Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Για μένα δεν παίζει σπουδαίο ρόλο ο τρόπος, αυτό που με πονάει πραγματικά, είναι όταν αγνοεί ότι με τιμωρεί. Όταν αγνοεί πραγματικά ότι υποφέρω.
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Στην αποθήκη γυμνός,δεμένος,φιμωμένος,δεμένα μάτια,σφήνα στην τρύπα,χωρίς φως,χωρίς νερό,σε μία γωνία και πρωινό ξύπνημα ένα μαστίγωμα σε όλο το σώμα ασταμάτητα...
     
  3. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Η τιμωρία δεν είναι αυτοσκοπός... απλά μέσον πειθάρχισης και βελτίωσης...
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Φιλικη συμβουλη προς μαστερς:
    Αν θελησετε πραγματι να φανειτε σκληρος και αδυσωπητος τιμωρος,στερειστε απο την σκλαβα σας την/τις πιστωτικες της καρτες κατα την περιοδο των εκπτωσεων.
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας



    Με μπερδεύεις...  

    Σύμφωνα με διάφορα που έχω διαβάσει εδώ εσχάτως, νόμιζα ότι ήταν δεδομένο πως θα τις είχαμε πάρει από πολύ νωρίτερα της κάρτες της γιά να κάνουμε τα δικά μας ψώνια, και δεν θα είχαμε αφήσει ούτε σέντσι αναλήψιμο, ασχέτως εκπτώσεων ή μη...


     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Μην εισαι αφελης αγαπητε....αυτα τα διαδιδουν οι εγκαθετοι του Παπακωσταντινου μπας και παρασυρουν τους αφενταρους να καταναλωσουν ,να κινηθει λιγακι η αγορα να δει κ'αυτος ΦΠΑ στα σκελια του... 
     
  7. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    είσαι διεστραμμένος, τι να πω  

    αν και νομίζω ότι υπάρχει και χειρότερο...να έχουμε την κάρτα μαζί μας και να ΜΗΝ επιτρέπεται να την χρησιμοποιήσουμε... (πω πω μόνη μου σκάβω τον λάκκο μου μου φαίνεται)


    με σεβασμό
    sk
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Αυτό είναι φύσει αδύνατο. Εκτός βέβαια αν έχετε αγγίξει το πιστωτικό όριο και η κακιά, απάνθρωπη, ανάλγητη τράπεζα δε σας το ανεβάζει άλλο  
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    λαγος την φτερην εσειε..... διεστραμμενη!! 
     
  10. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας

    αααα βλέπω πως όλοι την ίδια τράπεζα έχουμε τελικά...την αναγνώρισα αμέσως από τα χαρακτηριστικά  

    ωστόσο, για να μην ξεφύγουμε από το νήμα κιόλας, αυτή είναι τιμωρία που τσούζει. Το να μην ψωνίσεις, άντε, πάει στο καλό (λέμε τώρα). Αλλά το να έχεις την δυνατότητα να το κάνεις και να μην σε αφήνει...αυτό το νιώθεις να περνάει. Ειδικά αν σου δώσει και ραντεβού σε κανένα mall ας πούμε και σε στήσει να Τον περιμένεις μισή ωρίτσα... 

    με σεβασμό
    sk
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας




    Έχεις μπερδευτεί κι εσύ, απ' ότι καταλαβαίνω... Η τιμωρία που τσούζει, είναι εδώ: https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t12135-4/#post295568

     
  12. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας

    LoL σας ευχαριστώ - θα επιμείνω όμως λίγο...
    νομίζω πως ετούτη τσούζει μεταφορικά, εκείνη κυριολεκτικά- οπότε μήπως τελικά τσούζουν και οι δύο? (βραβείο fields για τον συλλογισμό, άστε, το ξέρω   )

    αν και υποπτεύομαι ότι η πιπεριά μάλλον δεν τσούζει απλά, αλλά πονάει πολύ


    με σεβασμό
    sk