Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Το ΄χουν το γλωσσοκοπάνικο τα Βόρεια κοράσια.
    Μια κατηγορία που είναι πολύ καλή, επίσης, αλλά πρέπει να το ψάξεις λίγο, είναι και οι Κρητικές.
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εννοείται! Αζαπαμε κρητικες
     
  3. Μόνο μια Κορίνθια είχα γνωρίσει πριν κάνα 10άρι χρόνια σε ένα WEB όπου δούλευε (Πάτρα).
    Οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, γιατί δεν γνωρίζω πολλά για τον Νομό Κορινθίας, δεν έχω επαφάς.
    Το προαναφερθέν δείγμα ήταν λίαν καλό (αν και κάπως επιθετικό).
    Για τις Σαλονικιές, από την άλλη.....
     
  4. Elune

    Elune Priceless

    Επιθετικές και έτοιμες να σε κατασπαράξουν σαν τις σκύλες. Thats my point.

    Εχω Κορίνθια και με έχει τρελάνει. So, η ψήφος μου πάει και με τα δύο χέρια στην Κόρινθο...
     
  5. Δεν θα έβγαζα συμπέρασμα για ένα ολάκερο Νομό από ένα, και μόνο, δείγμα....
    Αλλά, δεν έχω λόγους να μην πιστέψω τα λεγόμενά σου.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    γαβ,...γουφφφ!  
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν ξέρω τι λέτε για τις χωριατοπούλες αλλά μακριά από μένα... Θα αρκεστώ στις Παλαιοφαληριώτισες που φέρουν ρίζες από τη Πόλη....
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ντεμέκ δηλαδή στη Λάρισα έτσι στη Καμάρα αλλιώς...  
     
  9. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Ειμαι απο Θεσσαλονικη και ΜΕ αρεσει χαχαχα Αγορια , τα χαιρετισματα μου απο τις χωριατοπουλες της επικρατειας χαχα. Αφου δεν τα βγαζετε περα ( γιατι οντως μιλαμε πολυ και ειμαστε και απαιτητικες) , περιοριστε στην Αθηνα.Εμεις γουσταρουμε παλληκαρια  
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Aφου με έχεις δει και γνωρίζεις αν είμαι παλληκάρι ή μη δέχομαι τον υπαινιγμό σου...
     
  11. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Μη παρεξηγησαι @seduced mind ,δεν σε γνωριζω ,δεν σε εχω δει, δεν εχουμε ανταλλαξει καν μνμ. Παλληκαρια ειναι αυτοι που δεν εγκαταλειπουν στα δυσκολα, πειραγμα ηταν , οχι διαπιστωση επι προσωπικου.  
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τσίμπησες ε;