Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η μανα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 25 Ιουλίου 2008.

  1. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Μανα ειναι μονο μια, παλι καλα που δεν ειναι δυο γιατι δεν ξερω πως θα τα βγαζαμε περα.....   



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. dominastella

    dominastella Regular Member

    μια φθηνοπορινη βραδια ειδαν πρωτη φορα τα ματια μου τον πατερα μου στα τεσσερα να φιλαι τα παπουτσια τησ μανασ μου που ελειπε και να φορα τισ ζαρδιερεσ τησ απο τοτε καθε αντρα τον θελο ντημενο ετσι αυτο το αντρικο προτιπο προτιπο μου εδοσαν αυτο αναγνοριζο μεχρι σημερα και φησικα κανο την μανα μου φορο παντα σε καθε μου σηναντηση με ιποτακτικουσ οτι φοραγε τοτε μαβρεσ γοβεσ και κοκινη δερματινη φουστα αυτη ειναι η ιστορια μου η αλιθινη διστηχοσ
     
  3. Eri

    Eri

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    ζαρδιερεσ= ζαρτιερες στα ισπανικα??????????
    Ουφ, ζω για να μαθαινω! 
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απ΄τη στιγμή που άνοιξα αυτό το νήμα, γράφω. Γράφω για τη μάνα μου και οι σελίδες πληθαίνουν και μοιάζουν όσα γράφω με εμετό παραλογισμού. Συνεχίζω να γράφω, γιατί κουράστηκα να την κουβαλάω, γιατί αν δεν τα βγάλω από μέσα μου θα συνεχίσω να μποϋκοτάρω την ίδια μου τη ζωή, επειδή κουράστηκα να την εκδικούμαι, γιατί αν και ήμουν βέβαιη πως τη συγχώρεσα, ανακάλυψα πως το λαβωμένο παιδί μέσα μου δεν το έκανε ποτέ. Ανακάλυψα πολλά και θα συνεχίσω να γράφω μέχρι να μην έχω άλλα να γράψω, μέχρι να στερέψω και να την αφήσω πίσω μου, να μπορέσω να προχωρήσω επιτέλους, μπας και ζήσω ότι μου απέμεινε χωρίς τον πόνο, μπας και την συγχωρέσει εκείνο το εγκατελειμένο παιδάκι, μπας και κατορθώσω να το αγκαλιάσω εγώ αφού κανείς ποτέ δεν τόκανε και να του χαϊδέψω τα μαλλιά, να φιλήσω τη κτυπημένη του ψυχούλα και να του πω πως τ αγαπάω και πάντα θάμαι εκεί και η αγκαλιά μου είναι μια ασφαλής κρυψώνα από τους κακούς.
    Ίσως αν την συγχωρέσει αν πάψει να την κατηγορεί να επιτρέψει σε μένα να μεγαλώσω πριν να χαραμίσω άλλη ζωή.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: η μανα

    Υπαρχει μανα που να μεγαλωνει το παιδι της βλεποντας το σαν ανεξαρτητη
    υπαρξη,να μη προβαλει επανω του τον εαυτο της?Σιγουρα υπαρχει...δε την εχω γνωρισει
    ακομα!
     
  7. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Ένα τραγούδι που τα λέει όλα.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. King^Style

    King^Style Regular Member

    ΟΤΙ ναναι ομως....ΟΤΙ ναναι
     
  9. trypa

    trypa New Member

    Δεν είμαι μάνα. Έχω όμως μάνα που είναι υπέροχη, σκληρή, ικανότατη, άδικη, απαιτητική, δυναμική, γοητευτική, εργασιομανής, κοινωνική, αρεστή, ανεξάρτητη, γλυκιά, εκδηλωτική και ΚΥΡΙΩΣ με λατρεύει γιατί είμαι το παιδί της με όσα λάθη κι αν κάνω. Η ψυχή μας γεμίζει (ή δεν γεμίζει) από την αγάπη της μάνας. Η δική μου είναι γεμάτη και ξέρω πως είμαι πολύ τυχερή. Που με οδηγεί αυτό στην σεξουαλική μου συμπεριφορά ή στην ερωτική μου ζωή δεν μπορώ να το συνδυάσω. Για κάποιο λόγο όμως, νομίζω ότι το πρότυπο που ακολουθούμε είναι του πατέρα και όχι της μητέρας.
     
  10. smari

    smari Regular Member

     
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2008
  11. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα
     
  12. smari

    smari Regular Member

     

     




     


     


     

     


     



     
     
    Last edited: 5 Αυγούστου 2008