Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψεμματα και αντιδρασεις.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 23 Ιουλίου 2008.

  1. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Θα σε σηκώσουμε και στα χέρια μας, μη φοβάσαι  
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Πώς θα σταυρωθείς ενώ ξεκουράζεσαι;
    Γι' αυτό, στρέψε το βλέμμα σου στον Φύλακα Άγγελο σου, όταν σε σκανδαλίζει το ζιζάνιο!

     
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Προτιμώ την εναλλακτικη του chemical, αυτο με το σηκωμα στα χερια κάτι μου έκανε..
    Τον μουσάτο κυριο δεν θα τον προτιμησω ευχαριστω..
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Στα χέρια σηκώνουν ή τους προπονητές ή τους πεθαμένους.
    Στερούμενη αυτών των χαρισμάτων, για ξανασκέψου τον παππούλη, να βρεί γαλήνη η ψυχούλα σου, να εκστρατεύσεις και στα Σκόπια.
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Το ξανασκεφτηκα κ εμμενω στην αρχικη μου θεση..
    με η χωρις σηκωμα.. δεν θελω επαφες με τον μουσατο κυριο..
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Με εμένα;

     
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Η αλήθεια έχει σταθεί ένας πολύ καλός σύμμαχος στη ζωή μου. Έχω μετέλθει το ψέμα κάποιες φορές όταν έκρινα ότι ήταν απολύτως απαραίτητο... Δεν το έχω μετανιώσει
     
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Κι εγώ έχω πει ψέμματα... πολλά κιόλας, και χοντρά ψέμματα. Δεν είμαι περήφανη γι αυτά, αλλά δε τα παίρνω και πίσω. Συνήθως το καταλαβαίνω όταν μου λένε ψέμματα (κάτι μου "βρομάει"), αλλά δε το κάνω και θέμα.. το προσπερνάω.. εξαρτάται βέβαια από τη βαρύτητα του ψέμματος. Είναι δύσκολο να σπάσω τα μούτρα κάποιου επειδή μου είπε ψέμματα, μπορώ όμως απλά να τον απομακρύνω.
     
  9. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Για να φτασει στο σημειο να σας πει καποιος ψεμματα σημαινει οτι δεν αντεχετε την αλη8εια  
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι αποδεδειγμενο, ο μυθομανης ανθρωπος, εχει φτασει σε τετοιο σημειο ψευδους ωστε οταν ξεφουρνιζει ενα ψεμμα πιστευει ακραδαντα οτι λεει αληθεια.
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Ψεμματα και αντιδρασεις.

    Τα χειροτερα ψεματα που εχω πει μεχρι τωρα, τα ειπα στον ανθρωπο που αγαπησα περισσότερο στην ζωη μου...

    ... Στον ιδιο Μου τον Εαυτο!