Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι θελει η πλειοψηφια των γυναικων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν τον ειρωνεύτηκα.....αν θες να ειρωνευτείς κάντο αλλά οχι με τα δικά μου λόγια.

    Έκανα απλώς μια παρατήρηση....με πολύ φιλική διάθεση
     
  2. Ζητώ συγνώμη.
     
  3. Επιθέσεις, ψυχολογικές αναλύσεις, συμπεράσματα, πορίσματα, καταδίκη... Άτομα που σκιαγραφούν το ψυχολογικό μου προφίλ και τα κίνητρά μου...χωρίς καν να με γνωρίζουν.

    Παρακαλώ παιδιά. Είστε ελεύθεροι να πιστεύετε ότι γουστάρετε για μένα. Δεν θα κάνω καν την προσπάθεια να υπερασπιστώ τον εαυτό μου. Ούτε θα εξηγήσω τις πεποιθήσεις μου (αυτό είναι ένα προνόμιο για αυτούς που επενδύουν στο να με γνωρίσουν). Στο κάτω κάτω, ούτε εγώ θα αλλάξω εσάς, ούτε εσείς εμένα, ότι και να πούμε.

    Απλά ΔΕΝ με ενδιαφέρει. Ούτε η γνώμη των άλλων, ούτε να γίνω αρεστός, ούτε τίποτα. Άλλο το τι γουστάρω, κι άλλο το τι χρειάζομαι.

    Το πιο ενδιαφέρον πράγμα στις δημοσιεύσεις μου είναι τα βίντεο. Θα σας πρότεινα να τα δείτε. Αν ξέρετε Αγγλικά.

    Σίγουρα οι ιδέες μου προκαλούν αναστάτωση. Δικαίωμά μου να τις έχω. Δημοκρατία έχουμε. Ούτε θα απολογηθώ, ούτε όμως και θα ενοχλήσω προσωπικά κανέναν.
    Ούτε παρεξηγούμαι, ούτε κρατώ κακία σε κανέναν. Κανέναν δεν θεωρώ εχθρό. Να είστε όλοι καλά και καλή συνέχεια. Μ!  
     
  4. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Οτι εσυ δηλαδη γνωριζεις ολες τις γυναικες και εισαι τοσο προσβλητικος απεναντι τους, σκιαγραφεις το ψυχολογικο τους προφιλ και τα κινητρα τους. Οκκκκ
     
  5. Δεν ξέρω αγγλικά..   θα μου μεταφράσεις σε παρακαλώ πολύ..? Ειμαστε και συνάδελφοι..
     
  6. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Νταξει. Τουλάχιστον άσε τους Apocalyptica ήσυχους. Δλδ κάπου ώπα.
     
  7. ellianna

    ellianna Regular Member

    Ένα άντρα που να ξέρει αυτά που δεν ξέρουν ότι θελουν   
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Καλησπέρα, κουμπάρε. Καλό το letting off some steam, αλλά:

    -με το να κρατάς την αναπνοή σου μέχρι να σκάσεις τι κερδίζεις; Έχεις την επιλογή να δηλητηριάζεις την ψυχή σου με σεξιστικό μίσος, έχεις και την επιλογή να κάνεις την αυτοκριτική και να δεις αν φταίνε οι les femmes trisataniques η αν απλώς έχεις μπουριχοειδή κριτήρια επιλογής και θολώνεις από γλύκες και ναζάκια.

    -Οκ, υπάρχουν θηλυκά of the djanabet kind, υπάρχουν όμως και πολύ οκ άτομα. Σκέψου πόσο δεκτικός είσαι στο να (ανα)γνωρίσεις οτι υπάρχουνενενε. Μιλάς για διάφορες τοξικές ποιότητες, αλλά σκέψου πόση τοξικότητα και ντραμα κουίνινγκ βγάζει το ποστ σου και πόση μπαγκαζίλα. Σκέψου τι άτομα μαγνητίζονται από τη σαπουνοπερίλα αυτή.

    -Δεν σου φταίει ο φεμινισμός σε τίποτα. Ίσα-ίσα, με όλα τα στραβά του, έχει δώσει στις γυναίκες τον χώρο να επιλέξουν ελεύθερα να σου υποταχτούν και όχι επειδή το λέει η θρησκεία, ο νόμος, ο δάσκαλος, ο μπάτσος, η οικογένεια. Μιας και δηλώνεις Ντόμης, αυτό δεν το λες και λίγο.

    -Νταξ, μέσα στο παιχνίδι είναι να δώσεις και bescha σε μουφατρονς. Δεν είσαι παιδάκι αλλα 37 χρονων, act like it and grow some thick skin.

    Mε συμπάθεια ,
    Ο θείος θανασσις
     
  9. Το προνομιο του λευκου αντρα στις ΗΠΑ και στην Ευρωπη:

    Πληρωνει διατροφη στην γυναικα που τον χωρισε η ιδια επειδη ηταν εκεινη τρελη.
    Πεθαινει κατα μεσο ορο 5 χρονια νωριτερα απο την γυναικα...
    Πρεπει συνεχως να χαρτζιλικωνει τη γυναικα του
    Πρεπει να αποδεικνυει πως ειναι real man ενω εκεινη δεν χρειαζεται να αποδειξει κατι.
    Πρεπει να πιστευει στην ισοτητα των ανισων, δηλαδη να δουλευει περισσοτερες ωρες και να πληρωνεται οχι περισσοτερο.
    Θες κι αλλα;
     
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Κλαπ κλαπ κλαπ...
     
  11. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Μετακομισες?
    Τεσπα. Δεν με ενδιαφέρει να μπω σε διάλογο περί του θέματος με κανέναν από τους δύο σας. Είστε χειρότεροι κ από τρολ.