Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    Νομίζω ότι ίσως συγχέουμε λίγο την πραγματική τιμωρία με την τιμωρία-παιχνίδι ή ψευτο-τιμωρία ή καυλο-τιμωρία.

    Η πραγματική τιμωρία, σε αντίθεση με την τιμωρία-παιχνίδι δεν εμπεριέχει κανένα στοιχείο ευχαρίστησης, ούτε για το υ μέρος και συνήθως ούτε για το Κ μέρος. Το υ για τους προφανείς λόγους, αλλά και το Κ μέρος για να φτάσει να επιβάλει τιμωρία σημαίνει ότι έχει δυσαρεστηθεί, και συνήθως περισσότερο από μία φορά, για το θέμα για το οποίο επιβάλει την τιμωρία...


    cm
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2012
  2. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    Συμφωνω... απολυτως Η πραγματική τιμωρία εμπρεριέχει σιγουρα την δυσαρέσκεια του Κ εμπεριέχει το λόγο-αιτία της δυσαρέσκειας που πρεπει να γίνεται κατανοητός-άντιληπτός από την υ. Ο τρόπος ειναι διαφορετικος για καθε περίπτωση και επιλεγμενος απο τον Κ.
     
  3. yoshi

    yoshi New Member

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    κλωτσιες που?   γιατι εχει σημασια ..
     
  4. queenjoanna

    queenjoanna New Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    μαστιγωμα στην πλατη με μαστιγιο με λωριδες και μετα απο πανω οινοπνευμα.....τι πορτοκαλαδες και ταβλι λες ....
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    φρικτός πόνος χωρίς όρια.

    να με ρωτήσει, τί σιχαίνομαι πιο πολύ και αφού το πώ να μου το κάνει.

    η τιμωρία οφείλει αν με στέλνει.... και όχι να την επιλεγω.

    ηλίας.
     
  6. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    FunMode=On
    Τα Γερμανικά σπρεχάρονται.

    Τα Αγγλικά σπικάρονται.

    FunMode=Off
     
  7. Manster

    Manster New Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Είναι και πρό(σ)κληση για subs etc...
    Λευκό πουκάμισο, χωρίς σουτιέν. Δεμένες οι ρώγες με κλιπς και βαράκι ανάμεσά τους. Να φαινονται όλα σε όποιον θέλει να τα δει. Ο δονητής με μπαταρίες στη θέση του, ασφαλισμένος ότι δεν θα αποχωριστεί τη φωλιά του. Για τον πρωκτό δεν έχω αποφασίσει ακόμα, ίσως μια τάπα, ίσως όχι.
    Ξεκινάμε στις 9 το βράδυ να περπατάμε από την πλατεία Συντάγματος προς την Ομόνοια. Κάθε αναστεναγμός, ή κραυγούλα, έχει την ανάλογη τιμωρία: Ένα μπατσάκι στο μάγουλο, ένα βίαιο τράβηγμα μιας θηλής, ένα βαράκι ακόμα στην αλυσίδα των θηλών, ένα χαστούκι ανάμεσα στα πόδια. Στην πλατεία Ομονοίας, διαλέγει σε ποιον θα δώσει το δεύτερο (ή τρίτο) βαράκι, με την παράκληση να το κρεμάσει στην αλυσίδα της. Ανοίγει τρία κουμπιά του πουκαμίσου της για να του δείξει ποια αλυσίδα εννοεί. Μετά, κλείνει μόνο τα δυο.
    Περπατάμε στην Πειραιώς. Ίσως εκεί, αν αναστενάζει ή κραυγάζει συχνά, αν ο περαστικός της Ομόνοιας έχει επιχειρήσει να υπερβεί το κρέμασμα, εκεί, στην Πειραιώς, ίσως με πάρει για πρώτη φορά στο στόμα της. Ή αλλιώς, μπορεί να της ζητήσω να αγοράσει μπαταρίες και μπροστά στο περίπτερο να αλλάξει τις παλιές στο δονητή της.
    Στο Μοναστηράκι, κάπου στα στενάκια της πλατείας Αβυσσηνίας, θα βγάλω την αλυσίδα από τις θηλές της, και ταδώσω ένα καλό μάθημα σε αυτά τα παλιόβυζα, που τόση αναστάτωση προκάλεσαν σε όσους τα είδαν να χοροπηδάνε μέσα από το άσπρο πουκάμισο. Με τα χέρια μου, ή με την αλυσίδα της. Μετά, θα ξαναδέσω τις θηλές της (αναστεναγμοί ή κραυγούλες επιφέρουν πάντα την ίδια τιμωρία) και θα συνεχίσουμε το περπάτημα, αλλά χωρίς βρακάκι. Ας μην ανησυχεί, θα κρατάω εγώ το δονητή, να μην πέσει.
    Η νύχτα θα τελειώσει όπου άρχισε. Στο δρόμο. Καθισμένη σε βαθύ κάθισμα, έχοντας σηκώσει τελείως τη φουστίτσα της, κι έχοντας ανοίξει τελείως το πουκάμισό της, θα νιώθει εμένα μέσα στο στόμα της, τα χέρια μου να βασανίζουν τα ταλαιπωρημένα της στήθια και το πόδι μου να κινείται βάναυσα στο αιδοίο της. Δεν έχω αποφασίσειακόμα αν θα μου πλένει με τα υγρά της τα παπούτσια, ή αν θα τα νιώθω να κυλούν επάνω στο πέλμα μου.
    Δεν θα αντέξει...
     
  8. Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Και ο γυφτος έβαζε κάποτε την αρκούδα μέσα στην πόλη να χορεύει με το ντέφι και την αλυσίδα περνώντας από στενό σε στενό κάνοντας δήθεν επίδειξη αλλά ποτέ δε συνειδητοποίησε πως ο εξευτελισμός ήταν δικός του και μόνο..

    Με το παραπάνω θέλω μόνο να πω ότι ο δημόσιος εξευτελισμός χρειάζεται πολύ λεπτούς χειρισμούς από τον Κ για να μπορεί να είναι απολαυστικός και όχι μια τραγωδία. Κατα τα λοιπά όπως αρέσει και αγαπά ο καθένας..

    Κατόπιν αδείας Του Κυρίου μου..
     
  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας

    μπα της Βουγιουκλάκη μόνο που της έλεγε να την μιμηθεί. 'Ελα ντίκξε στον κόσμο πώς κάνει το μπουγιουκλάκι. Βy the way το avatar μου δεν θυμίζει αυτό ακριβώς ? Η σκλάβα σέρνει από την αλυσίδα τον σκλαβομάστερ σαν αρκούδα.
     
  10. Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Σκεφτόμουν πως η ίδια τιμωρία μπορεί να έχει διαφορετικά αποτελέσματα ανάλογα με το τρόπο που την χρησιμοποιεί ο άλλος.Πχ μπορεί η ταπείνωση με μια κουβέντα του ή την αδιαφορία του να γίνεται με τέτοιο τρόπο που να γίνεσαι κομμάτια ψυχολογικά ή να γίνεται με τέτοιο τρόπο που να σε φτιάχνει ερωτικά.
     
  11. Απάντηση: τροποι τιμωριας


    Ναι συμβαίνει..

    Κατόπιν αδείας Του Κυρίου μου!!  
     
  12. Manster

    Manster New Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    τίποτα δεν γίνεται αν δεν είναι αποδεκτό από τους συμμετέχοντες. Τώρα, αν ό,τι δεν είναι στα δικά σου μέτρα, σε παραπέμπει σε γύφτο κι αρκούδα, απλώς αναλογίσου ποιου είναι το πρόβλημα.
    Καλή συνέχεια, με την άδεια του κυρίου σου