λοιπόν η γυναίκα που είναι κοντά στα 40 ( αν θυμάμαι καλα )
    Μην σου κάνει εντύπωση που θέλει να την πνιγούν ( γτ έτσι νομίζει πώς θα γλυτώσει απο την μίζερη ζωή τής ) διότι παίζει να έχει τάση αυτοκτονίας !!
    Και έρχεσαι εσύ ο 20χρ Μάστορας ός θαύμα εξ ουρανού να την βγάλει απο το αδιέξοδο (Να ζει κανείς η να μην ζει )!!!!
    Αν θέλεις να το παίξεις παρηγορητής, ψυχολόγος, εραστής δικιά σου η απόφαση !
    Αν θέλεις να το παίξεις Μάστορας θα πρέπει να ορισεις κάποιους κανόνες του τύπου δεν παίζουμε τούς
    πεθαμενους ,και θα μου πεις αφού το ζητάει ,σαφώς το ζητάει αλλά αν σου μένει στα χέρια εσένα θα τρέχουν όχι αυτή ,γτ εσύ ο ίδιος ελεγες χτες πώς δεν μπορείς να το ο διαχειριστείς !!
    Και αν δεν γίνετε ουτε και αυτό άλαξε επάγγελμα αντί για Μάστορας γίνε βοηθός και ακολούθησε πίστα τής εντολές της γτ για κατά εκεί σε κόβω ,δώσε της αγάπη και προδερμ γτ αυτό χρειάζεται πρός το παρόν και ασε τα πνίξειματα κατα μέρος !!
    Ίσως όταν αποκτήσεις την εμπειρία και την κατάλληλη παρτενέρ θα κανείς το όνειρο σου πραγματικότητα !!

    Μια απορία έχω μονο αν δεν το μάθω θα σκασω ....
    Τι τρέχει με εσένα και το ζαχαρουχο γάλα Δέλτα ;;;;;;;;
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  11. 20χρονος μαστερ, με προσφατα χωρισμενη 40χρονη, με 20χρονο γαμο... και μιλατε για παιδια.. Μαλλον το πρωι ειναι συμμαθητες και το βραδυ βολευει και τη μαμα.

    Εχω μια απορια. Το γιαουρτακι ... εχει πετσα ή ειναι λαϊτ ?
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    εύκολη ερώτηση
    εύκολη απάντηση