Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αγαπημένε μου Κύριε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος zinnia, στις 18 Δεκεμβρίου 2008.

  1. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: αγαπημένε μου Κύριε

    Φανταστικέ της Κύριε,

    Σκέφτομαι ότι αποτελείτε καλή διέξοδο και λέω να σας δανειστώ για λίγο. Με το μπαρδόν φυσικά, διότι ξέρω ότι ενδεχομένως να έχετε ήδη γίνει λάστιχο.

    Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις. Το μόνο που ζητώ είνα να μου λέτε ανέκδοτα. Ανέκδοτα όμως για να τρελαίνομαι στο γέλιο. Χωρίς περιορισμούς, κάθε ώρα της ημέρας και της νύχτας, ακόμα και στον ύπνο μου. Δεν θέτω κανένα όριο ως προς αυτό. Μάλιστα, τα πιο ξεκαρδιστικά ανέκδοτα σε στιγμές που απαιτείται να είμαι ιδιαιτέρως σοβαρή, θα εκτιμουνται πολύ.

    Τελευταία οι εσωτερικοί μου διάλογοι έχουν γίνει πολύ μονότονοι και δεν οδηγούν πουθενά. Μόνη μου ρωτάω, μόνη μου απαντάω, και στις περισσότερες των περιπτώσεων καταλήγω σε καβγάδες.

    Για όλους αυτούς τους λόγους, δεν βρίσκω το λόγο να μην με ικανοποιήσετε. Διαφορετικά, θα σας καταραστώ να μη σας σκέφτεται κανείς και να σκάσετε σαν μπουρμπουλήθρα.

    Ευχαριστώ,
     
  2. ariadni

    ariadni Regular Member

    Re: Απάντηση: αγαπημένε μου Κύριε

    Eξαιρετικά. Προτείνω να μαζωχτούμε και να συντάξουμε το μανιφέστο του Αγαπημένου μας Κύριου.
    Πείτε πώς τον θέλετε. Πατάμε το κουμπί και εγένετο Κύριος.
    Καλά, ο τύπος που θα συγκεντρώνει όλα τα properties δεν θα πιάνεται.
    Τώρα αν θα είναι Κύριος, Κύρης, κακομοίρης δε ξέρω ... άλλου παπά ευαγγέλιο, δεν με απασχολεί.
    Πάντως, επειδή είμαι και λίγο πονόψυχη, αν δεν του πληρώνω ψυχολόγο, ένα βάρος στη συνείδηση θα το έχω είναι η αλήθεια.  
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. ariadni

    ariadni Regular Member

    Την είχα ξεχάσει αυτή τη ταινία!
    Το story είναι ότι ο πρίγκηπας του παραμυθιού που καλούν 3 παλαβιάρες με τις ευχούλες τους μεταμορφώνεται σε διάβολο.
    Λοιπόν, ποτέ ως τώρα δεν είχα συλλάβει το βαθυστόχαστο νόημα της ταινίας.
    Πεπρωμένο φυγείν αδύνατον!
    Ζήτω οι Καλικάτζαροι!
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Have another cherry!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  7. female

    female Contributor



    Σωστά. Συμβαίνει και να καταπίνουμε το ίδιο μας το δηλητήριο που προορίζουμε για τους άλλους. Χαλαρά... Γιατί να φορτωνόμαστε φαρμάκι άνευ λόγου, στη σύντομη ζωή μας;

     

     
  8. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: αγαπημένε μου Κύριε

    καλη συμβουλη
    χαλαρώστε
    ξεκινάμε με ομμμμμμ.. αργες σταθερες εισπνοες κ εκπνοες.. ονειρευτειτε εναν κόσμο όμορφο  

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: αγαπημένε μου Κύριε

       (wb  )
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014