Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

διπλό ταμπλό?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 26 Ιουλίου 2010.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Δεν ξέρω τι λένε οι άγραφοι κανόνες του bdsm και, για να 'μαι ειλικρινής, τους έχω γραμμένους εκεί που δεν πιάνει μελάνι. Πιστεύω, ωστόσο, πως η ειλικρίνεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. Όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα, τουλάχιστον θα 'σαι εντάξει απέναντι στον εαυτό σου.
     
  2. Ρε Durcet , μα ηντάνε τουτανά απού λες; Είσαι και σοβαρό κοπέλι.
    Εδώ είναι φόρουμ ενηλίκων , δεν είναι κοριτσίστικο περιοδικό των 70ς! (γνώρισα ένα ψηλό μελαχρινό παιδί που με κοιτάζει αλλά τι να πω στο αγορι μου; Βοηθήστε με κυρία Όλγα) Είναι δυνατόν να δίνουμε τέτοιες συμβουλές; Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά.
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Τι να σου πω ρε κορνήλιε; Πες με ρομαντικό, πες με βλάκα, πες με μαλάκα, αλλά προσωπικά, προτιμώ να είμαι ειλικρινής (ενίοτε σε εκνευριστικό βαθμό). Μέχρι στιγμής, δε μου 'χει βγει σε κακό. Τώρα, αν οι "Κυρίες" χρήζουν ιδιάζουσας μεταχείρισης ή το τραβάει η όρεξή τους το δούλεμα, δεν ξέρω. Ποτέ δεν ανήκαν στο "target group" μου.
     
  4. Δεν μιλώ για την ειλικρίνεια καλέ μου αλλά για τις συμβουλές σε αυτου του τυπου τα ερωτήματα
     
    Last edited: 28 Ιουλίου 2010
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Έτσι όπως πάμε, αγαπητέ, πολύ φοβάμαι πως τέτοιου είδους ερωτήματα τείνουν να γίνουν τα σοβαρότερα που βλέπουμε σ' αυτό εδώ το forum.
     
  6. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: διπλό ταμπλό?

    Tελικα τι εγινε με το παλικαρι, εγινε το ραντεβου; ηταν αληθινες; ηταν προφεσιοναλς; ηταν αγαπισιαρες; τον εσπασε καποια στο ξυλο; ρε παιδια , αμαν περασε τοσο καιρος κ κανεις δεν ρωταει να δει τι επαιξε; 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα συμφωνησω απολυτα με τον Κορνηλιο.
    Οκ μιλατε στο διαδικτυο.
    Αλλα, την εχεις δει?
    Το διαδικτυο σαν.....διαδικτυο τελος παντων, κρυβει ενιοτε πολλες εκπληξεις.
     
  8. doulos

    doulos Regular Member

    Απάντηση: διπλό ταμπλό?

    παιδιά με συχωρειτε πολύ για την καθυστερημένη απάντηση. έπρεπε να είχα ενημερώσει προηγουμένως. το ζήτημα λύθηκε από μόνο του καθώς τελικά η κατάσταση εξελίχθηκε με τέτοιον τρόπο που μόνο με μια από τις 2 Κυρίες συνεχίστηκε η επαφή. Η Κυρία εκείνη είναι τώρα η Αφέντρα μου. υπόσχομαι να γράψω πολύ σύντομαστο φόρουμ στο μέρος που γράφουν τα μέλη τις εμπειρίες τους. να είστε καλά, ζητώ συγγνώμη που άργησα να σας απαντήσω ενώ κάνατε τον κόπο να δώσετε συμβουλές!
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: διπλό ταμπλό?

    Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεπππππ......

    Koρνίλιε, ένα μπράβο σ΄ εσένα και τον ισνογκούτ που αν και εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες και άσπονδοι εχθροί μεταξύ σας...   λέτε πάντα αλήθειες (πολλές φορές καυστικές) με τόσο απλό τρόπο και πάντα με αρκετή δόση χιούμορ.

    Φυσικά με τον δικό του τρόπο ο καθένας.