Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θα κάνατε σχέση με κάποιον κάποια με αρκετά μεγάλη διαφορά ηλικίας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος halkidikiotis, στις 9 Απριλίου 2016.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μπαααα...
    άμα θέλω να πω κακίες τις λέω πιο ντρίτα και στοχευμένα και πάντα μόνο για να γίνει αντιληπτό από τον αποδέκτη....
    Σπανιότατα φόρα παρτίδα... Πρέπει να έχω καλό λόγο...
     
  2. sigh

    sigh .

    με αρκετά μικρότερο όχι. το πιο πιθανό να έπαιζε μεγάλη διαφορά στο ύψος.
    με μεγαλύτερο που θα επικοινωνούσαμε ισότιμα, θα υπήρχε ενδεχόμενο.
     
  3. Έχω ήδη κάνει. Φυσικά, κανένα θέμα
     
  4. max martinis

    max martinis Sui generis

    Έχω κάνει τέσσερις φορές. Κυμαίνονταν από 18 μέχρι 23 χρόνια διαφορά. Το τελευταίο πρόσφατο και φυσικά το χάσμα γενεών μεγάλο για να μπορείς να έχεις σωστή επικοινωνία
     
  5. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Έλα στον παππού..  
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μια ...δύσκολη εικόνα, αντί σχολίου...
    Καλή ερμηνεία, εύχομαι...

     
     
  7. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Άψογη εικόνα  
     
  8. Fouloface

    Fouloface New Member

    Η μεγαλύτερη διαφορά ηλικιας που ειχα σε σχέση μου ηταν 15χ ,20 εγω 35 η "κοπέλα".Είχα περάσει πολύ καλά ,παρά το νέων τις ηλικίας μου ήξερα τι ηθελα ...... και το ίδιο ακριβώς και η Βασιλική.
    Να πω και μια ιστορία μιας και με κάνατε να θυμηθώ .Ένα "βράδυ " γυρω στις 4 τα ξημερωματα μετα από εξοδο ειχα παει κατω απο το σπιτι της και την περιμενα ,η Βασιλικη δούλευε μπαργουμαν σε ενα μαγαζι ,δεν το περιμενε μιας και ηταν η δευτερη φορα που θα συναντιωμασταν (ερωτικα ηταν η πρώτη),με εκπληξη λοιπον και με χαρα ανεβηκαμε σπιτι της και εγινε οτι εγινε μεχρι το πρωι που έφυγα .Βγαίνοντας απο την εξωπορτα απεναντι ακριβως ειχε μια οικοδομη, νιώθω περίεργα οπως οταν σε κοιτανε καθως αντιλαμβανομαι και ενα σουσουρο απο ομιλιες , σηκώνω το κεφαλι μου και βλεπω ολα τα μαστορια να ειναι στα μπαλκονια και κάποιοι να με κοιτανε με ενα υφος αποριας ποιος ειναι αυτος ο τυχερος και ενας να μου λεει μπραβο ρε μαγκα αξιος .Μας περνανε ματι και μας ακουγανε προφανώς μιας και ηταν καλοκαιρι η μπαλκονοπορτα δίπλα στο κρεβατι τα παραθυρα ανοιχτα με μια μισό τραβηγμένη κουρτινα αραχνουφαντη σε ενα στενακι της Δραπετσωνας ......παντως κατά επιλογή μου οι σχεσεις μου ηταν παντα 2με 5 χρονια μεγαλύτερες μεχρι τα 30 μου
     
  9. Switch83

    Switch83 New Member

    Και έχω κάνει μικρότερος και θα ξαναέκανα άνετα...
     
  10. nefelina

    nefelina sexy

    Προσωπικά έτσι ξεκίνησα οπότε και εχω ξεπεράσει τα ηλικιακα ταμπού.
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Η ηλικία δεν είναι μαγικό φίλτρο, ούτε προς τα πάνω, ούτε προς τα κάτω. Όλα τα χαρακτηριστικά μπορούν να αξιοποιηθούν, ή να γίνουν υπερβολές.
     
  12. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Η ιδανική Κ δεν έχει συγκεκριμένη ηλικία,όποτε ναι.