Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 25 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Konna

    Konna Regular Member

    Gerard Butler μάλλον..
     
  2. lotus

    lotus Silence

    I m working on it!!!  
     
  3. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Εχω ηδη αγορασει σβουρα  
     
  4. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

  5. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  6. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    μαλεσκου...μου βγαζει κατι classy!!!!
     
  7. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Με το Στάθη Καλύβα!
     
  8. Magic_81

    Magic_81 Regular Member

    Με την Floor Jansen απο Nightwish
     
  9. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

  10. SybBoyMan

    SybBoyMan ...unfulfilled fantasies

    Oona Castilla Chaplin   
     
  11. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Διαχρονικά υπάρχει μια τριπλέτα διάσημων γυναικών που σκέφτηκα να κάνω session μαζί τους. Πάντα υπό αίρεσιν το «διάσημος» και ο προσδιορισμός του session. Στις προτιμήσεις μου δεν συνέπεσαν χρονικά και οι τρεις, που σημαίνει ότι παρτούζα δύσκολα να μου έβγαινε μαζί τους. Βασικά δεν θα ήθελα κιόλας, στην παρτούζα δεν μπορείς να αφοσιωθείς σε κάτι συγκεκριμένο, η προσοχή διασπάται, και σε αυτές που αναφέρομαι έχω την εντύπωση πως χρειάζεται αφοσίωση για να βγάλω αυτά που θα ήθελα. Η κάθε μία με απασχόλησε - σαν σκέψη περισσότερο και πολύ λιγότερο σαν φαντασίωση -την περίοδο που ασκούσε τα καθήκοντα της, κατείχε εξουσία και βρισκόταν στον κολοφώνα της δόξας της. Δεν ανήκουν στο συνηθισμένο target group των διασήμων για κάτι τέτοιο (όπως μουσικοί, ηθοποιοί, μοντέλα, πριγκίπισσες, περσόνες κλπ), και το παράδοξο είναι πως και οι τρεις διαπρέπουν στον χώρο της πολιτικής , στην πιο ντε καβλέ ομάδα δηλαδή.

    Έχει ενδιαφέρον μάλιστα που καμία τους έξω από το συγκεκριμένο πλαίσιο, του session δηλαδή, δεν την θεωρώ σέξι, σχεδόν καθόλου σέξι θα έλεγα, ίσως όμως να με εξιτάρει αυτό ακριβώς. Δηλαδή ο κρυμμένος ερωτισμός – ο πιθανός κρυμμένος ερωτισμός – κάτω από τη επιδερμίδα τους, από το προσωπείο του ρόλου που εκτίθενται ή κι ακόμα πιο βαθειά, μέσα από το σκληρό περίβλημα του πυρήνα τους, εκεί στην ψίχα.

    Ίσως αυτή η πρόκληση να είναι που με εξιτάρει τη σκέψη, επειδή εκεί αντλώ την μέγιστη ηδονή, όταν κι αν καταφέρνω δηλαδή να ανοίξω ένα ένα τα κελύφη και στο τέλος διεισδύσω εντός, ώστε να γευόμαστε μαζί αυτήν την ψίχα που κρύβεται μέσα στον σκληρό πυρήνα. Δύσκολη υπόθεση βέβαια για τις συγκεκριμένες, θέλει απίστευτη δουλεία κι ααρκετα session. Στο ερώτημα του νήματος θα αναφέρω μόνο τη μια, την τέως Πρ. της Β., τη Ζωή.
     
    Last edited: 13 Απριλίου 2021
  12. SybBoyMan

    SybBoyMan ...unfulfilled fantasies


    Εξαιρετικά ενδιαφέρον! Και ναι .. πέρα από το αστείο που πιθανών να έλεγε κάποιος ''βγάζει μια ανωμαλία'' .. θα προσθέσω ότι το βλέμμα και το χαμόγελο της σε σημεία και πλάνα .. ''μιλάει'' .