Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι θελει η πλειοψηφια των γυναικων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Κάποιον που να σέβεται τα όρια μου και ταυτόχρονα να με κάνει να τα ξεπερνω..
     
  2. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Κοντόστεκε εσύ να πάρω το τεφτέρι μου...
     
  3. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Να σε δω με το μπακαλοτεφτερο, και τι άλλο!!!!
     
  4. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Δερματόδετο είναι σε πληροφορώ όμορφη κορασίδα μου και κρατάω tabs σε όσους τάζουν πράγματα και δεν πράττουν αναλόγως!
     
  5. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Ποιος ξέρει τι με περιμένει  
     
  6. gero

    gero Regular Member

    Βασικα,δεν ξερει τι θελει.Ειναι το μονο σιγουρο.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    δες ποιός κίνδυνος αναφύεται σε αυτό το σημείο:
    κινδυνεύει η διατύπωση να διαβαστεί ως "όσο υπάρχουν πικραμένοι μισογύνηδες τόσο θα αντιδρώ με δικά μου αντίστοιχα πολιτισμικά επινοήματα"
    υποθέτω, ωστόσο, πως δεν αναφέρεσαι σε ένα ιδιότυπο πρωτάθλημα ανοησίας, αλλά στην ανάγκη εξασφάλισης ισοτιμίας και ισονομίας μεταξύ των ανθρώπων χωρίς αξιολογική απομόνωση επι μέρους χαρακτηριστικών τους.

    δεν προσχωρώ στην άποψη όπως ακριβώς την διατύπωσες, αλλά χρειάζομαι τη διευκρίνιση για να υπολογίσω την απόστασή μου.

    βρισκόμαστε έξω απ το θέμα του νήματος. αν άνοιγε - και κυριως αν καταφερναμε να χειριστουμε- ενα νημα γυρω απ' το λεγόμενο "γυναικείο ζήτημα" μπορεί και να κατορθώναμε σπουδαίες διευκρινίσεις. δεν μας το 'χω όμως.
     

  8. Έλα Γιάγκο! Σίγουρα το είδες το βίντεο; Γιατί εγώ είδα μόνο ένα τύπο να λέει πως δεν ασχολείται πια με το γυναικείο φύλο και θέλει την ησυχία του. Ούτε τον άκουσα να λέει "ας πάμε να σκοτώσουμε τις γυναίκες", ούτε "μισώ τις ΜΑΥΡΕΣ γυναίκες". Που ακριβώς είδες το μισογυνισμό και το ρατσισμό οπότε; Ο τύπος λέει πως η κατάσταση σήμερα είναι έτσι όπως είναι και κατ'επέκτασην δεν αξίζει να ασχοληθείς. Τι φοβίζει μερικούς τόσο πολύ σε αυτό; Που είναι η απειλή; Βλέπεις κάποιο ξεσηκωμό ή προτροπή σε βία που δεν είδα εγώ; Αντιθέτως, βλέπω προτροπή σε ΑΠΡΑΞΙΑ... Αν είναι τόσο επικίνδυνη η απραξία για το Σύστημά σας, δικό σας πρόβλημα. Δεν θα μας πείτε όμως και ρατσιστές για αυτήν. ΕΛΕΟΣ!

    Μάθαμε τώρα και ότι μας ενοχλεί το βαφτίζουμε ρατσιστικό και φασιστικό για να ξεμπερδεύουμε με συνοπτικές διαδικασίες (ban)...
     
    Last edited: 19 Νοεμβρίου 2016
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Σε αυτό το σημείο μπορείς να αρχίσεις να απομακρύνεσαι ελεύθερα.  
     
  10. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    @Beyonder

    1. Δεν υπάρχει κάτι πιο αστείο από κάποιον που φτιάχνει ολόκληρο βίντεο και δη πολλά για να μας πει ότι δεν ασχολείται με κάτι. Μεγαλειώδης γελοιοτητα.

    2. Δε θέλω να σε ταραξω αλλά και ο Λένιν που κουοταρεις αριστερός ήταν θεοσχωρεστον.

    3. ( edit) Σωστά γτ οταν ο Μαρξ καλούσε σε ταξικο αγώνα και επανάσταση κατά βάθος για απραξια έλεγε.
     
  11. consuela

    consuela New Member

    Οι γυναίκες δεν είμαστε μία ομοιόμορφη μάζα. Οι επιθυμίες μας δεν εξαντλούνται σε λίστες εμπνευσμένες από το Sex and the City και μισογυνικά τσιτάτα του στυλ "Οι γυναίκες δεν ξέρουν τι θέλουν!".
    Και μετά έρχονται οι MGTOW να κλαφτούν γιατί οι γυναίκες δεν τους δίνουν τη σημασία που νομίζουν ότι αξίζουν. Το μικρότερο βιολί του κόσμου παίζει για τα Καλά Παιδά που τους φέρθηκαν σκάρτα οι ΚΑΡΧΙΕΣ.
     
  12. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ένα τσουβάλι λαικ.