Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ευχετήρια κάρτα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Victoria_ash, στις 22 Ιουνίου 2014.

  1. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Και εγώ σε φάση ωρίμανσης είμαι. Να δούμε σε ποιό κεφάλι θα πέσω, όταν κουνήσουν το δέντρο. 
     
  2. gaby

    gaby Guest

    θες να πεις ότι άδικα μας σήκωσες στο πόδι, Βικτωρίτσα; Τς τς τς κι εγώ που έγραφα κι έσβηνα ατάκες μέχρι να μαζευτούν δεκατόσα πόστια επί του θέματος  
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.



    ...η έλλειψη απόστασης και η καθημερινότητα πάντα τοποθετούν τα πάντα στις πραγματικές τους διαστάσεις, όμως...
     
  4. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    @gaby εγω παντως περιμένω ειδικά απο σεν γιατι ακομη ψαχνω κατι ομορφο εστω και σαν μηνυμα. Ξερειςςςς εσυ :*
     
  5. Και γιατί δεν την ξαναζητάς;
     
  6. σε αντίστοιχη περίσταση είχα στείλει ανώνυμα ένα βιβλίο, με δικές μου σημειώσεις και αφιέρωση στο εσώφυλλο, σε μια διεύθυνση που είχα συγκρατήσει, όταν είχε δώσει στοιχεία τιμολογίου σ ένα ξενοδοχείο που είχαμε μείνει περίπου ένα χρόνο πριν.
    δεν είχα ιδέα πού αντιστοιχεί η διεύθυνση, αν είναι όντως σωστή, αλλά είχα γράψει την αφιέρωση με τέτοιο τρόπο, ώστε να μη τον εκθέσω.
    ενώ είχαμε καιρό να μιλήσουμε, μου τηλεφώνησε συγκινημένος για να μ' ευχαριστήσει με πολύ τρυφερό τρόπο.