Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θάρρος ή αλήθεια!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Fenaki92, στις 15 Απριλίου 2015.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ήταν γενναιόδωρη....
     
  2. brenda

    brenda FU very much



    εγώ δεν έχω χέστρα στο δωμάτιο...θα σου πάρω γιο-γιο.... 
    και είναι ευάερο και ευήλιο, μας κάνει? ή να ρίξω μία μαύρη κουρτίνα να το σκοταδιάσω για να μπεις στο mood? 
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γιατί σου είπα ποτέ πως σου χαρίζω την ελευθερία μου και έχεις τέτοιες βλέψεις;
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Γιατί σου είπα εγώ ότι την ήθελα και να μου την χάριζες? 
     
  5. Aπο θαρρος ή αληθεια, εγινε chat thread....
     
  6. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    rewinding

    δεν έχω δεχθεί και τόσο σκληρή τιμωρία γιατί κλαψούριζα συνεχόμενα....

    Άρνηση οργασμού βασανιστήριο ή ηδονή?
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    και τα δύο
    επιπλέον η αποτελεσματικότερη μέθοδος να υποτάξεις κάποιον

    Μια βανίλλα "απιστία" διαταράσσει την βδσμική σας σχέση;
     
  8. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Για μένα οποιαδήποτε ''απιστία'' διαταράσσει τις σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων

    Το φίστινγκ που λένε σας χαλαρώνει τον κόλπο αν γίνεται συστηματικά???
     
  9. Noardos

    Noardos Regular Member

    Κατ' αρχάς ανάλογα τον κόλπο, άλλο ο κόλπος Καλλονής, άλλο ο Θερμαϊκός, δεν είναι όλοι δεκτικοί.
    Αφετέρου όπως και το πρωκτικό, εξαρτάται.
    Όλα είναι μύες, ανάλογα πως τους γυμνάζεις - χρησιμοποιείς θα αποδώσουν τα ανάλογα αποτελέσματα.
    -Μπορείς σιγά σιγά να τους κάνεις περισσότερο ελαστικούς ώστε να σου δίνουν και την δυνατότητα του fisting
    -Μπορείς ακόμη και με μία φορά να προκαλέσεις ζημιά, αν τους διατίνεις απότομα πέραν των ορίων τους.
    -Μπορείς συστηματικά να ζητήσεις την μέγιστη διάτασή τους αλλά και επαναφορά τους.
    Ανάλογα τι θες να κάνεις, τι θες να πάρεις, τι θέλεις να ρισκάρεις, και πόσο ξέρεις και θέλεις να προπονηθείς.

    Υ.Γ. Το "ξεχείλωμα" που ακούγεται συνήθως είναι αστικός μύθος. Εκτός και αν η ανατομία είναι τέτοια εξ αρχής ή έρθει ως συνέπεια φρικτών λαθών.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eρώτηση:

    Mονογαμικός/ή Πολυγαμικός/ή;
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    πολυγαμικός φυσικά, αφήνοντας τις γυναίκες να πιστεύουν πως είμαι μονογαμικός....

    Θα έκανες one night stand για 5 χιλιάδες ευρώ;
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Θα με συγχωρήσετε, αλλά σε ότι αφορά τα πάντα συμφωνώ, εκτός από το τελευταίο, στο υστερόγραφό σας, ιδίοις όμμασι, έχω δει προφανώς όχι λόγω λάθος ανατομίας, αλλά συνεπεία φρικτών λαθών, όπως είπατε και το αποτέλεσμα είναι οδυνηρό σωματικά και ψυχικά, ενώ μπορεί τόσο εύκολα να αποφευχθεί αυτό με σωστούς χειρισμούς και ενημέρωση....έχει πολύ ωραία κατατοπιστικά νήματα πάνω σ΄αυτό ακριβώς το θέμα νομίζω, απλά θέλει αναζήτηση για να τα βρω και να σας τα προτείνω, ωστόσο θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν οι ευγενικοί μας διαχειριστές που θα μπορούσαν να μας τα εντοπίσουν πιο εύκολα....