Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Μα με τόσο λαλάκες μαστεράδες μπλέκεις.....λυπάμαι είσαι άξια της μοίρας σου πάμε @Brigitte enough
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Original stuff, όχι παιχνίδια και λαλακίες!  
     
  3. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τόσο πολύ μας ποθείς λοιπόν....?
    Αυθαδιάζεις για να σε τιμωρήσουμε .....αλλά ΟΧΙ να πας στα μαστεράκια σου......χαχαχαχαχ
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ε ναι λοιπόν το ομολογώ, μια φουντωση μια φλόγα έχω μέσα στην καρδιά  

    Σας θέλω, σας πουθω και τς δυου  
    Μα καλά τόσο κακό είναι τέλος πάντων;;; αλλά όχι κύριε μου έχουμε και έναν κωλο σαν σουμπες και πρέπει να τον κρατάμε ψηλά   γιαυτό δεν θα σας κάτσω έτσι, με το καλημέρα... Με το καλησπέρα βλέπουμε  
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Τί έκανα πάλι ;;;;   
     
  6. open_mind

    open_mind Regular Member

  7. Εχετε μπερδευτεί κλασικά.
    Ρε αμα η γυναικα φροντιζει το σωμα της, τι να ειναι ψηλη τι να ειναι κοντη...
    Ολα στο μυαλο ειναι.
    Εξαλλου στα 4 δεν παιζει ρολο το υψος..
    Το μυαλο θελουμε...
     
  8. gero

    gero Regular Member

    Εχω υπαρξει με κοπελα που με περνουσε 13 ποντους εχω υπαρξει και με κοπελα που την περνουσα 12.
    Γενικα ομως οι περισσοτερες κοπελες με περνουσαν και αρκετα.
    Συνεπως μπορω να πω οτι η σεξουαλικοτητα μιας κοπελας/γυναικας δεν σχετιζεται με το υψος.
    Ισως απλα με τις κοντιτερες μας βγαινουν πιο πολλες στασεις να κανουμε που με τις ψηλες (λογω ανατομιας) βγαινει καπως δυσκολο.

    Γι'αυτο και υποσυνειδητα να σκεφτομαστε οτι οι κοντες εχουν μεγαλυτερη σεξουαλικοτητα,χωρις ομως να ισχυει κιολας
     
  9. open_mind

    open_mind Regular Member

    Και για τους λάτρεις της καλαθοσφαίρισης....  

     
     
  10. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Ε πως δεν παίζει ρόλο? ίδιο είναι να υψώνεται στους 30 κι ίδιο στους 80 πόντους?  
     
  11. esmarol

    esmarol Regular Member

    Υπαρχουν και γυναικες(ψηλες και κοντες)που δεν μπορούμε να συμμετέχουμε στη συζητηση καθοτι δεν ξερουμε τι είναι το ριμπάουντ...Δηλαδη θα πετάξετε κι ένα οφσαιτ και θα ψαχνόμαστε παλι...
     
  12. open_mind

    open_mind Regular Member

    Το ριμπάουντ είναι ευκολάκι.... Είναι να καταφέρεις να μαζέψεις την μπάλα μετά από ένα χαμένο σουτ ή βολή.