Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πως αρχισα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 12 Αυγούστου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Παλι τελιτστες επαιζες κατα την διαρκεια της παραδοσεως????????????
    Αλλη φορα θα σε.................μαλωσω!!!! Στο wc ! 
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames




    Μα με το ίδιο σου το αίμα??? 


    Να δω τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα! 
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Επισης θυμαμαι μια απο τις πρωτες μου εμπειριες οταν αρπαξα το κραγιον μιας θειας μου και πηγα να βαψω με το ζορι τα σαρκωδη χειλη του ξαδελφου μου.
    Οταν εκεινος αντεδρασε του πολτοποιησα το κραγιον στα χειλη και στα δοντια, του πασαλειψα το υπολοιπο κραγιον στην μουρη και τον αφησα ημικαραφλα με τα χερια μου μετα απο δεκαδες χαστουκια.
    Η θεια μου η αγενεστατη με εστειλε στην μανα μου και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν με ξανακαλεσε σπιτι της!
    Αλλα και εγω την εκδικηθηκα, οταν μας επισκεφτηκε της εριξα απορρυπαντικο για τα πιατα στον καφε και εβγαζε μπουρμπουληθρες οταν μιλουσε!
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: πως αρχισα

    Και να φανταστεις οτι υπαρχει κοσμος που ψαχνει απο το φορουμ η με αγγελιες να βρουν ατομα να πραγματοποιησουν τις φαντασιωσεις τους. Λες και δεν εχουν ξαδελφες, ξαδελφους, θειες, κουμπαρους, μπατζανακηδες, συνυφαδες.....εστω καμμια συμπεθερα!!

    Να γιατι χρειαζεται το σοι να ειναι ενωμενο και αγαπημενο. 
     
  5. FZTASH

    FZTASH Regular Member


    Τι γλυκό και χαριτωμένο παιδάκι Κυρία Μirella!!!!!!

    Εμένα η πρώτη φορά που μου βγήκε το sub/slave ερωτικό στοιχείο ήταν στα 12-13. Παίζαμε στον κήπο του σπιτιού μου εγώ, η ξαδέλφη μου και ένα άλλο κορίτσι από τη γειτονιά 2-3 χρόνια μεγαλύτερο από εμάς. Δεν θυμάμαι ακριβώς το παιχνίδι, αλλά ο τελευταίος έπρεπε να υποστεί κάποια εξευτελιστική τιμωρία από τον πρώτο. Την πρώτη φορά βγήκα δεύτερος και παρακολούθησα με μεγάλο ενδιαφέρον την ξαδέλφη μου να τιμωρείται με χτύπηματα στα χέρια με ένα χάρακα από την άλλη κοπέλα. Σκεφτόμουν εμένα στη θέση της και τρελλάθηκα.....Στον επόμενο γύρο επίτηδες βγήκα τρίτος, και μετά το επανέλαβα και στον επόμενο και στον επόμενο.....Οι κοπέλες εφάρμοζαν διαφορετική τιμωρία κάθε φορά. Κάποια στιγμή βρέθηκα ξαπλωμένος με το στήθος στο γρασίδι, η ξαδέλφη μου να με χτυπάει στην πλάτη με ένα λάστιχο ποτίσματος, ενώ η άλλη κοπέλα με πατούσε στα χέρια και στην πλάτη και έδειχνε να το διασκεδάζει αφάνταστα. Είχα ερεθιστεί πολύ και άρχισα να τρίβομαι στο χορτάρι, η τριβή του παντελονιού πάνω στο πούτσο μου με έκανε να τελειώσω, και κάπου εκεί σταμάτησε το παιχνίδι γιατί είχα λερώσει το παντελόνι μου και ντρεπόμουν, οπότε έτρεξα γρήγορα στην τουαλέτα.
     
  6. s/m

    s/m Regular Member

    σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.οπως και να χει με την ξαδερφη αρχισα.και το ποστ αυτο το εβαλα αναφερομενος στο πως αρχισα το bdsm κλπ κλπ...lady να σου πω και το αλλο με την αλλη μου ξαδερφη ακομα χουφτωνομαστε,το κανουμε ξαδερφικα,εξαλου ειναι παντρεμενη και με 2 παιδια..αναρωτιεμαι τωρα μηπως θελει καμια να γινει η ξαδερφη μου ????    
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Μηπως, λεω εγω τωρα, το πραγματικο σου ονομα αρχιζει απο Σ????? 
     
  8. s/m

    s/m Regular Member

    μιρελλα για γινε λιγο πιο ξεκαθαρη.γιωργο με λενε.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Ναι γλυκε μου εχεις δικιο, δεν το ειχα προσεξει!
    Ειπα κι εγω!  
     
  10. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: Re: πως αρχισα


    Tι κωλόπαιδο!  

    Εγώ πάλι ευχαριστιόμουν να εξασκώ ψυχολογικό πόλεμο στα ξαδέρφια που με χτυπάγανε΄η κάνανε ανάλογες μαλακίες. Ειδικά όταν μεγαλώσαμε λίγο κι αρχίσανε να γουστάρουνε τις φίλες μου, είχα καταχαρεί που μου δινόντουσαν ευκαιρίες να τους κάνω να υποφέρουν...

     
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2008
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: πως αρχισα

    φερτην εσυ και μην ανησυχείς ...

    θα στην πλακωσω στις μπριτζολες να στρωσει !!!
     
  12. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: πως αρχισα

    Αρχική Δημοσίευση από Mirella_trans_Domme
    Προσωπικα εγω οταν επαιζα με την πρωτη μου ξαδελφη και μιλω για παιχνιδι αθωο, συνηθιζα να την τιμωρω βαζοντας την να στεκεται ορθια στο ενα ποδι κοιταζοντας τον τοιχο και την χτυπουσα με μια ζωνη στα οπισθια.
    Εαν αναρωτηθεις γιατι δεν με κατεδιδε στους γονεις μου ηταν γιατι την φοβεριζα πως αν το κανει θα πεταξω ολες τις κουκλες στο τζακι, πραγμα που της το ειχα κανει μερικες φορες.
    Ομως, και αυτο ειναι κατι που το μετανοιωσα μεσα μου, καποια μερα αντεδρασε και με χτυπησε.
    Τοτε εγω για να την εκδικηθω, καρφωσα κυριολεκτικα τα νυχια μου στο αριστερο μαγουλο της και τα κατεβασα, χαρακωνοντας την ουσιαστικα.
    Ειμασταν τοτε 7 χρονων και οι δυο.
    Μεχρι σημερα που μεγαλωσαμε πλεον, οι νυχιες αυτες δεν ειναι πλεον ορατες υπο νορμαλ συνθηκες, οταν ομως εκεινη βρισκεται σε πολυ κρυο περβαλλον εμφανιζονται σαν δυο πολυ αχνες μελανες γραμμες!


    Να ξαδελφες να μαλαμα...!!!!!