Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τα παραπονα μου / ποιοι αντρες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Μιλω γενικα. Δεν τον χαρακτηριζω ηλιθιο. Εκανε την επιλογη του. Απλα το να πει υστερα οτι φοβηθηκα το βρηκα ατυχες. Για την ακριβεια ξενερωσα διοτι διαπιστωσα οτι κωλωσε. Στην τελικη αν με δει απο κοντα κ με θεωρησει μπαζο ας μου το πει κ τελος. Δεν εχω καποιο ζητημα με την απορριψη.
     
  2. Mμμμ, αυτό που λέμε 2 ακόμα συνομιλητές είναι πως μπορεί να θεώρησε πως η φωτό που του έστειλες να ήταν ψεύτικη και όχι ο φόβος του μπάζου.
     
  3. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Δεν ξερω.. μου βγηκε αυθορμητο.. του τυπου ποιοι αντρες ειναι αυτοι.;
     
  4. Άντρες με τα skype τους
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Mερικοί/ες τους/τις τρώει το Skype, επί του πρακτέου (live) τι συμβαίνει οεο ;
     
  6. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Και ψευτικη να ηταν τι σημασια εχει; κοντος ψαλμος αληλουια . Εγω δλδ γτ δν φοβηθηκα το αντιστοιχο;
     
  7. Άλλους τους τρώει το Skype,
    άλλοι από Dom γίνονται γατάκια (άνθρακες ο θησαυρός).
    Ρε κορίτσια, αυτό το ένστικτό σας..... 
     
  8. Μπορεί να μην έχεις αίσθηση του φόβου ούσα νεούδι και μπράτ.
    Ε, καλά δεν νομίζω να τον συνεπήρε και τρόμος τον skypιστή, απλά η ανησυχία πως κάποια μπορεί να τον δουλεύει και να μην σκάσει ποτέ μύτη στο ραντεβού.
    Μη σκας κι εσύ μωρέ... θα βρεθεί άλλο μαναράκι.
     
  9. Neuton1956

    Neuton1956 New Member

    Να απαντήσω , για ποιους λόγους πλέον, εγώ δεν θα έβγαινα για έναν καφέ – ποτό, με άτομο που θα έχω γνωρίσει στο νετ και η επικοινωνίας μας θα ήταν αποκλειστικά μέσω ανταλλαγής γραπτών μηνυμάτων, χωρίς να έχει προηγηθεί και επικοινωνία τηλεφωνική και μέσω κάμερας, προς αποφυγήν επαναλήψεως δυσάρεστων βιωματικών εμπειριών, όπως:

    Α) Φύλο αντίθετο του δηλωθέντος,

    Β) Ηλικία εντόνως εκτός της δηλωθείσας,

    Γ) Εκτός αποδεκτού από εμέ φάσματος εμφανισιακά της κοινωνικής της
    παράστασης, πχ παρουσιαστικό που παραπέμπει σε άτομο εξαρτώμενο (ουσίες, αλκοόλ) ή εξτρίμ ντύσιμο (ξεκολέ).

    Δ) Να είμαι εγώ εντελώς εκτός δικών της προδιαγραφών σαν παρουσία και εισπράξω την έντονη απογοήτευσή της.
     
  10. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Δεν σκαω. Περισσοτερο αναγουλιαζω με τετοιες περιπτωσεις. Ευχομαι να αυτοκαταστραφουν (αυτες οι συνηθειες). Ναι για μενα η ζωη θελει τολμη κ τσαμπουκα κ ρισκο κ εκπληξη.
     
  11. Maze_

    Maze_ Maze

    Έγω θα έλεγα να χαίρεσαι για τις γνωριμίες που έκανες απο κοντά,μια και αυτές βγήκαν ευχάριστες 
    Λογικό είναι με όποιο άτομο μιλάς να μην τον γνωρίζεις απο κοντά,εγώ θα το έπερνα ό,τι απλά δεν θα ήταν η στιγμή να γίνει κατί τέτοιο και θα χαμογελούσα 
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    δεν εγινε και κατι τραγικο.Καποιος δε του κατσε κατι και σε απερριψε.
    Δε νομιζω ειναι θεμα να προβληματιστεις,καλυτερα να εστιασεις πως θα φιλτραρεις και θα δειχνεις εμπιστοσυνη σε συμπεριφορες αφου πρωτα τους δεις ωστε να εχεις να κανεις παντα με αξιολογους οπως σου ετυχε μεχρι τωρα