Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χρόνια Πολλά σε ολα τα ζωάκια σήμερα: your pet, your passion..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 4 Οκτωβρίου 2007.

  1. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Χρόνια Πολλά σε ολα τα ζωάκια σήμερα: your pet, your passion..

    Και γώ το Kongo και το Ξέρξη μου!
     
  2. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    επισης χρονια πολλα σε ολους αυτους που παρατανε το αγαπημενο τους κατοικειδιο στο δρομο.
    και σε ολους αυτους που ειναι η δουλεια τουσ να τα περιθαλπουν αλλα τα ξυνουνε! 
     
  3. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Ετσι, ετσι πές τα και αυτά. Ελλάντα το ξύνω, forevah!

    Καλό βέβαια είναι να μην ξεχνιόμαστε Ζώα δεν είναι μόνο τα κατοικίδια. Είναι όλα τα ζώα που κακοποιούνται κάθε μέρα - σε σφαγεία, δρόμους, εργαστήρια πειραμάτων, σε τσίρκα, γουναράδικα κλπ....

    Ετσι σιγά σιγά οι αυστηρά χορτοφάγοι, οι vegan (από το veganism) ή και vegetarian ολο και γίνονται περισσότεροι ακόμη και στον τόπο μας.

    Δυστυχώς ομως εγω παντως θυμάμαι που είχε έρθει μια φιλη αμερικάνα βεγκαν στην αθηνα και δεν υπήρχε εστιατόριο να την παω..

    μονο το γνωστό στην πλάκα που εκλεισε και αυτό!

    κρίμα..

    τώρα βεβαια υπάρχουν κάποια αλλα..

    http://www.happycow.net/europe/greece/athens/index.html

    http://elladitsamas.blogspot.com/
     
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Να χαίρομαι τα ψαράκια που είχα παλιότερα και τα οποία πνίγηκαν επειδή δεν ήξεραν μπάνιο   Και εκείνα επίσης που έσκασαν από το πολύ φαί όταν πήγα διακοπές   Anyway, πέρα από την πλάκα να χαίρομαι το σκυλάκι της φίλης μου που, κάθε φορά που πάω σπίτι της, παίζω όλη την ώρα μαζί του  
     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Χρόνια Πολλά σε ολα τα ζωάκια σήμερα: your pet, your passion..

    Ψαροφονιά  
     
  6. Puma

    Puma Regular Member

    Δε φταίω εγώ... το σουβλάκι μάλλον τους έπεσε βαρύ...  
     
  7. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Χρονια Πολλα στα σκυλακια μου δαφνη, μπουκερ (17 ετων παρακαλω!), λιζα κ μπιανκα κ στις γατουλες μου μπλακι, μπουμπου (16 ετων!), κ τελευταιο κ καλυτερο τον τσαρλι μου 
    ελπιζω να εζησαν κ να ζουν μια καλη ζωη κοντα στην οικογενεια μου  

    Χρονια Πολλα σε ολα τα ειδη που ζουν στα βουνα μας κ τις θαλασσες μας, με την ελπιδα οτι θα τα προσεξουμε απο εδω κ περα καλυτερα ωστε να μην εξαφανιστουν, θα ειμαστε πολυ πιο φτωχοι χωρις αυτα.

    Χρονια Πολλα επισης σε εκεινους τους ανωνυμους ανθρωπους που υπαρχουν στις γειτονιες κ φροντιζουν για την περιθαλψη, το φαι, το νερο κ η καρδια τους εχει τοση αγαπη ωστε να φροντισουν ακομα κ τα αδεσποτα ζωα.
     
  8. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    Απάντηση: Χρόνια Πολλά σε ολα τα ζωάκια σήμερα: your pet, your passion..

    γατούλινο μου, σου εύχομαι και δημόσια χρόνια πολλά και ευτυχισμένα...αν και δεν το βλέπω όσο γρατζουνάς τον καναπέ.