Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η φύση του άνδρα ειναι Dom

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 17 Μαϊου 2009.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Αχ αχ λίγο ακόμα και θα με πείσετε  
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: η φύση του άνδρα ειναι Dom

    Πέστα γλυκιά πιπίνα μου πέστα... 

    Υ.Γ. Πού χάθηκες εσύ μικρή;
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Έχω τυπώσει και προκυρήξεις αν βολεύεσαι. Που να με κουβαλάς τώρα απο δω κι από κει..

    Ε μα τώρα!!! Σε ποιον τα πουλάνε αυτά? Θα ξεχάσω εγώ το πιθήκι που έσερνε το θηλυκό από τα μαλλιά στην σπηλιά του? αν είναι ποτέ δυνατόν..


    υ.γ : είχα πάει Ολλανδία μεριά, να κάνω το διδακτορικό μου.
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2009
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: η φύση του άνδρα ειναι Dom

    να αφυπνησουμε θελεις να πεις τον Dom που κοιμαται μεσα σου.
     
  5. Tasoulis

    Tasoulis New Member

    Όντος ο άντρας είναι το δυνατό φύλο! Δεν το λέω εγώ ούτε η θρησκεία. Το λέει η εξέλιξη!
    http://el.wikipedia.org/wiki/Εξέλιξη_(βιολογία)
    Σας συνιστώ την αγγλικοί έκδοση
    Evolution - Wikipedia, the free encyclopedia

    Έτσι όμως πως έχει εξελιχτεί σήμερα η κοινωνία (ΜΜΕ κτλ.)... η εξέλιξη δεν παίζει κανέναν ρόλο άλλο στην σεξουαλική μας ζωή.
     
  6. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Ω υπερτατε Αφεντη Ανηρ Εσυ που τα παντα ποιεις και δεν υφιστατε θυλικη υπαρξη ανωτερας Εσου.
    Ω υπερτατε Ανηρ εσυ που μαλακιας ποιουσις στας μαλακας παριας φουσκο θα σκασει κ.τ.λ

    Να συνεχισω την προσευχη εις τον εναν και μονο υπερτατο?
    Διαβαζω τα νηματακια της απολυτοτητας και σοκαρομαι και αναστατονονται τα εσω μου!!!!
    Γιατι ταμπελοποιουμε τα παντα φιλτατοι?
    συμφωνα λοιπον με τα λεγομενα σας αντρες σκλαβοι ολοι τωρα γυριστε το σε Doms
    γυναικες αφεντρες επρεπε ηδη να το εχετε γυρισει σε σκλαβες (ωωωωω τι ντροπη!!!!)
    και εσεις switch....
    μα καλα δεν ντρεπεστε???εεεε?????ΕΕΕΕΕΕΕ λεω......υπαρχετε ακομα?????
    ντροπη και αισχος σας!!!!!φτουυυυυ!!!
    απαπαπαπαπαπαπα να κανετε τετοια πραγμα!!!!!!!!!
    ποιος σας τα εμαθε...ελα να βλεπω τα αγορακια switch να γινονται αφενταδες και τα κοριτσακια switch
    να γινονται γλυκες ταπεινες και υπακουες σκλαβουλες..
    Ακου κει το πρατραβηξατε...ελεος!


    Αμαν να μιλαω και εγω ακομα δεν το αλλαξα.......τι ντροπη ναι ναι κοκκινισα και τρεχω να το αλλαξω.....
    (Υπερτατο αρσενικο εσυ στο χω πει μολις με βρεις εγω θα το ξαναγυρισω σε σκλαβα μεχρι τοτε μπορω να κρατισω το switch?με φτιαχνει η λεξη τι να κανω?)
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    thaleia ναι ναι είναι σαν την αφύπνηση που βάζουμε στα κινητά..  απλά δεν το έχω ρυθμίσει ακόμα.
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: η φύση του άνδρα ειναι Dom

    νωρις ειναι ακομα αγαπη μου,
    σκλαβος στα νιατα αφεντης στα γηρατεια  
    ειναι θεμα αντοχων  
     
  9. TheWildOne

    TheWildOne Regular Member

    Πόσο μέσα πέφτεις! Αρκεί η σκλάβα να μην είναι κρυφός αφέντης και χρησιμοποιεί την επιρροή της για το συμφέρον. Μου έχει τύχει μια τέτοια και σιχάθηκα την ζωή μου, αν δεν ήμουν διαβασμένος θα με είχε καταστρέψει...

    Αντέ να κάνουμε συνασπισμό
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2009
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: η φύση του άνδρα ειναι Dom

    συριζα να κανετε  
     
  11. Kosmos38

    Kosmos38 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: η φύση του άνδρα ειναι Dom

    οχι παρα τριχα θα κανουμε:lol2:  
     
  12. lordthomas_MC

    lordthomas_MC New Member

    Γεια σας
    θα που δυο λογια γιατι μπηκα εδω
    Από μικρός θυμάμαι μου άρεσαν οι ανωμαλίες, μια με την ξαδέρφη μου, μια με τον κολλητό μου, σιγα σιγα μεγάλωσα και οι εμπειρίες με γυναίκες μεγάλωσαν...όμως δεν το κρύβω ότι πάντα μου άρεσε το extreme...εννοώντας ότι μου άρεσε σε ορισμένες σχέσεις μου να πέρνω το δαχτυλάκι τους στο κωλαράκι μου.

    Θεώρησα ότι ήθελα να δω αν θέλω να τον εφάω...αλλά στο επίμαχο σημείο σταμάτησα...ενώ το δάχτυλο μου αρέσει..την βρίσκω.

    Θέλω να ρωτήσω τη ακριβώς μου συμβαίνει...ευχαριστώ