Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πρόσωπο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 10 Ιανουαρίου 2012.

  1. antonis3101

    antonis3101 New Member

    ti poio vraio apo to na xuneis ena omorfo proswpo.....
    τι πιο ωραίο από το να χύνεις ένα όμορφο πρόσωπο...
     
    Last edited by a moderator: 11 Αυγούστου 2013
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Χύσιμο στο πρόσωπο

    να χυνεις σε δυο .....
     
  3. cOOKart

    cOOKart New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα ! ουτε εξευτελισμος ουτε τιποτα απλος καυλα
     
  4. Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Σαν cuck μου αρέσει να με χύνει ο γαμιάς της συντρόφου μου! Είναι εξευτελιστικό αλλά συγχρόνως και η απόλυτη καύλα.
     
  5. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Μάλλον πρέπει κι εγώ και σ όποια κοπέλα αρέσει η τακτική αυτή να ψυχαναλυθούμε, για να δούμε επιτέλους γιατι μας αρέσει κ μας καυλώνει...άλλη η αίσθηση άμα ξέρεις  
     
  6. Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    einai kati prostixo kai sygxronws dilwnei tin ypotagi sou! Allwste giati na pane xamena sto kazanaki....?

    Είναι κάτι πρόστυχο και συγχρόνως δηλώνει την υποταγή σου! Άλλωστε, γιατί να πάνε χαμένα στο καζανάκι...?
     
    Last edited by a moderator: 15 Οκτωβρίου 2013
  7. Verana

    Verana New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πρόσωπο

    Κι εμένα μ'αρέσει πάρα πολύ. Αλλά το βλέπω κυρίως σαν επιβράβευση και επιβεβαίωση. Ναι, εκείνη την ώρα σίγουρα ήμουν στα μάτια του συντρόφου μου "το πουτανάκι του" και αποδεχόμουν την υποταγή μου αλλά ταυτόχρονα μου δήλωνε και ο ίδιος το πόσο πολύ τον έφτιαχνα και ότι ήθελε να μου χαρίσει το προϊόν της καύλας του για μένα και να στολίσει το αντικείμενο του πόθου του.
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σίγουρα όχι εξευτελισμός εκείνης που το έκανα...Μόνο σε αληθινά ελάχιστες...Ένα είδος "σημαδέματος"...κτήσης...Όταν δεν φτάνει το κρέας...δεν φτάνουν οι δαγκωνιές η οι δαχτυλιές στην πλάτη...Όταν τα λόγια σπεύδουν βραδέως...Όταν απλούστατα θα την άνοιγα ευχαρίστως στα δύο και θα την "φόραγα" πρώτο δέρμα..Το είναι μου σε υγρή μορφή στο πρόσωπο της...Το αποκορύφωμα του πάθους μου για εκείνη...
     
    Last edited: 2 Αυγούστου 2014
  9. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    όλα εξαρτώνται από τον τροπο που θα σε χυσει καποιος στο προσωπο, άλλος σου δινει την καυλα του για σενα και άλλος το κανει με τετοιο τροπο που σε κανει να νιωσεις σαν σπερματοδοχειο
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Είναι από τα λίγα πράγματα που δεν έχω κάνει! Ένας που πήγε να το υπαινιχθεί του είπα ούτε να το διανοηθείς θα στον δαγκώσω τόσο δυνατά που θα ξεριζωθεί .. Αποθαρρύνθηκε πιστεύω.
     
  11. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Ηταν αναρμοστο και μονο που το υπαινιχθηκε αυτό σε μια Domme
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ήμουν 15 τότε και δεν ήξερα καν τι είναι Domme  ...