Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Paladin

    Paladin brattiness loading....



    Αναιδέστατο πλάσμα

     
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Και λίγα μου είπες... Η @lexy θα μου πει χειρότερα...
     
  3. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Εγώ μπορεί και να στα κάνω όμως. (χωρίς να θέλω να προσβάλω τη @lexy )
    Είσαι κι εσύ ένα μπρατίδιο του λόγου σου και χρειάζεσαι ένα Καιάδα όλο δικό σου νομίζω
     
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Απολαμβάνω την ελευθερία μου για αυτό... Μεγάλη καταπίεση 8 συναπτά έτη σε femdom σχέση... Για αυτό και λέω καμιά φορά στα υ να προσέχουν τι εύχονται...
     
  5. Aναλαμβάνω, εθελοντικά, να μετατρέψω την εικονιζόμενη ξινή δασκάλα σε υπάκουο μαθητούδι.
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    @Paladin
    κάνε δουλειά σου. Μόνο λεκτικά τον σαδίζω. Το άλλο δεν το'χω  
     
  7. Paladin

    Paladin brattiness loading....


    Πραγματικά είναι τι σου βγάζει ο καθένας, προσωπικά αυτό το αρνάκι θα το ράπιζα τοιουτοτρόπως....
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ούτε εκείνη το έχει. Νομίζει πως το έχει, αν κάνω μία δοκιμή μαζί της, μέσα σε μισή ώρα από εκεί που θα με ράπιζε θα τη βλέπεις να μου φτιάχνει καφέ και να μου σιδερώνει πουκάμισα...
     
  9. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Μπορεί αλλά θα είχα πάρει πρώτα ότι ήθελα....
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τι θα ήθελες να πάρεις; Τι θα περίμενες;
     
  11. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Μια τιμωρία μόνο θα έδινα για τη δήλωση περί θανάτωσης μπρατιδίων τίποτε περαιτέρω. Αν δεν έπιανε η εν λόγο τιμωρία, κανένα πρόβλημα εγώ θα την είχα επιβάλλει πάντως όπως επιθυμούσα. Με ενδιαφέρει το ενδιάμεσο όχι το αποτέλεσμα.
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Να υποθέσω πως είσαι μπρατίδιον... Οπότε να σου δώσω την ευκαιρία κάποια ημέρα να μου την δώσεις, αλλά πίστεψε με και στο λέω εντελώς σοβαρά το ενδιάμεσο θα είναι μία κόλαση.... για εσένα... Εκεί είναι που θα σε τσακίσω ψυχολογικά και θα φας την ήττα σου... Μακάρι-και προσέχω το τι εύχομαι- να μου δινόταν η ευκαιρία αντί για εσένα, γιατί δεν θέλω να σε βλάψω ψυχικά, να βρισκόταν στη θέση σου, η μεγαλύτερη Δομινάτριχη της Ελλάδας.