Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Και το αλογάκι και το αλογάκι!  
     
  2. dhmhtrhs

    dhmhtrhs Regular Member

    Στα γόνατα μου για spanking αρχικά και μετά δεμένη σφιχτά σε hogtie,φιμωμένη καλά, να τρώει χαστούκια, να της τραβάω τα μαλλιά και να τη χλευάζω!

    Να τη φτύνω και να βάζω τις πατούσες μου στο πρόσωπό της...να της κλείνω τη μύτη για να μη μπορεί να αναπνεύσει,και να της χαστουκίζω το πρόσωπο επειδή δεν έχει βελτιωθεί η ικανότητά της στην άπνοια  
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Ο χειρότερος τρόπος τιμωρίας είναι να μην την τιμωρείτε αν και το θέλει πολύ!!!
     
  4. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας


    Πώς γίνεται να αποζητά κάποιος την τιμωρία ; Το παιχνίδι είναι παιχνίδι και η τιμωρία τιμωρία και δεν υπάρχει άλλος τρόπος από την πρόκληση ψυχικού πόνου ή δυσθυμίας ή πραγματικής δυσαρέσκειας στον σκλάβο. Αν είναι μαζοχιστής, καλό είναι να μην τον χτυπήσει, αν του αρέσει ο εξευτελισμός καλό είναι να μην τον εξευτελίσει όταν έκανε λάθος, γιατί έτσι κοροιδεύουν τους εαυτούς τους. Μάλλον τον υπηρετεί εκείνη έτσι. Ας βρει κάτι που τον πονάει πραγματικά κι ας ελπίσουμε ότι δεν θα είναι αναίσθητος  
     
  5. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Ναι ναι,με κεφαλι και διακοσμηση σαν αυτα που ειχαν τα παλια ξυλινα αλογακια:mwink:
     
  6. dhmhtrhs

    dhmhtrhs Regular Member

    Μπορεί επίσης να είναι δεμένη και φιμωμένη στην άκρη του κρεβατιού,να με βλέπει να γαμάω μία άλλη γυναίκα ,μπροστά της, να μη μπορεί να κάνει τίποτα γι αυτό..ούτε καν να διαμαρτυρηθεί!!

     
     
  7. Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Το γαργάλημα νομίζω ότι είναι το ιδανικό βασανιστήριο , όπως προανέφερε και ένας άλλος ομοιδεάτης Master και tickler . Γαργάλημα σε διαφορα σημεία του σώματος συνδυαζόμενο με πλήρη ακινητοποίηση και αδυναμία αποφυγής του γαργαλητού . Φανταστείτε γαργάλημα στην κλειτορίδα με κάποιο πούπουλο .. Πόσο να αντέξει η καημένη η υποτακτική ??
     
  8. paraple

    paraple Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    "ελιωσα" στο γελιο ζουζου... 
     
  9. paraple

    paraple Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    ελιωσααααα.... 
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Η χειρότερη τιμωρία είναι να μην τον τιμωρήσει η Αφέντρα του!!!
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Να απαιτει να κανω πραγματα τα οποια ντρεπομαι πολυ μπροστα σε γνωστους η φιλους.... 
    Αλλα πιο μεγαλη τιμωρια  ....Να μου κλεισει το στομα και να μην μπορω να μιλαω.....ειμαι πολυλογου γμτ! 
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    οοοχχχιιιι!!!
    τα χερια δεμενα πισω
    κι εσυ μπροστα στον υπολογιστη
    με ανοιχτο το forum .....