Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 25 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Count me in.  
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Surely I'll do...
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και το ξαναλέω ότι οι ταμπέλες δεν έχουν σημασία...Αλλά αν καταφέρετε να με σαπίσετε ( και βάζω και σένα μέσα κρυφοαφέντρα χαχαχα )...Θα καθίσω να τις φάω γιατί αναγνωρίζω πάντα την προσπάθεια χαχαχα...

    Υ.Γ. Παρά είμαι ειλικρινής ο μαλάκας χαχαχα... 
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Στο φαγητό μου ρίξε και υδροκυάνιο...Στον καφέ όχι αλάτι γαμώτο...Χαράκωσε μου τις γόβες καλύτερα ( και πίστεψε με...Για μένα είναι μέγα δράμα χαχαχα )...Αλλά ο καφές μου είναι ότι πιο ιερό...Αν με ξαναπειλήσεις με αυτό τον ελεεινό τρόπο...Ίσα που σου τσουβαλιάζω καμιά δεκάρα υ....Να κάνουμε ανταλλαγή ομήρων χαχαχα...              
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μούναρος ο Αρμάνδος φίλες μου...Το παίρνω πίσω το περί λιωμένου παστουρμά...Μόνο μην μου ακουμπήστε τον καφέ χαχαχα   
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Χαχαχαα εγώ με σένα τα έχω όχι με τους υ...! Ξέρω που σε χτυπάω....! Τις γόβες σιγά μη τις χαράκωνα θα τις έπαιρνα ως λάφυρα πολέμου           
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Νταβέλη...ε Νταβέλη χαχαχα...Δεν αφήνω έτσι το έδαφος βρε...Θα πολεμήσω μέχρι τελευταίου τακουνιού χαχαχα...Αλλά τον καφέ μου θα τον πάρω μαζί στον τάφο χαχαχα...             
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Γιούργια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κάνω έφοδο
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Έβαλα την καφετιέρα στον κώλο...
    Τα καυτά μπρίκια στη μασχάλη ( Γιατί ο καλός ο Κ είναι και αναστενάρης χαχαχα ) και κατάπια ότι καφέ είχα σπίτι...
    Μαζί με τις συσκευασίες χαχαχα...

    Έλα βρε....Σε περιμένω χαχαχα...
    Και αν την πάρεις την σημαία...
    Οι γόβες μου δικές σου...Θα σου χρειαστούν το καλοκαίρι για βάρκα...χαχαχα...  
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2014
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΚΛΑΙΩΩΩΩ ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
                   
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Με τον Jean Ctiroen πήγα πάσο ( Τα Ρενό μου την σπάνε χαχαχα )...Γιατί ο τύπος αξίζει...

    Mε τον Assante πήγα αναγκαστικά πάσο υπό τις αλήθεια τρομακτικές και αισχρές απειλές για τον καφέ μου...

    Αλλά αφού @Black Butterfly και @Siren_Peisinoe είσαστε γυναίκες...Άρα εκ φύσεως είσαστε κακιάρικα και εκδικητικά πλάσματα και τον καφε μου θα τον μπουρδελιάσετε έτσι κι αλλιώς χαχαχα...
    Αποκαλύπτω τον επώνυμο που για χάρη του η πρώτη θα αποκάλυπτε την Μιστρέσα από τις λίγες που είναι και η δεύτερη όχι μόνο βανίλλα θα γύρναγε αλλά καϊμάκι μόνο για μια στιγμή μαζί του χαχαχα   

    Δήμος Σταρένιος...Ο θρυλικός "Γερό λαδάς" χαχαχα

     
     
  12. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Αντιπαρέρχομαι το κακόβουλο σχόλιο του από πάνω και συνεχίζω.

    Andy Garcia. Δεν έχω δει καμιά ταινία του, αλλά τον αγαπώ. Και έτσι και βάλει κανείς φωτογραφία με το πώς έγινε τώρα, θα του φάω το λαρύγγι.