Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θα κάνατε σχέση με κάποιον κάποια με αρκετά μεγάλη διαφορά ηλικίας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος halkidikiotis, στις 9 Απριλίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  2. Αν και δεν είχα ποτέ σχέση με μεγαλύτερη από εμένα
    πάντα στο δρόμο μου άρεσαν οι μεγαλύτερες.Και ποτέ
    δεν το είχα προσέξει ως τώρα
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Εύχομαι αν σου αρέσει να το κάνεις πράξη..
     
  4. Voyager

    Voyager Regular Member

    Σίγουρα ναι. Η διαφορά ηλικίας για κάποιο λόγο μου εμπνέει σεβασμό και εμπιστοσύνη. Θα ήταν ένα θέμα η συνύπαρξη προτεραιοτήτων και νοοτροπιών αλλά κάθε σχέση δεν έχει τομείς που χρειάζονται δουλειά; Άσε που, ερωτικά μιλώντας, ο ώριμος άντρας την έχει τη μαγεία του...

    υ.γ. Διαφορά για εμένα μέχρι 10-15 χρόνια που θα δεχόμουν, ιδανικά δηλαδή κάποιος άντρας 40-45 ετών.
     
  5. Σε ευχαριστώ
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Παρακαλώ!!
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Σκέψου ότι το δικό σου φετίχ μπορεί να το έχει κι ένας εικοσάχρονος. Μην παγιδεύεστε στα στερεότυπα νεαρή γυναίκα-ώριμος άνδρας.
    Σαφώς μπορεί να ισχύσει και το αντίθετο. Το δύσκολο δεν ισούται με το ανέφικτο.
     
  8. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Στην τελική μήπως το κορίτσι ψάχνει , στα μάτια του κατά πολλά χρόνια μεγαλύτερου συντρόφου του ,
    την πατρική φιγούρα... ; (Σύμπλεγμα της Ηλέκτρας )

    Και αντίστοιχα το αγόρι την μητρική... ;

    Ισως και τα παιδικα βιωματα να επηρεαζουν αυτη την επιλογη συντροφου.
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ήθελα και να κάτεχα ποια είναι η "μέση Ελληνίδα";  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ω, μάνα μου, μην το λες αυτό.  
     
  11. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Γέλασα πολύ με αυτό Mad. xD
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, είναι δελεαστικό και γοητευτικό να γονατίζει έμπροσθεν ένα άτομο αρκετά μεγαλύτερο που έχει απαγκιστρωθεί από την ισχυρογνωμοσύνη της εμπειρίας ώστε να εξελίσσεται και να διαμορφώνεται βάσει των νέων δεδομένων που προσδιοριζει/καθοδηγεί το νεαρότερο Κ