Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

περι ορίων

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος mottull, στις 15 Ιουνίου 2007.

  1. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious


    Κοίταξε το κουτί της συσκευασίας του εν λόγω έγραφε "σκλάβος" και ήταν εργοστασιακά σφραγισμένο
    Τώρα αν δεν είχαν βάλει σκλάβο μέσα στο κουτί και ήταν απλός sub πρέπει να κάνουμε παράπονα
    Να το επιστρέψουμε και να πάρουμε ένα καινούργιο παιχνίδι
    Συμφωνώ κακώς έπαθε νευρικό κλονισμό πολύ κακώς!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Αλλά μήπως μιλάμε για ανθρώπους;
     
     
  2. mottull

    mottull New Member

    η ανθρωπιά είναι πολυ γενικος όρος και το αντικείμενο ανθρωπος σπάνια υποκειται σε αυτην. Απο εκει και πέρα ήρθα σε επαφή με νέα δεδομένα και λέω τωρα πως αφου η προσωπικότητα του καθενός είναι λίγο πολύ γνωστή και αφου δεν σκέφτομαι να αλλάξω πορεία γιατι έτσι με έφτιαξαν οι θεοί γιατί να σκέφτομαι συνεχώς αυτά τα πράγματα? Οταν όλες μου οι κοπελίες ξερουν ποιος είμαι και ξερουν πως θα τις αντιμετωπίσω είναι υπέυθηνες αν κάτσουν μαζί μου οσο και εγώ. Βέβαια στα παραπάνω είναι δεδομένο η καλή ψυχική υγεία του καθε μέλους για να αποφευκτουν διαφορες ακρότητες αλλα είναι γεγονος πως δεν υπάρχουν υπαρκτά ορια, εμείς τα θέτουμε, εμείς τα αναθεωρούμε, τα διευρυνουμε ή τα συρικνώνουμε.
     
  3. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: περι ορίων

    τα ορια ειναι για να σπανε αλλα βημα βημα και με μεγαλη προσοχη απο μερους του Κ αλλωστε βημα βημα στιγμη στιγμη δεν αποκταμε την εμπιστοσυνη της σκλαβας μας