Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κιλα και ερωτισμος, bdsm

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Pleasure_king, στις 2 Αυγούστου 2020.

  1. tithon

    tithon Contributor

    19  
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Strike the "very".

     
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Στα λόγια μας έρχεσαι!
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2020
  4. mariosxl

    mariosxl Beautiful World

    Πόσο είσαι 15?
     
  5. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Αυτό διερωτόμαστε όλοι για σένα..
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    @mariosxl τι σε έπιασε παιδάκι μου; Όπως εσυ γουστάρεις τις γοργονιτσες, έτσι κι εμείς γουστάρουμε τους αρκουδους. Τώρα πως να στο πω για να μην σε σοκάρω, εκτός από το μαγαζί στο Μπουρνάζι που το έχω ακούσει αλλά δεν έχω πάει, τα αλλά δυο είναι πολύ εύκολα να βγάλεις γκόμενο/γκόμενα. Πάμε μαζί και θα δεις. Θα στην κεράσω εγώ.      
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2020
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εγκεφαλικό;
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    19, ΓΕΜΑΤΑ.
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2020
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    10 εγώ! Οι άλλοι για βρούβες!
    Με τις βαθμολογίες παίζουν, όμως, και βραβεία... δώκε σουβλάκια, πίτσες και περιποιήσου ένα κατσικάκι με σταμναγκάθι  
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεύτερο κρούσμα κορνα- ροιου σημερα.  Ναι οκ για λόγους υγείας καλό είναι να προσέχει κανείς το βάρος του. Και σε όποιο γυμναστή και να πας μάλλον σκληρά θα σου μιλήσει για να το εμπεδωσεις.

    Αυτό όμως εδώ είναι βδσμικο φόρουμ και όχι γυμναστήριο η ιατρειο.

    Για ένα φόρουμ γυμναστικής λοιπόν τα παραπάνω κιλά είναι απαράδεκτα, για ένα βδσμικο φόρουμ όχι.

    Και το αντίστροφο. Το κατούρημα στη μάπα για ένα φόρουμ γυμναστικής είναι απαράδεκτο έως γελοίο και για ένα βδσμικο φορουμ όχι και τόσο  

    Με δεδομένο δε ότι πολλά ζευγάρια η συμπαίκτες τα χουν τα κιλακια τους ο φίλος μπορεί να νιώθει άνετα όσο θέλει.
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Καταρχάς γνωρίζουμε για πόσα κιλά μιλάμε; Γνωρίζουμε αν το θέμα είναι όντως υπαρκτό ή καθαρά ψυχολογικό; Μήπως υπερβάλει; Μήπως όχι; Ποιος ξέρει στα σίγουρα;

    Εδώ τέθηκε ζήτημα του αν είναι αρεστός όπως είναι,που κατά την γνώμη μου είναι ξεχωριστό κομμάτι.Πιάσαμε αυτό.Συνήθως όταν πιάνεις αυτό το κομμάτι έπεται και το άλλο κομμάτι.Για παράδειγμα,κανείς δεν θα προσέξει τον εαυτό του αν τον θεωρεί σκουπίδι (χωρίς να εννοώ ότι ο νηματοθέτης θεωρεί έτσι τον εαυτό του,προσπαθώ να δείξω την οπτική απλώς).Αν νοιώθεις ότι και έτσι είσαι εσύ,κι αισθάνεσαι καλά,θα το κάνεις για τους σωστούς λόγους,όχι για τους άλλους ανθρώπους,όχι για ανασφάλεια εμφάνισης αλλά για την υγεία σου ή για την δική σου αισθητική.Άρα πιο πιθανό να ευδοκιμήσει μια προσπάθεια,γιατί η βάση θα έχει ισχύ,δεν θα επηρρεάζεται από την διάθεση ή από μια οποιαδήποτε απόρριψη κλπ.

    Δεν είσαι ο μεγάλος του αδερφός και ακόμη και να ήσουν,αμφιβάλω το πόσο θα βοηθούσε ο πανικός σου.Δική μου συνολική εντύπωση από το ποστ,καθρευτίζεις δικές σου "ψυχαναγκαστικές ιδέες" πάνω του,παρά ότι ενδιαφέρεσαι.Δεν λέω ότι ισχύει και πάλι χωρίς να είμαι σίγουρη αν το έχω διατυπώσει σωστά,είναι απ' αυτά που μου βγαίνει μια αίσθηση χωρίς να μπορώ να την εκφράσω με λόγια...
    Το ότι αντιμετωπίζεις τα κιλά αναλόγως το φύλο,είναι καθαρά δική σου θεώρηση και οπτική.
     
  12. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Μπορει να μην ειναι πολυ σχετικο με το φορουμ τα σωστα κιλα , η παχυσαρκια και η θεραπεια της , αλλα ειναι το να μην νιωθει καποιος καλα με το σωμα του για καποιο λογο και αν τα κιλα ειναι κατι που μπορει να το αλλαξει, αφου τον ενοχλει ειναι καλο να το κανει, οχι για τους αλλους για τον εαυτο του.