Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ωμολογήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 29 Φεβρουαρίου 2020.

  1. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Απολαμβανω να με βρισκουν παρα να ψαχνω. Η δουλεια του θηραματος δεν θεωρω οτι θα μπορουσε να ειναι να ψαχνει τον θηρευτη του.
     
  2. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Να κυνηγας ημιγυμνη κουνουπια. Η καλυτερη τιμωρια.
     
  3. iDontKnow

    iDontKnow Regular Member

    Η καλύτερη τιμωρία θα ήταν να μην σε αφήσει να τα κυνηγήσεις και να σε κανουν σουρωτήρι το βράδυ που θα κοιμάσαι και την επόμενη μέρα να ξύνεσαι σαν να μην υπάρχει αύριο.  
     
  4. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Γενικα υπαρχει αυριο και δεν ξυνομαι τοσο γιατι εχω καθαρο αιμα.

    Συγγνωμη. Προσπαθηστε ξανα.
     
  5. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Ζητατε να μην πονεσω ενω γνωριζετε ποσο απολαυστικος μπορει να ειναι ο πονος για μενα.
    Ζητατε να μην εξευτελιστω ενω γνωριζετε ποσο το επιθυμω.
    Ζητατε να μην πληγωθω ενω αγνοειτε οτι ο μονος τροπος να ξαναενωθω με καποιον ειναι εκθετοντας τις πληγες που θα μου αφησει η απουσια σας καθως ο,τι πληγη ειχα μεχρι σημερα την γιατρεψατε εσεις.
     
  6. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Ειστε το τελευταιο μου τσιγαρο.
    Ειμαι το τελευταιο σας γαμησι.
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Εκτός από το ''Εγώ είμαι'', υπάρχει και το ''Είμαι εμείς''
     
  8. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Αφήστε το κορίτσι να εξωτερικευσεί τα συναισθήματα της..κάποιες φορές βοηθάει να βγάλουμε αυτό που νιώθουμε.
     
  9. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Πανω στην πιο μεγαλη καρυδια καθεται ενα κοριτσι . Ποδια κρεμασμενα απ' τα κλαδια.

    Το κενο ειναι πιο κενο απ' το κενο.
    Οι αντρες ειναι πιο ηλιθιοι απ' αυτο το κενο κι ετσι το κενο μεταξυ συρμου κι αποβαθρας μεγαλωνει.

    Δεν υπαρχει αλλη τεχνη απο το να αφηνεις τη φυση να σε γαμαει κι εσυ τα παιδια της να κανεις χαντρες και να τα πετας ψηλα στον ουρανο.

    Λουζομαι με τις χαντρες μας και τα κοινα μας λογια κι αποφευγω ή δεν αποφευγω να σκεφθω.

    Μεγαλωνω την αποσταση σαν μπαλονι που φουσκωνει με την τελευταια μου ανασα θυμωνω.

    Θυμωνω που σε νοιαζομαι.
    Ποτε προλαβα;
    Η καρδια μου τουρτα σε κομματια κι εσυ εγλειψες απ' ολα, ο,τι κι αν αγγιξω εχει τα σαλια σου επανω του.

    Οι οργασμοι μου εχουν τη μυρωδια σου.

    Σιγη.
     
  10. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Η φασουλα ειναι οτι το facebook αλλαζει οπως αλλαζει ο κωλοκοσμος.

    Η φασουλα ειναι οτι τα γκομενακια ειναι μια χαρα αλλά συνηθως θες να στην πεσουν αυτοι που δεν στην πεφτουν και που αν στην επεφταν μπορει τελικα και να μην σου αρεσαν.

    Η φασουλα φυσικα ειναι οτι ωριμαζουμε τοσο αυτοματα που εχουμε ξεχασει οτι οντως ωριμαζουμε κι εκει που θεωρουμε οτι ειμαστε ακομα ηλιθιοι τελικα κανουμε μια ωριμη πραξη και μετα συνεχιζουμε τις ηλιθιοτητες γιατι οκ ειπαμε.

    Η φασουλα ειναι οτι δεν ντρεπομαστε καθολου ειμαστε ξεδιαντροπες και που να ρθει και καλοκαιρι εκει να δειτε τι θα γινει.

    Η φασουλα ειναι οτι οταν αρχιζεις να ζεις πιο αργα ξαφνικα συνειδητοποιεις οτι εχεις τοσο χρονο να σωσεις τον κοσμο που μαλλον εισαι μαλακας που δεν το κανεις.

    Η φασουλα ειναι οτι τελικα υπαρχουν πολυ περισσοτερες πορτοκαλιες απλως αμα εχεις συνηθισει τον τυποποιημενο αμιτα εισαι εθισμενος στην ζαχαρη οποτε μην το παιζεις οτι ψαχνεις πορτοκαλια.

    Η φασουλα ειναι οτι κανεις μα κανεις δεν προκειται να καταλαβει ακριβως μα ακριβως αυτο που εννοεις αλλά αυτο δεν εχει καμια σημασια διοτι εδω δεν ηρθαμε να καταλαβαινομαστε ήρθαμε να ζησουμε κι αμα γουσταρεις περιπετεια μωρο μου ελα να ζησουμε μαζι.

    Αν οχι μας τα παν κι αλλοι.
     
  11. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Οταν τα χερια σου καταπιουν τα βυζια μου
    Οταν το μουνι μου καταπιει τα αρχιδια σου
    Οταν η γλωσσα σου καταπιει τη μυτη μου
    Οταν τα αυτια μου καταπιουν το μυαλο σου

    Σε παρακαλω συνεχισε να με ρουφας.
    Σε παρακαλω παψε να με υπακους.

    Οταν ο κωλος μου καταπιει τα σαλια σου
    Οταν το στομα σου καταπιει τις τριχες μου
    Οταν το λαρυγγι μου καταπιει τα δαχτυλα σου
    Οταν η ψυχη σου καταπιει τη δικια μου

    Σε παρακαλω μην σταματας να μου φωναζεις
    Σε παρακαλω παψε να με υπακους
     
  12. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Βρισκομαι εκθετη στην αυλη με τα πουτσοδεντρα.

    Τα πουτσοδεντρα λικνιζονται στον ηλιο κι εγω τσιριζω ζητωντας ακριβως την δικη σας πουτσα η οποια ειναι στον πιο μακρινο πουτσοδεντρο λες και δεν επιθυμω πραγματικα μια πουτσα λες κι επιθυμω τη μεγαλυτερη δυνατη απομακρυνση απο την ιδανικη πουτσα.

    Κι ομως.

    Ειμαι ορθανοιχτη για εσας.

    Και το μονο που εχει απομεινει ειναι να απεχθανομαι την αδυναμια της ασκησης της επιβολης σας επανω μου.