Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θάρρος ή αλήθεια!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Fenaki92, στις 15 Απριλίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Αν μου άρεσε η πρόταση ναι....
    Θα εκχωρούσες την ελευθερία σου αν γνώριζες από πριν ότι δεν θα μπορέσεις να την ξανακερδίσεις ποτέ?
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Α δεν είπα αλήθεια, θέλω θάρρος....

    Ναι θα την εκχωρούσα αν με ολοκληρώνει φυσικά (αυτονόητο)
     
  3. Noardos

    Noardos Regular Member

    @brenda
    Τα αποτελέσματα της ηλιθιότητας είναι πάντοτε οδυνηρά.
    Μην το αναγάγουμε δα και σε επιστήμη.
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Το κακό είναι ότι η ηλιθιότητα του ενός, επιδρά στο σώμα του άλλου...
    Η ηλιθιότητα ανάγεται ενίοτε σε επιστήμη από μόνη της και είναι ανίκητη!
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Μα είναι δυνατόν να έχεις τόσες απορίες μαζί;;;
    Ό,τι κάνω το δέχομαι κιόλας, προσπαθώ να είμαι δίκαιο παιδάκι. Ελπίζω μόνο να μη λαμβάνεται υπόψη ο αριθμός των επί μέρους επαναλήψεων.  
    Ο πάγκος του μανάβη ήταν μονοκόματος, επομένως δύσκολος στη μεταφορά, έτσι υπήρχαν μόνο κάποια βασικά, πλην όμως τρυφερά και σεβαστών διαστάσεων καροτοαγγουράκια. Χωρίς ντομάτες και καυτερές πιπεριές...
    Όσο για τους δονητές, για να σας φύγει τελείως η απορία, κυρία @brenda, ήταν γύρω στους 22-23 πόντους ο πιο μεγάλος. Και δεν ήταν-είναι τα φυσικά μου προσόντα αυτά, για να μη δημιουργούμε και εσφαλμένες εντυπώσεις (και πιθανές φοβίες)... Για την ακρίβεια ήταν δονητής προσαρμοζόμενος σε strap on.   
    Για τυχόν άλλες απορίες σας μη διστάσετε, διανυκτερεύουμε κιόλας.  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Για να μην σκίζουμε το νήμα, έχω πολλές απορίες, αλλά απάντησε σε μία και μετά θέσε την εδική σου.... 
    Πως θα σου φαινόταν να ήσουν υποχρεωμένος να διαλέξεις, δλδ να απαγορευόταν να σουίτσαρες? Θα σε χάλαγε? Και κατά που θα έγερνε η πλάστιγγα?
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Δεν θα με χάλαγε, όχι. Απλά για την επιλογή αυτή θα έπαιζε πολύ σημαντικό ρόλο, ίσως τον πιο σημαντικό, το άτομο, που θα είχα απέναντί μου. Τι θέλει και κυρίως τι μου "βγάζει". Είναι γεγονός ότι το έχω βιώσει στη μορφή, που το θέτεις. Και έχω μάθει να μην αποκλείω σχεδόν τίποτα στη ζωή μου.

    Οι αμφισεξουαλικές/οί έχετε προτίμηση σε κάποιο φύλο; Στα νιάτα ή... στα γεράματα ανακαλύψετε την τάση σας (και) προς το ίδιο φύλο;
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Να απαντήσω ως bi-curious και όχι ως bisexual, εμένα το φύλο δεν με χαλούσε ποτέ, απλά με έλκυε/ελκύει περισσότερο το άλλο το ρημάδι, πολύ θα ήθελα ωστόστο να με εξίταρε περισσότερο το ίδιο φύλο (αν αυτό ήταν θέμα συνειδητής επιλογής και όχι φυσικής...) Όσο μεγαλώνεις συνειδητοποιείς ότι όλα είναι μία ιδέα, αν αφεθείς θα ακολουθήσεις τα ένστικτά σου, απλά....

    Οι σαδιστές κλαίνε ποτέ? 
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Nαι, κρυφά, από όλους.

    Nυμφομανής ή καυλόμουνο;
     
  10. Elune

    Elune Priceless

    Αν μιλάμε για σένα, σίγουρα καυλόμουνο...

    Προς υπό: Σας έχουν επιβάλλει οι Κ σας να γίνετε κοπρολάγνοι/ες;
     
  11. Ναι. Μια φορα ο Κυριος μου μου εβαλε να τα φαω μαζι με μπαμιες. Οι μπαμιες ετσι και ετσι. Ηθελαν λιγο αλατακι περισσοτερο.
    Σας εχει τυχει να σας μαστιγωνουν και να σας εχει πιασει τρομερο κατουρημα;
     
  12. Elune

    Elune Priceless