Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θα κάνατε σχέση με κάποιον κάποια με αρκετά μεγάλη διαφορά ηλικίας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος halkidikiotis, στις 9 Απριλίου 2016.

  1. Θα σας ειδοποιήσουμε  
     
  2. epivitor

    epivitor New Member

    Ειχε πλάκα , το παίζαμε θείος και ανήψια ! Η διαφορα μας 21 έτη μα ποτε δεν σταθηκε εμπόδιο , ο λόγοι ήταν η ωριμότητα της , η αποφασιστικότητα της και σε μενα η καρδιά μικρού παιδιού και ο τρελος ακομα χαρακτηρας μου που μας κρατούσαν μεν σε τεντωμένο σχοινί αλλα μας παρείχαν και την απαραίτητη ισορροπία .Μια σχέση διαφορετικής αγάπης σε ενα παράλληλο κοσμο μιας και ο καθένας μας έκανε την ζωή του αλλα με συνεχή επικοινωνία και αστείρευτο πάθος και ικανοποίηση στις συναντήσεις μας .Δυστυχώς το τελος ήταν
    άδοξο με έναν πρόωρο χαμό , αλλα ας κρατήσουμε το ωραίο κομμάτι της ιστορίας και συμβουλεύω συναμα και εύχομαι να ζήσετε κατι ανάλογο …
     
  3. nefelina

    nefelina sexy

    Προσωπικά έτσι έτυχε και ξεκίνησα... 17-54
     
  4. Dimaki321k

    Dimaki321k New Member

    Ναι αν ήταν πολλά τα λεφτά !!?
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Για πες ελαχιστο πλαφόν εισοδήματος και περιουσίας. Αν πεις και τη μέγιστη αποδεκτη ηλικία, μπορούν οι πιθανοι υποψήφιοι να δουν αν εχουν ελπιδες.

    Μπορει επισης να υπολογιστεί με κάποιες παραδοχές και ο συντελεστής CPF.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    πόσα δίνετε; πάνω-κάτω
     
  7. kompreser69

    kompreser69 hypersexual male

    Η μεγάλη διαφορά της ηλικίας βασίζεται σε 3 πυλώνες κατά τη γνώμη μου. Στο σεξ, ή/και στο χρήμα ή/και στη δύναμη. Δεν έχει να κάνει με το αν ο ανδρας ή η γυναίκα είναιη μεγαλύτερη. Αλλά πάλι είναι πολύ δύσκολο να διαρκέσει μια τέτοια σχέση για μακρόχρονο διάστημα κυρίως για βιολογικούς λόγους. Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη. Μην πέσετε τώρα όλοι να με φάτε. Χαλαρά.
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Και πάμε πάλι το ρητό του Όσκαρ...
    Everything in this world is about sex. Except sex. Sex is about power...
     
  9. kompreser69

    kompreser69 hypersexual male

    Έχεις να μου δείξεις πολλά διαφορετικά παραδείγματα, όπου η σχέση αυτή να βασίζεται σε πραγματικές αξίες.
     
  10. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Μεγάλη διαφορά
     
  11. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Όχι πολύ υγιές το συγκεκριμένο.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Και εγώ αυτό σκέφτηκα, βέβαια περί ορέξεως..