Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    xmmmmmmm.....
     
  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Ενδιαφέρον νήμα, αν και με όσα διαβάζω μάλλον πρέπει να μπει και ένα "με ποιες/ποιους ΔΕΝ θα παίζατε".

    Επί προσωπικού δεν είμαι σε θέση να απαντήσω με συγκεκριμένα ονόματα, καθώς δεν έχω γνωρίσει από κοντά άτομα του φόρουμ (πλην ενός, αξιόλογου, ευχάριστου αλλά και αμόλυντου). Από δημοσιεύματα και συνομιλίες έχω μία θετική εικόνα και προδιάθεση για ορισμένα άτομα, ωστόσο δεν έχει νόημα να τα ονοματίσω. Είτε για να γλιτώσω το ξύλο είτε γιατί αντικειμενικά δε γίνεται. Ειδικά με μία συγκεκριμένη πάντως θα έπαιζα με μεγάλη μου χαρά και στους δύο ρόλους. Ας όψεται όμως η ρημάδα η απόσταση...  

    Πάντως είναι γεγονός ότι κάποια άτομα φαντάζουν όντως ενδιαφέροντα και θα άξιζε κάποιο σέσσιον μαζί τους. Ασχέτως αν δε γίνει ποτέ.
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Μπα...απλά δεν δέχομαι το "πίστευε και μη ερεύνα"
     
  4. H συμβουλή μου προς νέους είναι να "κάνετε" ότι είναι να "κάνετε", με όποιον / όποια θέλετε, αλλά η δημόσια αναφορά πολλές φορές δεν χρειάζεται...."στοχοποιεί" (μην κάνετε δηλώσεις απλά κάντε πράξεις).

    Παραβλέπω δε, το αρχικό νόημα του thread και δηλώνω πως ένα από τα άτομα που ΔΕΝ έχω γνωρίσει δια ζώσης, μέχρι στιγμής, στο παρών φόρουμ και θα ήθελα να γνωρίσω (γνωρίσω, λέω, όχι τίποτα άλλο) είναι η @Beatrix_
     
    Last edited: 6 Απριλίου 2015
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Janine Σε γουσταρω τρελα
     
  6. Janine

    Janine Regular Member

    Για σένα @Ice and fire μέχρι και Top θα γινόμουν. Αμέ.      
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

       
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

     
     
  9. χαχαχαχα
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    'Αμα γουστάρεις την ντομάρουμε μαζί, γιατί μόνη σου θα πάθεις τενοντίτιδα, στο λέω....   
     
  11. Janine

    Janine Regular Member

    Χμ...

    Πρώτον, δεν μοιράζομαι τα παιχνίδια μου προτού να επαναδιαπραγματευτώ μαζί τους  

    Δεύτερον, μην υποτιμάς τους τένοντές μου. Όπως πολλά στη ζωή, έτσι κι ο πόνος, δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο  

    Τρίτον, ξέρεις ποια θα έχει το γενικό πρόσταγμα, ε; Μην κοιτάς που μου έγινες - τι είσαι τώρα? - pansexual perv σε βάση από βανίλλα, με τάσεις ντόμας. Σε μένα δεν περνάν αυτά  

    @Ice and fire πέραν των μεταξύ μας συνεδριών, αν τύχει και αποφασίσουμε για χαρέμι καμιά φορά, έχουμε προτάσεις    
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Γιατί είσαι κακό κορίτσι?????? Μήπως είσαι μοναχοπαίδι???????? Θέλω κι εγώ λίγο πάγο και φωτιά, αλλά όχι μόνη, φοβάμαι μην με δαγκώσει......
    Το γενικό πρόσταγμα, καθώς και όλα τα προστάγματα μαθές, δικά σου....τόπο στα νιάτα.... 
    Μην είσαι κουτό, το χαρέμι είναι ευκολάκι, easyjob, την μοιράζεσαι και με άλλες, ενώ το femfem παιχνίδι σπάνιο.... 


    ΥΓ Διατίθεμαι και σε γεύση φράουλα ή σοκολάτα....