Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος alkinoos, στις 7 Μαϊου 2008.

  1. σκλαβος προς τιμωρια και ταπεινωση, Κυριε.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Μάλιστα. Κατάλαβα. Μόνο άσε το κύριε κατα μέρος, έχω μια ψιλοαλλεργία. Μπορείς να με αποκαλείς με το παρωνύμιό μου.
     
  3. foreignslave

    foreignslave New Member

    Η πιο ακραία χμμμμ όταν έπαιζα με 3 Κυρίες ταυτόχρονα αλλά θα την χαρακτήριζα πιό πολύ τρομαχτική παρά ακραία ειδικά στο μέρος που γινόταν!   
     
  4. οπως θελετε
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Η πιο έντονη, όχι ακραία bdsm εμπειρία μου ήταν πριν πολλά χρόνια που έφαγα την ερωμένη μου. Κυριολεκτώ. Ξεκίνησα σιγά σιγά, ηδονικά. Από το στήθος. Δεν είχε πολύ αίμα. Μετά δοκίμασα το εσωτερικό των ποδιών. Πρέπει να χτύπησα φλέβα γιατί άρχισε ακατάσχετη αιμορραγία. Λιγοψύχησα για κάμποσο και ρώτησα «θες να φωνάξω τον γιατρό;» Όχι μου είπε. Φάε με ολόκληρη, κατασπάραξέ με! Φαε την ατιμασμένη μου σάρκα. Συνέχισα ακάθεκτος.
    Ότι απέμεινε το έβαλα στο ψυγείο. Την έτρωγα εβδομάδες.
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ειχα την εντυπωση πως οι καγκουρω δεν ηταν σαρκοβορες. Χμμ, πρεπει να το ξανασκεφτω.
     
  7.     
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Στορμ, δείχνω να αστειεύομαι;
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Εεεε, ναι, δειχνεις  
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν αστειεύομαι.
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

    την πιο σκληρη εμπιρια που ειχα στο bdsm ηταν το περασμενο το σαβατο που με εκαναν αλκοτεστ οι μπατσοι και με πιραν το διπλομα για 6 μηνες τα γουρουνια
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Καλά σε κάναν!