Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Να μου γλείφει - δαγκώνει την πλάτη ενώ ξέρει ότι πεθαίνω με αυτό και να μην μπαίνει μέσα μου. Ε πόσο να αντέξω η γυναίκα πια...πόσο να με δαγκώσω..πόσο να μου τραβήξω το μαλλί. Το καλό μου παπί εκείνη την ώρα αντιδρά επικίνδυνα.
     
  2. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor


    Αααα αποφασισε επιτελους!!!
    Παπι ή χαμομηλακι??
    Να μιλας συγκεκριμενα , δεν θα μας το κανεις
    American ber εδω μεσα!!! 
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    είναι πολυδιάστατο το άτιμο δεν φταίω εγώ. οκ οκ παπί:rollinglaugh:
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Το γνωστό παπί που πάει στην ποταμιά;
    τι παπί; χώμα; έχει φτεράαααααααα;
    πως πετάς έτσι μια λέξη και φεύγεις;

    Για εξηγήσου σε παρακαλώ!

    Υμέτερος
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    φτερά? όχι το ξεπουπούλιασα γιατί ήταν άτακτο. χρώμα? ροζουλί
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    αστην και κατεληξε!!!
    μην την μπερδευεις και ψαχνομαστε παλι πως το λενε 
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    πες τα ζουζού γιατί δεν το έχω και σε τίποτα να του αλλάξω όνομα  
     
  8. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Εγω τα λεω αλλα ποιος μ'ακουει!!! 
     
  9. DiDi

    DiDi Regular Member

    Εγώ αυτό έχει σημασία. Εξάλλου για το δικό μου παπί μιλάμε. αμ πώς!!!
     
  10. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    σας ευχαριστώ για την γυμνή φωτογραφία του που μου στείλατε!
    εξαιρετικό!!!!!!!!!!
    περιττό να σας πω πόσο με τιμά η εμπιστοσύνη σας!

    Υμέτερος
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    αχχαχαχ ανα χαθείς Σάτυρε    είναι γλυκό και τρυφερό όμως δεν μπορείς να πείς.. 
     
  12. Babylon

    Babylon Regular Member

    Θα συμφωνησω με οσους λενε πως η τιμωρια ειναι θεμα σχεσης Κ/υ και της ιδιοσυγκρασιας του καθενος τους, οποτε δεν γινεται να προτεινουμε "γενικες" τιμωριες... Και μιλαω για τιμωριες στα πλαισια παιχνιδιου, γιατι αν ο υ εχει κανει κατι πραγματικα ασεβες στον Κ σιγουρα η καλυτερη τιμωρια ειναι η αδιαφορια.

    Παρ'ολα αυτα για χαρη του thread   θα μοιραστω το εξης: αν δενοντας τον αλλο χρησιμοποιησεις αντι για σκοινια/αλυσιδες κλπ την χοντρη δυνατη ταινια που χρησιμοποιειται για τις κουτες, και την περασεις μερικες βολτες, οχι μονο εχει αρτιο αποτελεσμα (δηλαδη ειναι γερη και δεν σκιζεται απο νυχια και τετοια), αλλα για να βγει...ασε. Επιπονη διαδικασια. Μενει το μισο δερμα πανω στην ταινια, και η μιση ταινια πανω στο δερμα. Και δεν φευγει. Δεν συζηταω τι συμβαινει οταν υπαρχουν τριχες σε εκεινο το σημειο...