Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

παιχνιδι.. fuck , be fucked , pass

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 16 Δεκεμβρίου 2015.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Flog    

    Έχω τρέλα με το τσουρέκι του Βάρσου, οπότε δε βάζεις και μια κάρτα αλλαγής μαζί;
     
  2. Δεν έχει αλλαγή αλλά άμα είσαι καλό σουμπακι   θα σου πάρω και τσουρέκι!
    (δεν έχω δοκιμάσει επίσης, γιαουρτάκι όμως το χω τιμήσει, νοστιμοοοο)

    Σπανκ  
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Σουμπάκι εγώ???? Flog μετά μανίας μέχρι να με ταΪσεις  
     
  4. Καθρεφτάκι, flog back μέχρι να μετανοήσεις και να καταλάβεις ότι ο μόνος σωστός δρόμος είναι αυτός της υποταγής σου στα Ανώτερα Θηλυκά (πάλι καλά που δεν πιστεύω, θα έπεφτε φωτιά να με κάψει  )
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Κατέβα όμως από 'κει πάνω γιατί όσο σέρνομαι στα τακούνια σου δε φτάνω το γαλακτομπούρεκο  
     
  6. Θα στο χωνω μπουκιά μπουκιά στο στόμα και θα τρέχουν τα ζουμακια του στο πηγούνι και όσο δεν θα τα καθαρίζεις θα σε κάνω κι άλλο σπανκ  
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    πωωωωωωω το σιχαίνομαι να πασαλείβομαι με τα φαγιά και δη τα γλυκά που κολλάνε, άσε που πάνω στο μούσι δεν πολυλέει.
    Flog για να μάθεις!
     
  8. Ααα πολύ flog έχει πέσει, κάτσε να φέρω τα στραπονια  
     
  9. Dr.perv

    Dr.perv New Member

    Spooning ....until the rain stop . 
     
  10. Butt rub, γιατί το spooning ακούγεται τέλειο  
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor